Перейти до змісту

Египет :) кому интерестно ,вот такое предложения прислали .


кноп

Recommended Posts

КТО ХОТЕЛ "ПЫЛАЮЩИЙ" ЕГИПЕТ??? (fire)(fire)ГОРИТ!!!(fire)(fire) (fire)ХУРГАДА от 290 $/чел / 7 ночей / все включено (fire)ШАРМ от 265$/чел / 7 ночей / все включено (palmtree)8.12- 7 ночей TIA HEIGHTS MAKADI BAY AQUAPARK RESORT 5* 350 дол (10300грн) (!)ЗА ДВОИХ ВЗРОСЛЫХ! (palmtree)AMWAJ OYOUN HOTEL & RESORT 5 * 680 дол (19850грн) (!)ЗА ДВОИХ ВЗРОСЛЫХ!

Ловите момент :)

Link to comment
Share on other sites

кноп вспокійся з тими "горящими" турами - це звичайні ціни на ближні дні

 

от по одному з тих готелів AMWAJ OYOUN HOTEL & RESORT 5 можна взяти по 680 баксів цілу пачку турів

https://tour-online.net/uk/search?country[city_departure]=2&country[country]=1&country[date_from]=2018-12-07&country[date_pm]=1&country[date_from_to]=2018-12-13&country[count_night]=6&country[count_night_to]=13&country[count_adult]=2&country[count_kids]=0&country[cost]=0&country[cost_to]=0&country[currency]=1&country[hotelS]=4779

 

а взагалі ціни по 5зірках на найближчі дні починаються від 500$ з копійками на двох на 7днів

https://tour-online.net/uk/search?country[city_departure]=2&country[country]=1&country[date_from]=2018-12-10&country[date_pm]=1&country[date_from_to]=2018-12-10&country[count_night]=6&country[count_night_to]=13&country[count_adult]=2&country[count_kids]=0&country[cost]=300&country[cost_to]=1300&country[currency]=1&country[hotelCats]=5

 

Але треба пам'ятати, що єгипетські п'ятірки - не завжди п'ятизіркові ))

Link to comment
Share on other sites

@Françoise

 

не маю нічого проти, просто кноп це подавав, як тимчасові акції, а це стандартна пропозиція для вильотів на близьку дату. Тому кому треба можуть шукати тури в будь-якому агрегаторі задавши найближчий тиждень

я користуюсь ось цим https://tour-online.net/uk/searchбо в ittour мені не вистачає опцій.

 

ТІльки обов'язково шукайте живі відгуки про готель (бажано свіжі) Єгипетьска і Турецька система зірок має дуже мало спільного з європейською зірковістю ))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@кноп, Турцію теж нафіг. Є Іспанія, Португалія. Не гірше і дешевше.

португалия и испания на все включино явно не дешевле....

 

но по впечатлениям согласен..турция и близко не стояла с португалией и испанией...

Link to comment
Share on other sites

у вас европа дешевле.чем у нас .(ибо чартеров нету столько в европу)

 

а у нас турция и египет..дешевле..чем у вас...

ибо нам и турки с египтом изначально делают небольшую скидку на отелях + ВК и плюс чартеры..

Link to comment
Share on other sites

Про олл забуваємо. Хоча по 700 євро на тиждень варіанти є і досить ОК

кстати рассмотри вариант в португалии в алгарве ...там море океан тёплое(кстати мало кто знает из наших),а если заказывать зарание ..то на 700 евро есть вообще места неплохие...

 

я бы на месте наших после того как на лисабон политет визейер ...то вообще про турцию и забыл бы..да будет чуток дороже..

 

но никакая турция как по мне несравнится с португалией..(но это мое имхо)

Link to comment
Share on other sites

@кноп, я якось в Турцію олл в готель для дорослих поїхав за 500 баксів на 9 днів у вересні. Квитки окремо коштували 440.

я и кажу сейчас визейр можнона лисабон достаточно недорого без пересадок слетать...

 

п.с.

правда до алгавре еще  часов 4-6 ...ехать..смотря по каким дорогам платным или нет..

не помню..там электричка есть или нету...я машиной туда ездил..но опять же это того стоит.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...