Перейти до змісту

У Львові почався Форум видавців.


Гість shpylka

Recommended Posts

Сьогодні  за  2  години  спустила  2  тисячі - усе,  що  відклала  на  зимовий  газ.  А  ще  три  дні  Форум  буде  гуляти.  Катастрофа!

Але  книжки  такі,  що  боїшся  на  них  дивитися,  щоб  ще  й  під  шумок  хату  не  продати.

Нє,  направду,  в  цьому  році  книжки  - просто  бомба.  Видавництва  одне  наперед  одного  удосконалюють  книжку (дуже  гарне  оформлення)  і  в той  же  час  піднімають  одне  наперед  одного  ціни.

Я  цього  року  вже  нарешті  купила  собі  Малевича  Жана-Клода  Маркаде.  Дуже  гарне  видання.  "Родовід"  постарався.  Продали  мені  його  за  800  грн  і  я  щаслива,  бо  за  таку  книженцію  навіть  не  30  євриків - то  дійсно  щастя.

Купила  грунтовний  альбом  "Михайло  Бойчук  і  його  школа",  видане  в  Харкові.

З  Харкова  також  і  перший  том  спогадів  Юрія  Шевельова (спільно  з  американцями),  та  ще  й  купу  інших  для  мене  цікавинок.  Усі  по  вазі  і  по  грошах - :fp1:

Порадував  і  здивував  Харків.  Завтра  піду  по  ще  дві  видані  у  Харкові  грунтовні  праці:

Дерев яні  церкви  Михайла  Драгана (Драган - це  той  львівський  дослідник,  що  врятував  унікальну  церкву,  яка  сьогодні  є  окрасою  Шевченківського  гаю  і  звернув  увагу  на  це  унікальне  мистецтво,  занесене  сьогодні  до  списків  Юнеско.

Друга  книжка -  Володимир  Шухевич  "Гуцульщина".

На  завтра  треба  десь  дістати  кравчучку,  бо  я  то  не  годна  тягати.

На  художню  літературу - навіть  ні  одним  оком,  бо  вже  на  неї -  ні  часу,  ні  сили,  ні  грошей.

Могилянка  видала  1-й  том  "Пантеон  українців"  про  захоронення  визначних  діячів - від  Осмомисла  до  19  ст.

Але  цьоці,  що  продавали,  не  вміли  українською  навіть  кілька  слів  докупи  скласти,  щоб  відповісти  мені  про  другий  том.

А  ще  бачила,  як  продавець  в  білих  рукавичках  гортав  чудове  мистецьке  видання.  Минулого  року  щось  подібне  коштувало  3  тисячі,  цього  року  я  вже  не  питалася.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Хороші паперові книги це радість для очей і голови.Я кожний місяць 2-3 купую.Електронні книги не люблю.Не моє.

Так  само.  Для  мене  кожна  нова  книжка  велика  радість,  а  тут  таке  багатство - не  розказати.  Які  гарні  малюнки (нарешті)  в  дитячих  книжках,  скільки  цікавих  книжок,  маса  нових  авторів - дитячих  зарубіжних.

Просто  свято  книжки.  Дожилися.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я колись так почав польською читати бо книжок не було а в книгарні Дружба? польською були самі дефіцити без черги Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

 

 


Але  книжки  такі,  що  боїшся  на  них  дивитися,  щоб  ще  й  під  шумок  хату  не  продати.

Це ж треба такою фанаткою літератури бути!  :tu:

Добре, що видавництва виживають під пресом моніторів. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я колись так почав польською читати бо книжок не було а в книгарні Дружба? польською були самі дефіцити без черги

Я  з  тих  часів  маю  непогану  бібліотечку  польською  мовою.  Чекали  колись  на  кожен  завіз.  Пам ятаєте,  які  були  серії  криміналів?  Я  за  своєї  молодості  читала  практично  тільки  по-польськи.  Виростала  (шкільні  і  студентські  роки)  на  зарубіжній  літературі  практично  в  російському  перекладі.  

А  тепер  нарешті  читаю  своє!  І  його  так  багато  цікавого.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Це ж треба такою фанаткою літератури бути!  :tu:

Добре, що видавництва виживають під пресом моніторів. 

Та  це  мабуть  сучасні  електронні  замінники  заставили  видавати  так  гарно -  книжку  приємно  взяти  в  руки.  Ціни  зросли,  але  то  річ!  А  дітки?  У  них  же  смак  формується,  їм  треба  естетичне.

Я англійською зараз все.Вибір не порівняти

Розтлумачте. 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  дітки?  У  них  же  смак  формується,  їм  треба  естетичне.

