Перейти до змісту

ШОК: як змінилась українська армія у 2018 році


honey flower

Recommended Posts

Мабуть, в цій темі буде доречна ця дуже сильно запізніла новина:

 

 

Депутати Верховної Ради надали воїнам УПА та “Карпатської січі” статус ветеранів.

За відповідне рішення нардепи проголосували 6 грудня у другому читанні.

Законопроект передбачає надання статусу учасника бойових дій особам, котрі брали участь у всіх формах збройної боротьби за незалежність України в XX столітті в складі Української повстанської армії, “Карпатської січі”, Української повстанської армії отамана Тараса Боровця (Бульби) “Поліська січ”, Української народної революційної армії (УНРА), а аткож озброєних підрозділів Організації українських націоналістів.

У проекті закону йдеться, що до сьогодні воїни УПА не мали статусу ветеранів та відповідної державної підтримки, тоді як військовослужбовці Радянської армії та КДБ такі гарантії мають.

Відомо, що станом на травень 2018 року в Україні був 1 201 ветеран УПА."

http://vkursi.te.ua/2018/12/09/verhovna-rada-ofitsijno-vyznala-upa/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


хто  до  цього  причетний.

 

Так к этому весь народ причастен, ну или почти весь, все платим военный сбор как минимум, ну и из налогов, которые наполняют бюджет Украины идут достаточно большие отчисления на армию, но  могли бы быть ещё больше, если бы главнокомандующие меньше воровали....

Link to comment
Share on other sites

Так к этому весь народ причастен, ну или почти весь, все платим военный сбор как минимум, ну и из налогов, которые наполняют бюджет Украины идут достаточно большие отчисления на армию, но  могли бы быть ещё больше, если бы главнокомандующие меньше воровали....

Платити - то  найлегше.  Я  розумію,  що  то  кровно  зароблені,  але  там  на  передовій  під  градом  снарядів,  в окопах,  в  холоді,  в  болоті,  в  страху  і  відчаю - це  не  до  порівняння.

Це  у  всьому  так,  не  тільки  на  фронті.  Одні  мусять  робити  щоденну,  виснажливу  роботу,  проходити  пекло  щодня!!!  круглодобово,  а  інші  відмазуються  "подарунками"  і  допомогою  раз  на  півроку.

Даруйте,  це  у  мене  особисте - йдеться  про  догляд  за  хворим  батьком  при  великій  родині,  яка  збирається  раз  в  рік  і  вигукує  "Сто  лат!".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Депутати Верховної Ради надали воїнам УПА та “Карпатської січі” статус ветеранів.

Це  велика  подія.  Нарешті  сталося.  Я  бачила  те  голосування.  Виступив  із  закликом  Юрій  Шухевич.  Пояснював,  дуже  просив,  бо  залишилося  претендентів  на  статус  лише  трохи  більше  тисячі.

Вставляла  палки  в  колеса  Королевська.

Парубій  виклався,  щоб  таки  проголосувати  за  законопроект, бо  депутати  собі  гуляли  по  ВР  і  мали  десь  усілякі  голосування.  Два  рази  провалилося.  Парубій  заставив  усіх  зайти  до  сесійної  зали  і  отримав  необхіну  кількість  голосів. Теж  просив,  закликав  до  розуму,  до  совісті. Респект  йому.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Платити - то  найлегше.  Я  розумію,  що  то  кровно  зароблені,  але  там  на  передовій  під  градом  снарядів,  в окопах,  в  холоді,  в  болоті,  в  страху  і  відчаю - це  не  до  порівняння.

Це  у  всьому  так,  не  тільки  на  фронті.  Одні  мусять  робити  щоденну,  виснажливу  роботу,  проходити  пекло  щодня!!!  круглодобово,  а  інші  відмазуються  "подарунками"  і  допомогою  раз  на  півроку.

Даруйте,  це  у  мене  особисте - йдеться  про  догляд  за  хворим  батьком  при  великій  родині,  яка  збирається  раз  в  рік  і  вигукує  "Сто  лат!".

 

Військові там служать по контракту. Який примус?

Link to comment
Share on other sites

к этому весь народ причастен, ну или почти весь, все платим военный сбор как минимум, ну и из налогов, которые наполняют бюджет Украины идут достаточно большие отчисления на армию

Наші збройні сили здебільшого складаються з того в частині матеріально-технічного забезпечення, що дісталося Україні від совка і пенсів. Частина з яких і досі з нами. Це по-перше. По-друге, навіть зараз вони спонсорують армію не менше, якщо не більше, від економічно активної частини населення, бо саме в цих мільйонів громадян відібрали без жодного відновлення протягом 4 років на "армію, мову, віру" 2/3 пенсій у доларовому обчисленні.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Військові там служать по контракту. Який примус?

