Перейти до змісту

Это что, Привоз?


Гість shpylka

Recommended Posts

Гончаренко  тільки  що  розсмішив.  Обговорює  на  Прямому  обіцялки  Зеленського,  котрий  десь очевидно  заявив,  що  поговорить  з  Пуйлом  щодо  припинення  війни.  Скаже  йому:  я  хочу  вот  это,  он  скажет  а  я  хочу  вот  то,  где-то  посредине  сойдёмся.

От  тут  Гончаренко  і  сказав фразу  про  Привоз.  Ще  додав,  що  Путын  сойдётся  на  средине  Львовской  области.  І  смішно,  і сумно.

 

Таки  дійсно:  усі  кандидати  в  прези  обіцяють  знизити  ціну  на  газ,  посадити  всіх  навколо,  а  як  збираються  розв язувати  найважливіше  питання,  то  розмова  не  починається.  От  ніби  Зеленський  сказав  свій  план - поговорити  з  Пуйлом.

 

Цікаво  в  цій  гілці  зібрати  обіцянки  чи  хоча  б  бачення  тих  на  старті.  Як  будуть  продовжувати  досягнення:  про  МП,  про  українізацію  країни,  і  звісно  про  армію  та  війну.  Ще  важливе  питання  про  кредити  і  МВФ.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

он грицацуєвич обіцяє не брати кредити у МВФ

а це значить

що він візьме у тупіна

і нема що обговорювати

 

нехай подивляться скільки кредитів беруть у МВФ такі країни, як США, Німеччина...

ці країни не розваляться і не збанкротують з-за тих кредитів

Link to comment
Share on other sites

он грицацуєвич обіцяє не брати кредити у МВФ

а це значить

що він візьме у тупіна

і нема що обговорювати

 

нехай подивляться скільки кредитів беруть у МВФ такі країни, як США, Німеччина...

ці країни не розваляться і не збанкротують з-за тих кредитів

Висновок ідіотський. Подивися, убоге, скільки виробляють ті самі США і Німеччина. І скільки виробляє Україна. Та йсумніваюся, що сша щось беруть у мвф. Бо вони і є мвф

Link to comment
Share on other sites

Висновок ідіотський. Подивися, убоге, скільки виробляють ті самі США і Німеччина. І скільки виробляє Україна. Та йсумніваюся, що сша щось беруть у мвф. Бо вони і є мвф

і в них немає війни :buba:

і їх не залишили зі 100тисячами :buba: як пьодорич

Link to comment
Share on other sites

і в них немає війни :buba:

і їх не залишили зі 100тисячами :buba: як пьодорич

Ну, Порося про всьо вьо знало, коли у 14му йшло на вибори. І тим не менше обіцяло золоті гори манюпасу, і ато за години зпкінчити. Виходить, що спиздів наш Гівнокомандувач Петрушка :(

 

То члму я маю вірити тому пиздуну зараз?

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Ну, Порося про всьо вьо знало, коли у 14му йшло на вибори. І тим не менше обіцяло золоті гори манюпасу, і ато за години зпкінчити. Виходить, що спиздів наш Гівнокомандувач Петрушка :(

я не знаю про яке ти порося тут пишеш

я зрозуміла

що твій толік-говнокомандуючий

що він і петрушка-скамарох

і продавав землю

де були військові частини і наскіб собі на хатинку 

і переписав її на мостову :nose3:

:tu:

Link to comment
Share on other sites

Ще  мене  цікавить  доля  медреформи.  Хто  обіцяє  продовжити,  а  хто  усе  взад.  Про  синяків.  то  все  зрозуміло,  а  от  усі  решта...

Юлька  по-моєму  не  зачепила  цієї  теми  в  понеділок.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще  мене  цікавить  доля  медреформи.  Хто  обіцяє  продовжити,  а  хто  усе  взад.  Про  синяків.  то  все  зрозуміло,  а  от  усі  решта...

Юлька  по-моєму  не  зачепила  цієї  теми  в  понеділок.

Хтось обіцяє повісити, хтось втопити, а хтось відмовчується бо хоче закопати живцем. Для манюпасів перспектива одна - здохнути.

