Перейти до змісту

Другий тур, юзеропитування


Euro

  

18 проголосували

  1. 1. Порошенко - Зеленський

    • Порошенко
      9
    • Зеленський
      6
    • Не піду
      1
    • Проти всіх
      2
  2. 2. Зеленський - Тимошенко

    • Зеленський
      2
    • Тимошенко
      5
    • Не піду
      3
    • Проти всіх
      8
  3. 3. Тимошенко - Порошенко

    • Тимошенко
      7
    • Порошенко
      10
    • Не піду
      0
    • Проти всіх
      1


Recommended Posts

Отримаю підтвердження вибору, бо він для багатьох не очевидний. 

п.с. Нажаль, чомусь не бачу можливості зробити голосувалку відкритою  :-o

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Дурня  повна. Тут  і  без  голосувалки  усе  відомо.

Угу! Потрох-відкривашка вже п"ять разів відкривав трасу Одеса-Рені, яку відновлював Саака, не дозволяючи розпил. "Видатний політичний діяч!", мать його за ногу!

Link to comment
Share on other sites

Порошенко-Зеленський Зеленський

 

Тимошенко-Зеленський Пох, не піду

 

Тимошенко - Порошенко Тимошенко, бо Рошен то взагалі пиздець, на парламентські можна не ходити взагалі. Тимоха на першому терміні не така небезпечна, як Петрушка на другому

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Порошенко-Зеленський Зеленський

 

Тимошенко-Зеленський Пох, не піду

 

Тимошенко - Порошенко Тимошенко, бо Рошен то взагалі пиздець, на парламентські можна не ходити взагалі. Тимоха на першому терміні не така небезпечна, як Петрушка на другому

Где-то такие же мысли.
Link to comment
Share on other sites

Тимошенко-Зеленський Пох, не піду

Где-то такие же мысли.

Тимошенко-Зеленський

Чому?

За 30 останніх років ВВП України за константою долара на душу населення впав на 30% і врешті решт ми посіли за цим показником останнє місце в Європі. Проблема не в політиках, вона системна. Ситуацію неспростовно віддзеркалює відповідний тренд Всесвітнього банку.    

 

Подовження олігархічного експерименту над країною неминуче призведе до її руйнації.

 

Чому має прийти саме Тимошенко?

 

1. Тому що має особистий величезний зуб на мафію – причину деградації.

2. Тому що досконало обізнана з її структурою і методами функціонування на всіх рівнях.

3. Тому що разом з експертами розробила конкретний план демонтажу кланової системи.

4. Тому що має яйця для реалізації цього плану.

 

Жоден з її конкурентів на поточних виборах такого набору опцій не має. Чи не так?

Необхідно додати шизоїдний пункт Зеленського про перемовини з хуйлом по Донбасу, Криму і, вірогідно, по відновленню економічних та культурних стосунків.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Тимошенко-Зеленський

Чому?

Необхідно додати шизоїдний пункт Зеленського про перемовини з хуйлом по Донбасу, Криму і, вірогідно, по відновленню економічних та культурних стосунків.

Не надо разводить зраду и устраивать примитивную пропаганду.

 

На самом деле проблема не в том, кто там с кем будет вести переговоры. Вопрос ответственности. Когда верхушка начнет отвечать за свои преступления, реформы пойдут. Имя при этом не принципиально.

Link to comment
Share on other sites

Я за Зеленского: не поднимет страну, так хоть посмеемся.

У его  конкурентов полная безнадега по всем пунктам: грустно, скучно и по результатам их предыдущей деятельности гарантировано безнадежно.

Link to comment
Share on other sites

Я за Зеленского: не поднимет страну, так хоть посмеемся.

У его  конкурентов полная безнадега по всем пунктам: грустно, скучно и по результатам их предыдущей деятельности гарантировано безнадежно.

Під  час  війни  посміємося?  Вам  там  можна в Америках,  а нам  тут  зовсім  невесело.  Це  все  одно,  що  мені  дати  штурвал  літака  з  пасажирами  на  борту. 

Link to comment
Share on other sites

Ато путин нападет, в первом туре, если завтра война , если завтра в поход....- уже несколько лет как нерелевантно. От слова совсем. Это все уже прошли. Давай по новой.

