Перейти до змісту

Recommended Posts

24131521_914687848696167_493079039676636
 
Mykhailo Pry
47680853_1158658344299115_78444077907338

Можна я 5 хвилин побуду Вашим Президентом України? Мені більше не треба, щоб сказати те, що Порошенко сказати не може, і ви зрозумієте чому.
Громадяни! Ми з Вами, з тими хто вирішив залишитись в Україні, будуємо нову Державу. По суті - робимо капітальний ремонт у нашому спільному домі. Коли роблять ремонт у квартирі то не викидають всі речі, не виносять зразу всі вікна і двері. Бо треба одночасно і робити ремонт і жити, і дітей робити, і народжувати, і виховувати, і їсти готувати, і прати, і митись. І нема у нас жодної можливості на час ремонту відімкнути опалення чи всім разом переселитись кудись. 
Зараз ми всі разом робимо фундаментальні для всіх нас речі - будуємо армію, щоб захистити наш спільний дім, будуємо духовне коріння, прокладаємо нові системи живлення енергією. На це зосереджуємо основні сили, ресурси, час.
Як і під час звичайного ремонту хтось намагається щось вкрасти, навколо бродять продавці повітря і пропонують газ вдвічі дешевше, критикують що ми почали ремонт фундаменту а не з вікон, користуємось старим холодильником, що у телевізорі сидять брехуни, що корупція є, і так далі.
Як і під час будь якої роботи навколо бігають порадники, але язиком махати - не мішки з цементом носити.
І на все це треба гроші, і гроші готівкою, і багато. 
Громадяни! Як тільки затвердіє бетон у фундаменті, як тільки застигне стяжка, ми з вами всі разом почнемо діяти далі. І корупціонери, і особливо мама корупції і папа судової системи це розуміють. Це розуміють і ті, хто користуючись ремонтом захопив чуже. 
Але якщо вони почнуть прямо зараз руйнувати стіни - нам буде важко. Стіни хоч і плісняві, і в грибку, але вони є.
Пліснява на стінах розуміє, що будуть штукатурити і вже верещить. Хай верещить. А Нам своє робить. Наш будинок буде найкращим, найзручнішим для життя і розвитку. 
Все по черзі.

А якщо побачите, що хтось крадькома вночі лізе в наш спільний холодильник ... Лом поруч.

 

 

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Если бы президент сразу избавился от бизнеса, не продавливал Луценко, не награждал спаливающих военные склады и т.д. и т.п., а только проводил непопулярные реформы, например как Миша. Можно было бы поверить в ремонт. А так как он боится народа и оторвался от реальности, то ремонтом там и не пахнет. А так как поносят Мишу и его реформы наши "ремонтники", то ремонт у них если и есть, то собственных маеточков и офшорных счетов. Змінено користувачем shurken
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Потрібна перш за все одна реформа, неосяжна для Гражданіна - ліквідація олігархічної системи. Лише після, або паралельно з нею, мають шанс піти всі інші.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Міша - дебіл.

 

Я с ним встречался когда то, он не дебил, просто он всё это время искал своё место в жизни и похоже сейчас думает, что нашел, но он опять ошибается...

Link to comment
Share on other sites

Я с ним встречался когда то, он не дебил, просто он всё это время искал своё место в жизни и похоже сейчас думает, что нашел, но он опять ошибается...

да-да 

ти праф... :(

 

от вам ваш міхо

Link to comment
Share on other sites

То ж не я, а твій гандон брехливий. Якого, ЗАПЕВНЯЮ, ніхто крім вашої трйки не дивиться. А може й двійки!  :gigi:  

от бачиш

 

як у тебе бомбануло, я задоволена

 

у лузерів, які не можуть мати подругу, або жінку, живучи в Україні

 

бомбить капітально

 

і взагалі, ти ж то мене збірався ігнорувати

 

були такі страшні заяви :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

не можеш ти ігнорувати. бо я цікава і класна...

 

але не лузерів  ця ягідка росла. лише для успішного чоловіка :-Р 

 

:dance3:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Яка ти насправді мені нецікаво. В віртуалі ж огидна і мерзенна, просто сереш всюди олєшками, ще й переходячи на особистість. А санітарів-прибиральників бракує.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Яка ти насправді мені нецікаво. В віртуалі ж огидна і мерзенна, просто сереш всюди олєшками, ще й переходячи на особистість. А санітарів-прибиральників бракує.

:D  :lol2:  :lol2:  :lol2:

оце бомбануло :tu:  :tu:  :tu:

 

я задоволена

якщо опонент у відповідб пише мені хоч самі останні слова на мою адресу і думає, що він мене цим принижує,

то для мене ЦЕ

всеодно, що ...

от іде мені назустріч безхатченко... обяг весь пошарпаний, порватий, обис*яний, обр*ганий...

а я іду назустріч --- гарно і чисто одягнена, усміхнена...

а він побачив мене. скидає з себе це смердюче лахміття і кидає щоб я приміряла,

а я посміхаючись відсторонююсь і іду далі.

 

Якщо в людини така низька самооцінка, то від того

і таке сприйняття протилежної статі...

відомо, що жінки обирають собі чоловіка з певним статусом...

для когось статус тракториста є вищим статусом за безробітнього

 

а для когось і  статус директора виробництва  є ніщо в порівнянні з автогонщиком... всі відносно :shuffle: 

 

чоловік з низькою самооцінкою не зможе собі вибрати супутницю життя, тому що виховувався в авторитарній сім"ї і не мав права на свою думку, 

жіноче авторитарне виховання дитини має страшні наслідки...

 

але я не буду про це... хоча портрет людини  вимальовується не так вже й повільно...

 

таких чоловіків мені дуже шкода, тому що вони часто бувають агресивні, неуспішні... як я вже писала ...з-за низької самооцінки

 

:D 

:nose3: 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Створити...