День  Захисника  Вітчизни  -  це  не  тільки  про  сьогоднішніх  контрактників,  а  про  всіх,  кому  випала  така  доля  бути  в  тому  пеклі і  раніше.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

День  Захисника  Вітчизни  -  це  не  тільки  про  сьогоднішніх  контрактників,  а  про  всіх,  кому  випала  така  доля  бути  в  тому  пеклі і  раніше.

 

Ваш пост не про це. А про те, що треба манюпасу не ремствувати, а платити і страждати во славу не знаю чого. 

Link to comment
Share on other sites

Ваш пост не про це. А про те, що треба манюпасу не ремствувати, а платити і страждати во славу не знаю чого. 

Я  ліпше  знаю, про  що мій  пост.

Я  знаю,  що  під  український  кордон  зігнано  сотні  кацапських  танків.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Платити - то  найлегше. 

 

Конечно найлегше, особенно в нынешних условиях, впрочем я полагаю, что вряд ли стоит тратить время на то что бы это объяснить..

Link to comment
Share on other sites

Наші збройні сили здебільшого складаються з того в частині матеріально-технічного забезпечення, що дісталося Україні від совка і пенсів. Частина з яких і досі з нами. Це по-перше. По-друге, навіть зараз вони спонсорують армію не менше, якщо не більше, від економічно активної частини населення, бо саме в цих мільйонів громадян відібрали без жодного відновлення протягом 4 років на "армію, мову, віру" 2/3 пенсій у доларовому обчисленні.

Ти хоч ІНОДІ думаєш про що ти пишеш?

 

тобі що неясно, що це все оновлюється. Твоя вана розпродувала разом з толіком і в 14 році армія була гола і боса

Тут говориться про новий рівень забезпечення військових

І це, доречі, за стандартами НАТО, якого так не хотіла юляпутіна і казала, що це не на часі

Вана послідовно знищувала Украііну, іі обороноздатність, тому що вана ненавидять цей нарід

 

Але їй не вдалось

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти хоч ІНОДІ думаєш про що ти пишеш?

 

тобі що неясно, що це все оновлюється. Твоя вана розпродувала разом з толіком і в 14 році армія була гола і боса

Тут говориться про новий рівень забезпечення військових

І це, доречі, за стандартами НАТО, якого так не хотіла юляпутіна і казала, що це не на часі

Вана послідовно знищувала Украііну, іі обороноздатність, тому що вана ненавидять цей нарід

 

Але їй не вдалось

Она хотя-бы распродала, т.е. деньги появились. А кто-то просто уничтожил большую часть арсенала. Наверное за всю историю Украины столько оружия не продали, сколько Рошен уничтожил.
Link to comment
Share on other sites

Знищивши 5 артскладів за 4 роки на мільярди доларів, рошен створив нову сферу для витрачання наших грошей. Але це не шок. Головне, в армії тепер шоломи кевларові.

Link to comment
Share on other sites

Для інформації - 99,9% стрілецької зброї, бронетехніки і 100% авіації у нас з совка. 

А чого Юльяспутана  не  закупила  ще  хоч 1% нової  стрілецької  зброї,  не  збудувала  хоч  один  літак,  я  вже  не  кажу  про  завод  військової  авіації?  Може  Ющенко  не  давав?  Нє,  то  Пуйло  не  давало  зробити  хоч  що-небудь.

Все,  що  вона  робила  і  не робила,  все  від  "а"  до  "я"  - для  того.  щоб  ослабити  країну  і  передати  її  Рашці.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А головнокомандуючий дрищ чого не збудував? Окрім бджіл і оборона його парафія в першу чергу.

Але  грошей  у  нього  не  було.  Усе  виділяла  ваша  мамка.  До  речі  про  мамку  йдеться.  Не  переводьте  стрілки  на  Юща. 

Ще  раз  повторюю  після  вашої  сентенції  про  99,9%  і  100%

Чого  Юлька  не  змінила  стан  речей?  Бо  гроші  були  навіть  за  продане  і  війни  тоді  не  було.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

И витя глечик и бабушка одного поля ягоды, разница лишь в том, что один собирает глечики, а другая туфли на подборах....

Не  все  Ви  знаєте. :)

Юлька  робила  пряму  шкоду.  Тому  ставити  її  поруч  з  Ющем  не  треба.

