Перейти до змісту

ФЗВ Чи ваші електричні чайники течуть?


Гість shpylka

Recommended Posts

Сорі  за  глупу  гілку.  Але  мені  вже  треба  купувати  третій  чайник  і  думаю  собі,  чи  то  так   має  бути,  чи  можна  уникнути.

Десь  років  5  попрацюють  і  починають...  -  плакати  тут  не  скажеш,  швидше  "під  себе  робити". 

Чайники  не  найгірші.  Теперішній  BOSCH,  і  як мене  завіряли  у фірмовому  магазині  зібраний  був  не  в  Китаї,  а  в  Чехії.  Ніби.

Link to comment
Share on other sites

Чайники со встроеными в дно нагревателями наверное и не должны жить дольше. У меня  живут 3-4 года, при чем независимо от производителя. Благо они дешевые и менять их небольно для кошелька.

Link to comment
Share on other sites

Якийсь  цирк  на дроті.  Спочатку  не  могла  знайти  відкриту  гілку - вдалася  до  дублю.  А  вона  десь  замаскувалася.  Вибачте,  Якщо  ласка,  то  знесіть  її.

Link to comment
Share on other sites

Та нема проблем, до твоїх подвійних гілок тут звикли.

Усіх,  хто  тут  днює  і  ночує  і  вимущений  слідкувати  за  моїми  дублями,  дуже  перепрошую.  Ну,  дуже.

 

Але  в  Останніх  темах  нема чомуусь  обидвох.  Принаймні  у  мене.

Ще  раз  перепрошую,  спати  не  буду - так  розсоромилася.. 

Link to comment
Share on other sites

Сорі  за  глупу  гілку.  Але  мені  вже  треба  купувати  третій  чайник  і  думаю  собі,  чи  то  так   має  бути,  чи  можна  уникнути.

Десь  років  5  попрацюють  і  починають...  -  плакати  тут  не  скажеш,  швидше  "під  себе  робити". 

Чайники  не  найгірші.  Теперішній  BOSCH,  і  як мене  завіряли  у фірмовому  магазині  зібраний  був  не  в  Китаї,  а  в  Чехії.  Ніби.

навіть не знала

що такі чайники течуть

 

нашому вже десь  12 років .BOSCH

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Електрика  дешевша. 

Неправда. Можу навести результати особистого дослідження - приблизно однаково тепер гріти електрикою і газом.

До 31.03.2015 гріти газом було удвічі дешевше. Після 31.03.2015 стало удвічі дорожче. Зараз практично зрівнялося.

Link to comment
Share on other sites

Неправда. Можу навести результати особистого дослідження - приблизно однаково тепер гріти електрикою і газом.

До 31.03.2015 гріти газом було удвічі дешевше. Після 31.03.2015 стало удвічі дорожче. Зараз практично зрівнялося.

Особисті дослідження

Лисиця б сказала " я худєю"

 

Ти можеш проводити якісь дослідження?

Я думала ти тільки чекаєш чуда?

 

Дослідження він проводить... Хоч не сміши

Ти навіть не знаєш, що є чайники, які кипятять воду за 20-30 секунд

 

СЕКУНД а не хвилин

Іди луччє на своє юло молись, дослідник

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Особисті дослідження

Лисиця б сказала " я худєю"

 

Ти можеш проводити якісь дослідження?

Я думала ти тільки чекаєш чуда?

 

Дослідження він проводить... Хоч не сміши

Ти навіть не знаєш, що є чайники, які кипятять воду за 20-30 секунд

 

СЕКУНД а не хвилин

Іди луччє на своє юло молись, дослідник

Это что за чайник такой? Трехкиловатный Браун закипает за три минуты. Более мощных бытовых не встречал. Там уже три фазы нужно. Конечно с помощью пары электродов и термоядерной реакции, можно быстрее, но вода получается специфическая и в чайниках подобное не встречается.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Неправда. Можу навести результати особистого дослідження - приблизно однаково тепер гріти електрикою і газом.

До 31.03.2015 гріти газом було удвічі дешевше. Після 31.03.2015 стало удвічі дорожче. Зараз практично зрівнялося.

Час,  EURO,  коштує.  Час.  Вам  то  не  відомо.

Link to comment
Share on other sites

Блин, всядники косатой даже техническую тему засрали. ))

Технічними деталями. А от інші всадники виключно конструктивом про старі зуби, зубажілих etc..

Link to comment
Share on other sites

Час,  EURO,  коштує.  Час.  Вам  то  не  відомо.

Звісно невідомо. :) 

Час помножений на потужність у випадку з електрикою. У випадку з газом - витрата. Плюс в усіх випадках технічні особливості процесу підігріву.

Хотів допомогти інформацією, але сприймаючі пристрої в декого не працюють.

Link to comment
Share on other sites

Хотів допомогти інформацією

про  подорожчання  газу?  Мені  це  відомо,  як  нікому.

Але  Україна  для  мене  дорожча,  ніж  той  газ.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

про  подорожчання  газу?  Мені  це  відомо,  як  нікому

Про співвідношення вартості підігріву води газом та електрикою.

Щодо газу, готуйтеся до +44% до кінця року (15%+25%). Якщо вашим улюбленцям вдасться зберегтися при владі. Або до мінус 50%, якщо ні.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Технічними деталями. А от інші всадники виключно конструктивом про старі зуби, зубажілих etc..

 

Не тебе, мразь, меня поправлять. )
Ты - подонок. Поэтому отвянь и залезь под стол.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...