Перейти до змісту

У Львові почався Форум видавців.


Гість shpylka

Recommended Posts

Таки підманулося,  але  то  не  я. :shuffle:

Я  старалася

Та  не сталося.

 Ех  не  склалося 

Як  бажалося.

 

Все  так  добре 

Починалося

Та  невдача

Підкрадалася.

Щось в Олімпусі

Поламалося -

Фотосесія

Обірвалася

 

Все врятоване

Планувалося

Показати

Та не вдалося

 

Не так просто

З ясувалося,

З радикалом

Розбиралася.

 

Сподівалася,

Не здавалася,

Все читалося -

Розібралася.

 

Перенести

Не  вдавалося  -

Посилання кудись

Заховалося.

 

Не вміщалося,

Не пускалося.

Як зітхалося

І пручалося!

 

Дивувалася,

Дублювалося.

Потім здалася -

Не судьба.

 

 

Я  старалася

Та  не сталося.

 Ех  не  склалося 

Як  бажалося.

 

Все  так  добре 

Починалося

Та  невдача

Підкрадалася.

Щось в Олімпусі

Поламалося -

Фотосесія

Обірвалася

 

Все врятоване

Планувалося

Показати

Та не вдалося

 

Не так просто

З ясувалося,

З радикалом

Розбиралася.

 

Сподівалася,

Не здавалася,

Все читалося -

Розібралася.

 

Перенести

Не  вдавалося  -

Посилання кудись

Заховалося.

 

Не вміщалося,

Не пускалося.

Як зітхалося

І пручалося!

 

Дивувалася,

Дублювалося.

Потім здалася -

Не судьба.  :(

Власне, на щось подібне я і розраховував!  B-)

Link to comment
Share on other sites

Підрозділ авангардистів поповнився ще одним бійцем.  :)

То добре. 

Сорі,  але  в  мене  погані  стосунки  з  технікою.  Ми  якісь  несумісні.  От  самі  посудіть.  Вчора  я  таки  виділила  час,  щоб  дофоткати  книжки.  Кілька  кадриків  вдалося  зробити.  Йдучи  за  альбомом  Олени  Кульчицької,  я  виключила  фотоапарат  і  на  тому  процедура  закінчилася,  бо  він  більше  не  включився - чорний  екран  з  маленькими  квадратними  дужками  в  центрі - оце  і все.

Далі.  Ввечері,  хоч  була  дуже  втомлена,  я  таки  взялася  розібратися  з  Radikal- ом,  ніколи  раніше  цього  не  робила,  але  колись  треба  навчитися.  Проте  мій  комп  не  хотів  робити  те,  що  є  в  інструкції.  "Не    підтримується"  - писалося.,  проте  картинка  в  програмі  з явилася,  З явитися  з явилася,  але  без  посилання,  яке  б  мало  копіюватися  на  форум.

Отаке.

Але  я  вперта,  звісно,  що  десь -колись  то  вдасться.  Не  такі  розуми  поїдалося.  Тут  лише  технічна  складова - віддати  комп  на  реновацію (вже  домовилася,  але..).  Фотоапарат - теж  діло  поправиме.  Але  все  то  не  сьогодні.

Зараз,  перед  зимою,  на  голові  вікно  вставити.  Заспівали  мені  майже  штуку  баксів.  Розумієте,  правда.  Який  комп,  які  фотки?..   :(

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

shpylka, Ви ж наче окрім генерального директора, діяча мистецтв і трохи організатора екскурсій, ще й математик та програміст. Принаймні я таке від Вас читав. Як це можна пов'язати з нездатністю робити елементарні для будь-кого тепер речі?  ;)

Link to comment
Share on other sites

shpylka, Ви ж наче окрім генерального директора, діяча мистецтв і трохи організатора екскурсій, ще й математик та програміст. Принаймні я таке від Вас читав. Як це можна пов'язати з нездатністю робити елементарні для будь-кого тепер речі?  ;)

Знаєте,  EURO,  після  деяких  ваших  слів  на  мою  адресу,  мені  зовсім  не  хочеться  продовжувати  спілкування.  Але  зараз  відповім.

Математиком-програмістом   я  працювала  з  1977 по  1991  рік.  І  це  не  були  комп ютерні  технології.  Персональний  комп ютер  зявився  у  нас  в  інституті  у  1990 р.

А  далі  у  мене  не  було  часу  освоювати  різні  "забави"  на  компі.  Від  90-х  по  2008  р.  у  моєму  підпорядкуванні    були  люди,  які  робили  усіляку  комп ютерну  роботу. 

На  керівних  посадах  в  цей  час  я  працювала  від  9-ї до 22 -ї. 

Отож,  ясна  річ,  багато  чого  не  вмію  і  лише  тепер  трохи  починаю  "модернізуватися". Але і  це  не  просто,  бо  часу  нема  зовсім.  Я  на  форумі  "засідаю"  тоді,  коли  якийсь  перекус.  або  ввечері,  коли  вже  зовсім  сили  полишили.

Отож,  сміятися  не  варто.

Крім  цього,  я  комп  використовую  не  для  подібних  забав,  а  для  того,  щоб  воювати  з  вами,  юльками-зрадниками і з вашою  мамкою.  Це  значно  важливіше,  ніж  вчитися  у  63 роки  скидати  фотки  на  форум.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Створити...