Link to comment
Share on other sites

Да, много. Я сам гражданин Украины с пропиской в Черновцах и к вышеуказаной войне имел отношение. И на учете в Военкомате и даже очередное звание в 2015м получил. Это ничего не меняет. Диспозиция в мире поменялась и старые трюки уже не настолько убедительны. ПОрошенко сыграл свою роль, хорошо ли плохо ли, но страну общими силами и его силами тоже, отбили. Теперь надо двигаться дальше, потому что зависли. Вот и все.

Link to comment
Share on other sites

Да, много. Я сам гражданин Украины с пропиской в Черновцах и к вышеуказаной войне имел отношение. И на учете в Военкомате и даже очередное звание в 2015м получил. Это ничего не меняет. Диспозиция в мире поменялась и старые трюки уже не настолько убедительны. ПОрошенко сыграл свою роль, хорошо ли плохо ли, но страну общими силами и его силами тоже, отбили. Теперь надо двигаться дальше, потому что зависли. Вот и все.

Мене  цікавить,  чи  Ваші  рідні  в  Україні  теж  стогнуть,  чи  живуть  більш-менш  нормально?

НМД,  у Вас  складається  трохи  хибне  враження  про  наші  реалії  і  це  не  дивно,  бо  на  форумах  картинка  дуже  викривлена.

Нещодавно  на  ФУПі  якийсь  блогер  виклав  відео,  в  якому  опитував  перехожих,  кого  хочуть  бачити  презом.

Крім  двох  усі  назвали  Порошенка.  Двоє  - за Юльку.  За  Зеленського - ніхто. Опитаних  було  15-20.  Відео  на  одній  території, нон-стоп.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Шпилька, вы снова переводите проблему с системного уровня на личный. Это нечестно. Все что я хочу сказать - все кто по второму и третьему кругу возвращается во власть - бесполезны или даже вредны для Украины. Они уже - элементы коррумпированой системы, повязаные клятвами, договорами, компроматами и омертой. Они  - камень на шее Украины, которая на самом деле медленно погружается в болото. А страну оттуда надо вытягивать. Юля, Порошенко, депутаты многих созывов - это уже не политики. Это - насосавшиеся клещи, которые не могут остановиться красть и прятать. Потому что у них нет другого выхода. Выход означает банкротство или смерть. Потому нужны свежие люди, неопытные, несолидно худые, молодые. Просто потому что их еще не успели повязать деньгами или кровью. Вот когда пересичный украинец это поймет, тогда начнется выздоровление. 

И не надо меня убеждать что со строной все хорошо, это картинка плохая. Я бываю в Украине очень часто и складываю свое мнение даже не из своих ощущений. Они - субъективны и согласно моим личным ощущениям по тому как живут мои друзья и родственники можно сказать, что Украина  - это где-то между Швейцарией и Австрией:) Есть масса объективных критериев, по которым Украина в данный момент находится в экономической, политической и социальной реанимации.

Link to comment
Share on other sites

Шпилька, вы снова переводите проблему с системного уровня на личный. Это нечестно

Та  чого  нечесно?  Я  далека  від  думки,  щоб  переконувати  Вас,  що  живемо  приспівуючи.  Але  і не  голодаємо.  У  всіх  є  авта,  квартири,  трохи  мерзнемо,  ясна  річ,  але  перезимували.  :)

Мені  теж  хочеться  змін.  Структурних,  системних  причому. Мені  ще  дечого  хочеться.   Але  перед  моїми  очима  три  кандидатури  і  я  вибираю  серед них.  І  думаю,  що  буде  зі  мною  після  виборів,  якщо  буде  той,  чи  та.

Я не  хочу виїздити  з  країни,  як  це  зробили  Ви.  Мені  тут  хочеться  жити.

Тому  як  не  крути,  а  воно  виходить  на  особисте.

Мені  дивно,  що  розумна  людина  може вірити,  що  Зеленський  щось  зрушить  з  місця,  вже  не  кажу  завалить.  Навіть  при  усіх  потугах  Бєні.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

@Але  і не  голодаємо@

:(

 

@Я не  хочу виїздити  з  країни,  як  це  зробили  Ви@

:)

 

@Мені  дивно,  що  розумна  людина  може вірити,  що  Зеленський  щось  зрушить  з  місця,  вже  не  кажу  завалить.  Навіть  при  усіх  потугах  Бєні. @

 

:)))))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...