Перейти до змісту

Меркель фсё


Agh

Recommended Posts

Я скажу тобі по секрету - вона і сьогодні така сама... Бо позиція Меркль по членству України в НАТО не особливо  від відрізняється від інших більш прокремлівських німецьких політиків... тому я й кажу - разом із євроаталнтичною інгтеграцією треба актвино розгортати тему Міжмор"я, аби не опинитися поза бортом в першу чергу безпекової трансатлантичної політики взагалі.

Та бачу. Але коцапи з німцями разом це Міжмор'я як і спротив Північному потоку-2 споглядатимуть на одному місці.

Link to comment
Share on other sites

Та бачу. Але коцапи з німцями разом це Міжмор'я як і спротив Північному потоку-2 споглядатимуть на одному місці.

 

Якщо за цим проектом залізобетонно стоятиме Вашингтон, а саме так автори ідеї і планували, то хай собі хоч кілка на голові стругають...Але ж сьогодні Вашингтон залізобетнним є нажаль лише в одному... в ідіотизмі свого очільника...Тому знову відкладається до кащих часів...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

В сьгоднішньому стані ми до тих часів не дотягнемо. Мусимо зараз робити спроби починати хоча б якось трансформуватися від барижної держави фактично без консолідованої підтримки Заходу.

Link to comment
Share on other sites

В сьгоднішньому стані ми до тих часів не дотягнемо. Мусимо зараз робити спроби починати хоча б якось трансформуватися від барижної держави фактично без консолідованої підтримки Заходу.

 

угу...так і є...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...