Перейти до змісту

Зеленський закрив на Ютубі концерт про Майдан 2014


Recommended Posts

Ну, справедливості ради - кварталівці бували на барикадах у майданівців. Пікалова точно пам'ятаю. Ні, в сутичках вони участі не брали, але приходили саме до майданівців, а не до беркутів.

Так, що....

Link to comment
Share on other sites

http://www.pic.com.ua/32121.html

 

Двійника Януковича “затримали” на Грушевського  

ПІК · 01.02.2014

 

Гуморист Олександр Пікалов з “95 кварталу” , відомий своїми пародіями на президента Віктора Януковича, побував на барикадах на Грушевського.

 Про це повідомив екс-голова МВС Юрій Луценко
 
http://www.pic.com.ua/wp-content/uploads/2014/02/17.jpg

пікалов

 “Дві гарні новини. Вчора на барикаді на вулиці Грушевського був затриманий Янукович. Пізніше виявилося, що це Саша Пікалов з 95 кварталу. Він перейшов на бік революції “,- написав він на своїй сторінці у Фейсбук

 
Пікалов прийшов на барикади на вулиці Грушевського, де навіть розіграли сценку “затримання Януковича”. Потім гуморист сфотографувався на згадку
Link to comment
Share on other sites

 

 


сутичках вони участі не брали, але приходили саме до майданівців, а не до беркутів.

Зарисувалися  з  одного  боку,  потім  з  другого...Погуляли  собі  так  трошки.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зарисувалися  з  одного  боку,  потім  з  другого...Погуляли  собі  так  трошки.

6dcfaee1f33e2674b43e97a77b693977.jpg

Зарисувалися  з  одного  боку,  потім  з  другого...Погуляли  собі  так  трошки.

вище  фото  вашого " лідєра" ,  є  у  вас  фото Пікалова з бєркутом ?

Link to comment
Share on other sites

6dcfaee1f33e2674b43e97a77b693977.jpg

вище  фото  вашого " лідєра" ,  є  у  вас  фото Пікалова з бєркутом ?

Мій, як  ви  написали  "лідер"  українську  армію  зробив  боєздатною. З  нуля. 

Оце  справи,  а  не  фотки. 

Це  може  і  не  він  один  намагався  переконати  беркутівців  не  захищати  зло.

Але  ж  то  тяжко  зрозуміти!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пікалов був синяков поки не потанцював з Тимошенко, це сам Зеленський Гордону розповідав... А Зеленський був на Майдані?

 

"Я пойду на Майдан из-за того, что обижают человека, или бьют. За это пойду. А за обещания власти и оппозиции - не пойду. Другим не верю", - сказал Зеленский. 

 

https://ru.tsn.ua/glamur/natasha-koroleva-skuchaet-za-pamyatnikom-leninu-a-potap-obespokoen-bezopasnostyu-svoih-detey-339090.html

Змінено користувачем Добродій
Link to comment
Share on other sites

Мій, як ви написали "лідер" українську армію зробив боєздатною. З нуля.

Оце справи, а не фотки.

Це може і не він один намагався переконати беркутівців не захищати зло.

Але ж то тяжко зрозуміти!

Боеспособной армию сделало добровольческое движение. А Петяпутина его практически уничтожила. Теперь от армии опять косят, а не становятся в очередь как было до Петипутиной.
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Боеспособной армию сделало добровольческое движение. А Петяпутина его практически уничтожила. Теперь от армии опять косят, а не становятся в очередь как было до Петипутиной.

Ну не треба так примітивно. Добровольці оснастили армію  технікою?  Від  сили  бронежилети  і  тепловізори  поставляли.

Та  хто  б  більше  за  Порошенка  зробив  у  цій  ситуації?  Може  Юлька  чи  Зеленський?  Тепер  на  готове  впасти  обоє  хочуть.

  Я  не  є  фанатом  Порошенка,  але  тут  йому  не  забереш  і  елементарне  почуття  вдячності  повинно  бути  в  кожної  людини,  котра  при  тямі.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну не треба так примітивно. Добровольці оснастили армію технікою? Від сили бронежилети і тепловізори поставляли.

Та хто б більше за Порошенка зробив у цій ситуації? Може Юлька чи Зеленський? Тепер на готове впасти обоє хочуть.

Я не є фанатом Порошенка, але тут йому не забереш і елементарне почуття вдячності повинно бути в кожної людини, котра при тямі.