Link to comment
Share on other sites

я не знаю про яке ти порося тут пишеш

я зрозуміла

що твій толік-говнокомандуючий

що він і петрушка-скамарох

і продавав землю

де були військові частини і наскіб собі на хатинку 

і переписав її на мостову :nose3:

:tu:

Мощно. Не зупиняйся, пиши ще свою АНАЛітегу. То мабуть з Прямого черпєш інсайд. Гм, Прямий, пряма кишка, аналітега аід Хоні

Link to comment
Share on other sites

 

 

Подивися, убоге, скільки виробляють ті самі США і Німеччина. І скільки виробляє Україна.
Це не гуманно, Сітізене. Не можна навантажувати розум болєзних пропозиціями роздивлятися таблиці і різні полосочкі.

 

 

доля  медреформи.  Хто  обіцяє  продовжити,  а  хто  усе  взад.  Про  синяків.  то  все  зрозуміло,  а  от  усі  решта... Юлька  по-моєму  не  зачепила  цієї  теми  в  понеділок
Була неуважна. Пропозиція Батьківщини - страхова медицина.
Link to comment
Share on other sites

Висновок ідіотський. Подивися, убоге, скільки виробляють ті самі США і Німеччина. І скільки виробляє Україна. Та йсумніваюся, що сша щось беруть у мвф. Бо вони і є мвф

убоге тільки ти і тобі подібні :)

Link to comment
Share on other sites

Мощно. Не зупиняйся, пиши ще свою АНАЛітегу. То мабуть з Прямого черпєш інсайд. Гм, Прямий, пряма кишка, аналітега аід Хоні

в тебе дуже болюче анально-прямокишкова тема

:=[]

Link to comment
Share on other sites

Нардеп від Блоку Петра Порошенка Олексій Гончаренко ввечері в середу, 16 січня, прийшов на ток-шоу Ехо України на телеканалі Прямий в образі актора Чарлі Чапліна.
Нардеп з'явився в студії у фраку і капелюсі-казанку, з накладними вусами і тростиною.

https://www.youtube.com/watch?v=-3RvBjARTiY
Як відомо, 23 грудня в ефірі цього самого телеканалу він пообіцяв прийти на телеефір в костюмі клоуна, якщо шоумен Володимир Зеленський піде в президенти.
 "Знаєте, якщо це допоможе Україні, я готовий ходити в костюмі клоуна хоч все життя. Але важливо розуміти, що політика - це не шоубіз і не сцена. В шоубізі як? У тебе невдалий виступ, ти знизав плечима і, максимум, що робиш - вертаєш глядачам гроші за квиток. У політиці все абсолютно інакше. Політика - це відповідальність за країну і за тих, хто тут живе. Якщо ти припускаєшся помилки, у багатьох випадках вона може стати фатальною для когось", - зазначив Гончаренко

Link to comment
Share on other sites

Нардеп від Блоку Петра Порошенка Олексій Гончаренко ввечері в середу, 16 січня, прийшов на ток-шоу Ехо України на телеканалі Прямий в образі актора Чарлі Чапліна.

Нардеп з'явився в студії у фраку і капелюсі-казанку, з накладними вусами і тростиною.

https://www.youtube.com/watch?v=-3RvBjARTiY

Як відомо, 23 грудня в ефірі цього самого телеканалу він пообіцяв прийти на телеефір в костюмі клоуна, якщо шоумен Володимир Зеленський піде в президенти.

 "Знаєте, якщо це допоможе Україні, я готовий ходити в костюмі клоуна хоч все життя. Але важливо розуміти, що політика - це не шоубіз і не сцена. В шоубізі як? У тебе невдалий виступ, ти знизав плечима і, максимум, що робиш - вертаєш глядачам гроші за квиток. У політиці все абсолютно інакше. Політика - це відповідальність за країну і за тих, хто тут живе. Якщо ти припускаєшся помилки, у багатьох випадках вона може стати фатальною для когось", - зазначив Гончаренко

:66:

всьо

зараховано

скоро буде подавати кандидатуру на преза

або просто боїться

що більше в раду не попаде :buba:

можна чекати

Link to comment
Share on other sites

бачиш

ти тільки почув

зарився у свої графіки

і нічого хорошого більше не знаєш

 

ну шо намилувався фотками шо я надіслала :flirt:

Там, де люди зариваються в графіки Всесвітнього банку, усе йде набагато краще.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...