Тут не тільки смак. Читання значно більше тренує мозок, аніж прегляд відео. 

 

У мене трохи інший напрямок в цій справі - роздаю нові книги в міські бібліотеки, з своїм  (трохи) та чужим, викладеним в антологіях.  

І збираю антикварні книги, коли трапляється такий скарб. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тут не тільки смак. Читання значно більше тренує мозок, аніж прегляд відео. 

 

У мене трохи інший напрямок в цій справі - роздаю нові книги в міські бібліотеки, з своїм  (трохи) та чужим, викладеним в антологіях.  

І збираю антикварні книги, коли трапляється такий скарб. 

Ви  пишете,  признавайтесь  що? :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Рядки в стовпчик вільною формою. Інколи просто рядки, без стовпчика. Дуже на любителя. 

Для більшої ясності  процитую фахівця в цій справі (виділено мною):

 

"А то народ сам не разберётся, что ему читать. Любая писанина найдёт своего читателя. Я давно убедилась, что любителей почитать такие перлы ничуть не меньше желающих их издавать. И читают, и восхищаются, и нахваливают вовсю!

Посмотри как пишут anri4, morverad. Некоторые стихи я сама читаю по три раза, чтобы дошло. Но у меня в этом свой интерес. У обывателя такого интереса нет. Ему чем проще, чем глупее, тем милее. Потому что и язык обывательский в таких стихах, и мысли такие же. Я сейчас работаю в редакции газеты, попутно принимаю поздравляшки в печать. Ты бы посмотрел эти перлы, взятые с просторов интернета! Я, конечно, редактирую, но с разрешения клиентов. Мне разрешают, типа в редакцию же пришли, кивают, НО ОНИ НЕ ВИДЯТ РАЗНИЦЫ ВООБЩЕ!!! И даже кривят губы, что они-то взяли ПРОИЗВЕДЕНИЕ из великого интернета, а местная какая-то незнаюкто осмеливается исправлять."

 

Стовідсотково впевнився, що та дама  має рацію. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хороші паперові книги це радість для очей і голови.Я кожний місяць 2-3 купую.Електронні книги не люблю.Не моє.

Такої самої думки. Я ще коли читаю, роблю закладки, бо іноді пару слів і вся мудрість життя.

А потім повертаюсь ще до цих цитат.

Link to comment
Share on other sites

Пані шпилька, Ви така молодчинка !!!

 

Це чудово, що книжки друкують в Україні .

В нас, навіть, підручники друкують в Китаї.

Газети зменшують свій формат. Бо все дорожчає

Link to comment
Share on other sites

але і у мед ложка гівна потрапила

 

 


Інна Ковалишена

 

У цьому пості, любі френди, ви можете помилуватися скаргами Мухарського на те, що Інна його ущємляє своєю другою групою інвалідності.

 

Форум видавців не прийняв Мухарського, бо він “не гей, не лесбіянка і не каліка”

«Якщо ти не гей, лесбіянка чи каліка – не маєш права жити»
19.09.2018 | 17:36

http://vgolos.com.ua/lviv/forum-vydavtsiv-ne-pryjnyav-muharskogo-bo-vin-ne-gej-ne-lesbiyanka-i-ne-kalika_841463.html

Link to comment
Share on other sites

Форум видавців не прийняв Мухарського, бо він “не гей, не лесбіянка і не каліка” «Якщо ти не гей, лесбіянка чи каліка – не маєш права жити»

І до нас вже докотилась та мутна хвиля. 

Розшукуваного кацапською гєнпрокурадурою за політику.... не допускають на український форум.  

А цікаво, коли він буде агітувати за лєгалайз, чи приймуть його тоді?  Риторичне питання.

Бо навряд чи буде, і навряд чи приймуть. 

.

Що характерно, та фахова літераторка згадує ніки  чудових авторів (anri4, morverad)..

Українців-східняків з донеччини,  котрі писали російською. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Що характерно, та фахова літераторка згадує ніки  чудових авторів (anri4, morverad)..

Українців-східняків з донеччини,  котрі писали російською. 

Україна - єдина країна!   :)

Link to comment
Share on other sites

Та  це  мабуть  сучасні  електронні  замінники  заставили  видавати  так  гарно -  книжку  приємно  взяти  в  руки.  Ціни  зросли,  але  то  річ! 

І старенькі книги - радість для серця і голови. 

Пригадалась історія, котру чув ще в шкільному віці. 

Один автор прийшов у бібліотеку, щоб подивитись на свою книгу. 

Зніяковіла бібліотекарка з потоком вибачень  принесла пошарпаний томик, яккий ледве тримався купи. 

Була вражена - автор мало з штанів не вистрибнув від радощів, бо його читають!