Это Богданами и шлюпками с ленкузни, которые давно у Путина стоят? Ты лучше скажи, кто бы ещё так эффективно уничтожил большую часть боезапаса страны? Лично я за всю мировую историю, не припоминаю более эффективного разоружения. Думаю даже кухарка меньше навредила бы, ведь у нее нет бизнес-интересов и ресурса их продавливать.
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лучше скажи, почему телеканалы Фирташа, Медведчука, Пинчука, Ахметова, так активно пеарят Петяпутину? Ещё Ахметов и Фирташ понятно. А вот откуда у Медведчука такая любовь проснулась? Попросили?
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Лучше скажи, почему телеканалы Фирташа, Медведчука, Пинчука, Ахметова, так активно пеарят Петяпутину? Ещё Ахметов и Фирташ понятно. А вот откуда у Медведчука такая любовь проснулась? Попросили?

3.14здаболишь как всегда

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну не треба так примітивно. Добровольці оснастили армію технікою? Від сили бронежилети і тепловізори поставляли.

Та хто б більше за Порошенка зробив у цій ситуації? Може Юлька чи Зеленський? Тепер на готове впасти обоє хочуть.

Я не є фанатом Порошенка, але тут йому не забереш і елементарне почуття вдячності повинно бути в кожної людини, котра при тямі.

Ну не нужно так примитивно. Нечестно сравнивать человека облечённого властью и гипотетического зеленского/Тимошенко. Может лучше, а может хуже. Любые подобные ваши аргументы не более чем слова, т. к. реально сравнить не можем. Если я скажу что Пупкин был бы лучше - я не смогу этого доказать для вас, а вы не сможете этого опровергнуть для меня. Вообще манипуляция с вашей стороны.

На данный момент неизменный факт что ожидания от Порошенко не оправдовываются для многих жителей страны. У каждого были свои ожидания, но тем не менее

Link to comment
Share on other sites

Ну не нужно так примитивно. Нечестно сравнивать человека облечённого властью и гипотетического зеленского/Тимошенко. Может лучше, а может хуже. Любые подобные ваши аргументы не более чем слова, т. к. реально сравнить не можем. Если я скажу что Пупкин был бы лучше - я не смогу этого доказать для вас, а вы не сможете этого опровергнуть для меня. Вообще манипуляция с вашей стороны.

На данный момент неизменный факт что ожидания от Порошенко не оправдовываются для многих жителей страны. У каждого были свои ожидания, но тем не менее

Мои ожидания оправдались.
Link to comment
Share on other sites

3.14здаболишь как всегда

Отойдите от зеркала и перестаньте с ним разговаривать. Это может нехорошо кончицца Андрей Ефимыч. Или уже кончилось? А можыд я не узнал Мойсейку в гриме? Тада сорри... :shuffle: Так вроде же чел сказал, что он дохтур. Если тока этта не художественный свист... Как всегда.... :nose3:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це ти про Порошенка ? 

Ні,  я  про  квартальщиків.  Цікаво,  чи  були  на  Майдані,  коли  ховали  хлопців  з  Небесної  Сотні?

І  не  треба  тикати  тут  Порошенком.  Він  свої  чини  для  України  показав.  А  Зеленський  з  командою  для  України  ще  нічого  не  зробили.  Тільки  стібуться  над  українцями,  кладучи  при  цьому  до  кишень  чималі  гроші.

Чи  в  тих  нашумівших  Сватах  щось  було  українське? 

Зеленський  і  Майдан!  Ото  поставили  поруч. 

Нє,  яким  треба  бути  придурком,  щоб  голосувати  за  того  блазня.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да, таки тяжело. Но ужасно весело.Шпилька, в вашей голове полная каша и нуль логики. Белое братство нервно курит в стороне и грызёт ногти.Попробуйте прочесть и попытайтесь проанализировать ваш пост выше. Толстый полярный лис.

Не треба тикати тут Порошенком. Ок, как скажете. И в следуюшем же предложении - він свої чини для України показав. Сами себя не услішали,? Или вы другим цу раздаёте? Тока другим?  Ню ню...

А  Зеленський  з  командою  для  України  ще  нічого  не  зробили. Если сравнивать с Порошенко - таки да, наробив куда как значительно меньше.Даже если отбросить анализ того нароблютого, оставив только основу ваших суждений... 5 лет назад: А  Порошенко  з  командою  для  України  ще  нічого  не  зробили.

