Перейти до змісту

Нова епідемія (можна купувати таміфлю)


Гість Хома

Recommended Posts

В Англії другий випадок захворювання на monkeypox. Не знаю як перекласти точно, схоже на віспу мавпи. Для Юлі - варіант піднятися на вакцині.

 

А якщо без жартів, то виглядає - жесть!

Link to comment
Share on other sites

Шоколадні зовсім стали неврівноважені, і на якійсь макакє повернуті.

Гримчак сьогодні на 112 взагалі почав матом Червонца крити, за що той пообіцяв йому фізичну відповідь трохи згодом.

Link to comment
Share on other sites

В Англії другий випадок захворювання на monkeypox. Не знаю як перекласти точно, схоже на віспу мавпи. Для Юлі - варіант піднятися на вакцині.

А якщо без жартів, то виглядає - жесть!

Забирайте до вас зубажиню і врятує

Link to comment
Share on other sites

В Англії другий випадок захворювання на monkeypox. Не знаю як перекласти точно, схоже на віспу мавпи. Для Юлі - варіант піднятися на вакцині.

 

А якщо без жартів, то виглядає - жесть!

Не Юле, а Пете. Таки Петя договаривался за вакцину.
Link to comment
Share on other sites

В Англії другий випадок захворювання на monkeypox. Не знаю як перекласти точно, схоже на віспу мавпи. Для Юлі - варіант піднятися на вакцині.

 

А якщо без жартів, то виглядає - жесть!

The disease mostly occurs in Central and West Africa.[6] It was first identified in 1958 among laboratory monkeys.[6] The first cases in humans were found in 1970 in the Democratic Republic of the Congo.[6] An outbreak that occurred in the United States in 2003 was traced to a pet store where imported Gambian rodents were sold

Link to comment
Share on other sites

А договаривался и откат получал Петрушка.

Якби  так  було,  ми  б  про  це  вже  знали.  А  ми  знаємо,  що  відкати  у  мамки.

Відкат  дістає  той,  хто  відає  грошима.  Це  аксіома.

Link to comment
Share on other sites

Якби так було, ми б про це вже знали. А ми знаємо, що відкати у мамки.

Відкат дістає той, хто відає грошима. Це аксіома.

Боже, как все запущено. Жизнь по литературе она такая, фантазийная.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...