 

Електронний замінник легко надає таку можливість онлайн. 

Деякі ресурси відслідковують усіх індивідуальних  відвідувачів-читачів літературних сторінок авторів, з моменту заснування тем.

Як зареєстрованих, так і невідомих. Такий собі анонімний та німий  зворотний зв`язок.

Анонімний, та дієвий.

Автор зовсім по-іншому буде відноситись до творчості, коли бачить, що деякі читачі заходять до нього регулярно,

 сотні, а то і тисячі  разів сумарно, протягом кількох років поспіль. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Асвабадітєль Юрій з дуп прийшов у гілку і на дізлайкіах помстився.

 

Які убогі ці асвабадітєлі

Та  я  оце  вище  в  пості  лише  крапку  поставила  для  тесту - думаю,  змінусує  чи  ні? :gigi:

Крапці  повезло.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Форум видавців не прийняв Мухарського, бо він “не гей, не лесбіянка і не каліка”

Вчора  Мухарського  на  форумі  бачила,  сидів  біля  якогось  лотка  на  подвір ї  перед  палацом.  Наскільки  пригадую,  там  приблизно  його  місце  було  і  минулого  року.

Сьогодні  біля  сходів  до  палацу  сидів  Сашко  Лірник  зі  своїми  казками зовсім  в  самотині.  Хтось  його  очевидно  запитався,  що  він  тут  робить.  бо  відповідь  я  почула: "Збираю  гроші  на  українську  книжку". 

Завтра  в  суботу  буде  більше  людей,  може  хтось  до  нього  підійде.

 

Вертаюсь  ще  до  Мухарського,  а  видавництво  "Люта  справа"  це  його  дітище?  Сьогодні  кліпала  очима  перед  тим  видавництвом.  :shuffle:

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  Юлька  у  Києві  відкрила  свій  форум - розказує  про  ще  новіший  курс.

Бідні  юльки  - мусять  ся  роздерти  між  двома  форумами,  але  певно  виберуть  "більш  просвітницький". :shuffle:

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сьогодні  знову  приволокла  додому  радості  майже  на  дві  тисячі.  Мішки  роздиралися,  руки  обривалися.  Але  вдалося  мені  купити  ще  один  гарний  альбом  з  гарною  знижкою -  "Олена  Кульчицька",  мабуть  повне  видання  творчості  художниці.  Видавництво  Апріорі  спустило  ціну  з  450  до  250 - годі  не  взяти.

Побачила  "Спогади"  Євгена  Чикаленка - ціна 80 грн. (то на  форумі  -мізер) і  звісно  то  вже  моя  книжка.

Викупила  також  намічене  вчора -  "Гуцулщину" (ось  так  без  м якого  знака)  Шухевича,  заважила  певно  3  кілограми  і  440  грн.,  "Дерев яні  церкви"  за  270  і   "Пантеон  України"  -  за  250.   Внукам,  сподіваюся,  теж  догоджу - від  художніх  книжечок,  розмальовок  картин  Пікассо  і  Ван  Гога  до  "Захоплюючої  геометрії"  Перельмана,  котра  5  разів  видавалася  з  1925  р. по  1935 рр.  Українське  видання  (вперше)  тернопільського "Богдана"  коштує  62  грн.

На  завтра  теж  дещо  залишила.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...сказала авторка теми, і забула уточнити, в яку саме неділю.  :)

Завітав подражнитись. 

 

attachicon.gifС_ніжна_королева_.jpg

Підманула - підвела. :)

 

Я  навіть  дещо  вже  сфоткала,  як  і  білий  буряк,  але  руки  і  очі  ще  не  дійшли  до  решти  (при  денному  світлі). Просто  пофотографувати  обкладинки - то не  дуже  цікаво. Хотіла  б  трохи  проаналізувати.

Link to comment
Share on other sites

Таки підманулося,  але  то  не  я. :shuffle:

Я  старалася

Та  не сталося.

 Ех  не  склалося 

Як  бажалося.

 

Все  так  добре 

Починалося

Та  невдача

Підкрадалася.

Щось в Олімпусі

Поламалося -

Фотосесія

Обірвалася

 

Все врятоване

Планувалося

Показати

Та не вдалося

 

Не так просто

З ясувалося,

З радикалом

Розбиралася.

 

Сподівалася,

Не здавалася,

Все читалося -

Розібралася.

 

Перенести

Не  вдавалося  -

Посилання кудись

Заховалося.

 

Не вміщалося,

Не пускалося.

Як зітхалося

І пручалося!

 

Дивувалася,

Дублювалося.

Потім здалася -

Не судьба. :(

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...