Перейти до змісту

Глобаліст чи націоналіст


coolzak

  

13 проголосували

  1. 1. Націоналіст чи глобаліст

    • Націоналіст
      8
    • Глобаліст
      5
    • Я Вінні Пух і довгі слова не для мене
      0


Recommended Posts

 

 


Поясни

Антиподом до націоналізму є комунізм-інтернаціоналізм, який поняття нації анігілює і всіх низводить до класової системи - селяни, робітники, воїни/міліція, еліта/партноменклатура.

 

Глобалізм з націоналізмом можуть вільно і безпроблемно співіснувати.

Link to comment
Share on other sites

Я думаю тут ти не правий бо глобалісти націоналістів ненавидять,принаймі в Америках.Для мене різниця в глобалізмі націоналізмі що важливіше .Добробут нації чи людства в загальному.Тобто якщо інтереси нації для людини важливіші то націоналіст а якщо готовий свою націю опустити для інших це глобаліст.

Вінні Пух не міг вимовляти довгі слова,бо в голові мав тирсу.Читайте класиків

Link to comment
Share on other sites

 

 


а якщо готовий свою націю опустити для інших це глобаліст.

В такій трактовці - це неокомунізм.

Я не проти співпраці в контексті того ж Євросоюзу, але не погоджуся на вступ, якщо задля цього Україна матиме, наприклад, поступитися якимись своїми територіями.

Link to comment
Share on other sites

Якщо ти цікавишся політикою ЄС то в них відбувається рух на обмеження національного суверенітету і країни які пробують мати власну позицію по питаннях скажімо іммігграції пробують строїти .Їхня модель на сьогодні це створення єдиної держави де національні держави це просто провінції.Що в кінці повинно знищити національності як такі
Link to comment
Share on other sites

Якщо ти цікавишся політикою ЄС то в них відбувається рух на обмеження національного суверенітету і країни які пробують мати власну позицію по питаннях скажімо іммігграції пробують строїти .Їхня модель на сьогодні це створення єдиної держави де національні держави це просто провінції.Що в кінці повинно знищити національності як такі

 

Власне, щодо ЄС не бачу нічого воєнного. Силоміць ніхто не примушує бути в ЄС.

Відбувається те саме, як колись племена поєднувалися в народи, тільки на вищому рівні.

 

Звичайно ж, є деякі закидони щодо тої самої політики "біженців" - але це зворотня сторона медалі високого рівня життя. Коли рівень життя стає високим - народжуваність падає. Бо щоб той рівень підтримувати - треба таки багато зусиль та часу.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

глобалісти націоналістів ненавидять,принаймі в Америках

Саме явище не переноситься на наш бантустан в його теперішньому стані. Лише завдяки "глобалізму" країни Балтії і постсовка опинилися в цивілізованому світі. Заради швидкого переходу трохи придушивши внутрішній націоналізм. Без цього швидкої позитивної трансформації в них не відбулося б.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Польські націоналісти разом з угорськими сиділи доволі тихо, коли їх країни делегували частину суверенітету ЄС. І правильно робили  http://uapolitics.com/topic/37729-chego-khotiat-zubozhyli/?do=findComment&comment=1096352

Link to comment
Share on other sites

Глобалізм має більш економічне підгрунтя, інтереси бізнесу і інтереси держави можуть не те що не співпадати, а бути протилежними. Приклад - співпраця бізнесу (навіть британського і американського) з Німеччиною часів правління нацистів або з срср, який декларував курс на світову революцію та всіляко діяв в цьому напрямі, і в разі успіху знищив би цей самий бізнес разом з захопленими державами.

З іншого боку, створення наддержавних об`єднань типу НАТО або ЄС дозволяє сьогодні хоч трохи стримати агресію росії. Була б позиція європейців більш консолідованою і жорсткою, може взагалі б без бойових дій обійшлося. У випадку розділеної Європи (і світу) росіяни взагалі б ні з ким не рахувалися. 

 

Створення тайожного союзу як спроба відновлення російської імперії - це проект скоріше антиглобалістський (захопити що зможемо, від інших відгородимося) 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...