Те, що  міг  Ющенко  для  обороноздатності,  то  робив. Н-д,  завернув  бюджет,  бо  цифри  на  оборонку  були  ніякі.

А  пам ятаєте,  як  наші  хлопці  у  Севастополі  співали  гімн  України,  коли  Рашка  окупувала?  Якби  не  рішення  Ющенка  і  впровадження  Єханурова - такого  не  було  б.  Це - як  маленький  приклад. 

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якби всі президенти, включно з Ющенком, не роззброїли нашу армію і цілеспрямовано не деморалізували кримський контингент, хуйло б сюди не сунулося.

Link to comment
Share on other sites

 

 


цілеспрямовано не деморалізували кримський контингент,

А  ну,  будь-ласка,  детальніше,  щоб  не  вважати  це  за  чергову  юльківську  дурню.

Що  для  цього  робив  Кравчук,  Кучма,  Ющенко  і  Янукович?  Хоча  б  по  одному  пункту,  як  вони  деморалізували  кримський  контингент.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Юлька  робила  пряму  шкоду.  Тому  ставити  її  поруч  з  Ющем  не  треба.

 

А ющ когда в дёсна целовался с ахметовым пользу стране делал? Витя глечик предал свой народ, который сделал его президентом, променял свой шанс стать великим человеком на глечики и пчёл, так что он такой же мудак как и все они...

Link to comment
Share on other sites

А ющ когда в дёсна целовался с ахметовым пользу стране делал? Витя глечик предал свой народ, который сделал его президентом, променял свой шанс стать великим человеком на глечики и пчёл, так что он такой же мудак как и все они...

Хозяин,  Ющ  не  Брєжнєв  :gigi:

Ви  ж  хазяїн,  займаєтеся  бізнесовими  справами.  Очевидно,  що  знаєте  законодавство  і  про  Закон  про  власність  чули.

Не  міг  Ющенко  відібрати  гріш  у  Ахметова  і  йому  подібним.  Не  було  у  нього  повноважень,  а  він  бавився  у  законність  і  демократію. Такі,  зрештою  були  реалії  і  треба  було  мати  підтримку  Заходу.

Але  от  виманити  гріш - то  святе  і  він  то  робив. 

Бо  мав  найголовнішу  мету - виграти  час  і  виховати  майбутнього  українця.

Я  колись  от  так  крутила  собі  в  голові  думку,  як  би  то  я  поступила,  будучи  на  табуретці  в  його  умовах,  і  прийшла  таки  до  висновку,  що  то  було  найважливіше  питання.  Він  все  робив  правильно  і  залишив свій  слід  в  історії.

Ахметов  на  шляху  Юща  був  одним  з  гвинтиків.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  ну,  будь-ласка,  детальніше,  щоб  не  вважати  це  за  чергову  юльківську  дурню.

Що  для  цього  робив  Кравчук,  Кучма,  Ющенко  і  Янукович?  Хоча  б  по  одному  пункту,  як  вони  деморалізували  кримський  контингент.

Будь ласка, один на всіх перелічених. В Криму, по сусідству з армією хуйла, наші вояки мали в рази менше грошове забезпечення за однакову службу. Сидячи все життя на одному місці, вони обзавелися сім'ями з місцевих, нарожали дітей, влаштували іх до дитячих закладів, дружин і батьків на роботу. І всі разом з заздрістю дивилися на коцапських колег. Звісна справа, коли дійшло до спроби анексії, жоден з них не застосував зброю, бо йому оперативно пообіцяли купу омріяних за все життя ништяків. Це в регіоні, де було багато наших озброєнь. А на Донбасі хуйло разом з усіма президентами нашими реалізував іншу тактику. Звідти просто фізично вивели майже усі озброєння та бойові частини. Аби хуйло не хвилювалося за безпеку прикордонного регіону. Лише у моєму місті і прилеглих районах області було в нуль ліквідовано три військові частини.

Таке враження, що ти з Луни.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хозяин,  Ющ  не  Брєжнєв  Ви  ж  хазяїн,  займаєтеся  бізнесовими  справами.  Очевидно,  що  знаєте  законодавство  і  про  Закон  про  власність  чули.

 

Ага слышал, только у меня вопрос есть почему рейдеры при юще могли отнять собственность у какого то хозяина например, а ющ не мог отнять у ахметова? Да речь даже не про отнять, речь о том, что бы заставить платить налоги например? Ну а если не мог то зачем кричал об этом на каждом углу перед выборами? Зачем шел в президенты? Короче говоря, для меня ющ это мудак и чепушило, которое маму свою продало и думает как я очень много людей, ну а вам никто не запрещает думать иначе.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...