Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Цікаво механізм фінансування.З білих пару відсотків податок вищий?

Народ каже що репарейшн тільки після репатріейшн

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

70% всех налогов в США собираются с белых мужчин продуктивного возраста. Факт им всем на лицо

Сам придумал или на сайте белых мусчин продуктивного возраста прочитал ? :D

Link to comment
Share on other sites

Це показово в плані внутрішньої боротьби демів.таке могли злити тільки зсередини.Я думаю Трамп буде тільки сміятись коли вони будуть один одного топити.

До речі Покахонтас сказала що репарації треба і індіанцям теж.так що не розслабляйся

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Це показово в плані внутрішньої боротьби демів.таке могли злити тільки зсередини.Я думаю Трамп буде тільки сміятись коли вони будуть один одного топити.

До речі Покахонтас сказала що репарації треба і індіанцям теж.так що не розслабляйся

 

Ну так демократи не такі монолітні та тоталітарні як респи зараз.

Link to comment
Share on other sites

Відбувається захоплення демпартії ліваками социками.результатом буде більша поляризація і втрата поміркованими демами і частково респами бажання підтримувати будь кого

Причому деми більш радикалізуються вліво

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Відбувається захоплення демпартії ліваками социками.результатом буде більша поляризація і втрата поміркованими демами і частково респами бажання підтримувати будь кого

Причому деми більш радикалізуються вліво

 

Так як недавно відбулось захоплення республіканської партії трампістами та правими радикалами. Подивимся шо у лівих з цього вийде

Між іншим ось ще тобі до твоєї теми про захоплення. Цікаве відео

 

https://www.youtube.com/watch?v=T73OAiSIyw8

Link to comment
Share on other sites

Я бачив.будуть боротись молоді зі старими.найбезпечніший кандидат це Байден.але молоді деми социки будуть продавлювати свою платформу яка може бути занадто радикальна для центристів.

Головний цирк цей раз буде в демів.Причому все почнеться вже зараз бо до 2020 потрібно прийти з якоюсь цільною програмою.Тому Клобушар вже випилюють.

Link to comment
Share on other sites

Щодо правих радикалів то ти неправий.я читав різних людей і загальна думка поляризація йде за рахунок відкотчування демів вліво.Платформа респів незмінна бвльш менш.різниця в тому що Трамп пробує виконувати обіцянки а не забувати все як більшість респів політиків Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Щодо правих радикалів то ти неправий.я читав різних людей і загальна думка поляризація йде за рахунок відкотчування демів вліво.Платформа респів незмінна бвльш менш.різниця в тому що Трамп пробує виконувати обіцянки а не забувати все як більшість респів політиків

 

У респів вже нема демократії практично. Все повинно бути в руслі генеральної лінії партії. Крок в сторону і ти комуніст.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...