Нє,  яким  треба  бути  придурком,  щоб  голосувати  за  того  блазня. Так, не? Или тут играем, а тут не играем. А тут рыбу заворачивали...

Звыняйте,  пани Шпилькол, но к вас напрочь отсуцтвует критиццкое мышление. Имхо конечно...

Link to comment
Share on other sites

Да, таки тяжело. Но ужасно весело.Шпилька, в вашей голове полная каша и нуль логики. Белое братство нервно курит в стороне и грызёт ногти.Попробуйте прочесть и попытайтесь проанализировать ваш пост выше. Толстый полярный лис.

Не треба тикати тут Порошенком. Ок, как скажете. И в следуюшем же предложении - він свої чини для України показав. Сами себя не услішали,? Или вы другим цу раздаёте? Тока другим? Ню ню...

А Зеленський з командою для України ще нічого не зробили. Если сравнивать с Порошенко - таки да, наробив куда как значительно меньше.Даже если отбросить анализ того нароблютого, оставив только основу ваших суждений... 5 лет назад: А Порошенко з командою для України ще нічого не зробили.

Нє, яким треба бути придурком, щоб голосувати за того блазня. Так, не? Или тут играем, а тут не играем. А тут рыбу заворачивали...

Звыняйте, пани Шпилькол, но к вас напрочь отсуцтвует критиццкое мышление. Имхо конечно...

Секта.
Link to comment
Share on other sites

Ostap Drozdov  
15 год · 
 

21 35 Прямим текстом прямий ефір
Останні роки всі ми бідкалися, що молодь ігнорує вибори, на все забила, відтак старі советські люди обирають нам владу. Тепер усе стає навпаки. Через місяць у нас будуть президентські вибори, на яких буде рекордна участь молоді. Молодь, яка всі ці роки бойкотувала вибори, цього разу намірівається прийти. І було би це чудово-пречудово, якби молодь привела до влади альтернативну модерну постать, а не олігарха Коломойського. Я завжди освідчуюся в коханні молоді і люблю її за те, що вона інша. Саме на молодь покладаю величезні надії, що вона перезаснує цю приречену недограбовану країну. Але що я бачу? Молоді люди по пріколу готові до влади привести російськомовне, українофобне, лицемірне і продажне лайно, якому все одно в кого брати гроші на свою безталанну клоунаду. Замість того, щоб засновувати контр-системні рухи і розхитувати старий політикум, наша маладьож бігцем побігла під парасольку до політичних динозаврів, яким би вже пора було вказати на вихід. Я в глибокій задумі. Хотіли залучити молодь? Тепер майте. Хай вам очі повилазять. 

 

Link to comment
Share on other sites

Звыняйте, пани Шпилькол, но к вас напрочь отсуцтвует критиццкое мышление. Имхо конечно...

Мене  моя  логіка  і  моє  критичне  мислення  цілком  влаштовують  і  вам  не  вдасться  це  порушити.  Ви  намагаєтеся  мене  принизити?  Не  треба.  Я  вмію  дати  здачу,  Я  добряче  вмію  розмазати,  але  до  цього  не  вдаюся.

 

У  нас  з вами  дві  різні  логіки,  бо  два  різні  виховання  і  дві  різні  потреби.

Звиняйте, якщо  шо.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Как олицетворение надежды. Крепкий хозяйственник к тому же. Типо, много бабок - красть не будет. Бизнес большой, все заводы при директорах. Можно не отвлекаться от государственных дел. 

А вона как на самом деле вышло. С Габоном локтями толкаемся в списке высокоразвитых стран.

Link to comment
Share on other sites

Как олицетворение надежды. Крепкий хозяйственник к тому же. Типо, много бабок - красть не будет. Бизнес большой, все заводы при директорах. Можно не отвлекаться от государственных дел. 

А вона как на самом деле вышло. С Габоном локтями толкаемся в списке высокоразвитых стран.

А Вальодя Ззе тогда не баллотировался?

Кажется, нет. Значит - это наш крест.

Придется сравнивать, не учитывая предыдущие пять лет.

Так что  там, опять "много бабок - красть не будет" ? B-)

Link to comment
Share on other sites

Володя Зе тогда активно в телевизоре скакал и о политике думал только с позиции сценического образа. 

 

Так что  там, опять "много бабок - красть не будет" ?

 

Это уже проходили. Не работает.

 

Выглядит так что територия пороблена. Чета ничего не работает.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...