Перейти до змісту

Право на Владу


кноп

Recommended Posts

Вчора  Зелений  і  пухнастий  Вовчик  так  гарно  розпилявся (стилістика промови  канєшно  на нулі,  але  стерпимо),  а  от  сьогодні  бац - новина

41 мільйон доларів з "Приватбанку" за часів Ігоря Коломойського вивели на рахунки студії "Квартал 95" Володимира Зеленського.

заявив  сьогодні  Ар єв. 

Може  Вовчик  не  знав,  що  робить  Лев?

 

Як  то  вже  все  замахало.

Link to comment
Share on other sites

Що замахало?  А крисятничество Рошена со товаріщі з української оборонки не замахало "щирих українців" ?

Мені  ця  історія  дуже  не  сподобалася,  але  замахало  трохи  інше. 

Крім  цього,  у  світлі  вчорашньої  передачі  з явилися  питання. Але  оскільки  я  не  дуже  в  темі,  то  спочатку  трохи  начитаюся.  У  ці  дні  була  трохи  закручена.

Link to comment
Share on other sites

Мені  ця  історія  дуже  не  сподобалася,  але  замахало  трохи  інше. 

Крім  цього,  у  світлі  вчорашньої  передачі  з явилися  питання. Але  оскільки  я  не  дуже  в  темі,  то  спочатку  трохи  начитаюся.  У  ці  дні  була  трохи  закручена.

Так,  історія  поганюча.  Але  перше  питання 

Я  ніколи  програми  Бігуса  не  дивилася,  але  ніби  то  вона  була  в  понеділок  ввечері.

А  на  рано  о  10-й  Юлька  вже  волала  за  імпічмент.  Невже  цілу  ніч  не  спала?  Усіх  підняла  на ноги? 

Ой,  що  тут  перераховувати.  Це  купа  часу  потрібна,  навіть  на  марафет

Щось  мені  здається,  що  про  все  знала  і  готова  була  ще  3  дні  перед  тим.  Може  тоді  ще  сам  Бігус  нічого  не  знав.

Звідки  ноги  ростуть -  здогадатися  можна.  Цю  інфу  журналісти  самі  не  нарили.  Хто  ці  дані  міг  мати? 

ФСБ  не  спить.  Вони  таки  працюють,  як  і  Вана.

 

Щодо  Свинарчуків,  то  я  б  їм  руки  пообрубувала.  Але  розібратися  треба.  Не  все  так  просто.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Оказывается это спецоперация ФСБ пихать запчасти через свинарчука чтобы его подставить

Підставити  треба  було  не  Свинарчука.  Той  просто  виявився  дуже  захланним  і  глупим.

Ніхто  не  стверджує,  що  ФСБ  це  організувало.  Воно  просто  було  в  курсі  і  використало  момент.  Очевидно,  що  все,  що  діється  в Рашці,  відоме  ФСБ.  Працюють  непогано.

І  Юля  теж  була  в  курсі.

Link to comment
Share on other sites

Шпилька, а что ты забыла в штабе ФСБ? Получала инструкции? Подозреваю на заборах инсайдерской информацию не пишут. Дык откуда дровишеки?

Тут  і  штабу  не  треба. :gigi:  Вана  така  простюшка.  З  нею  в  розвідку - ні, ні.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ну реально днище

- я не обосрусь

- это не я

- Надо разобраться кому это выгодно

- бигус сам какашка

- наживались, но ведь для армии

Послушайте себя. Вы пытаетесь сместить внимание. Аморальные чуваки при власти прикрываясь должностями пилят в том числе ваши деньги. А вы по всем лекалам раиси : докажите в суде и посылаете в тот же суд который выпускает всяких бриллиантовый прокуроров и отменяет статьи за незаконное обогащение. Днище.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Оказывается это спецоперация ФСБ пихать запчасти через свинарчука чтобы его подставить

саме  феесбе  свинарчука   підсунуло  Петі  в  друзі  йопт .

Link to comment
Share on other sites

Таке  у всіх  бажання  покидатися  лайном,  а  нема  в  кого.  Одна  Шпилька,  в  яку  можна.  Вона  стерпить.  Не  буде  ж  опускатися  до  рівня  лайнометів.

Гілка  про  передачу,  до  речі.  

Вперше  зарисувався  Зеленський  і  вкакався  по  повній.  Але  всі  мовчать,  як  в  рот  води  набрали.  Що  сподобався  його  виступ?  І  це  на  заготовлені  наперед  питання  з  шестисекундною  затримкою.

 

Далі  про  бюджет. Пилять?  Пилять.  Вперше?  Ні,  не  вперше.  Востаннє?  Смішно,  правда?

Так  от,  зрадофіли.  Питання  у мене  є.

Чи  уряд  Єханурова  так  само  пиляв?  Було  погано?  Ні  копійки  кредиту  не  взяв. 

Накопали.

Тепер  не  нийте.

Згадаємо  лишень,  як  місяць  після  Революції  Гідності  не  могли  поділити  комітети.  Які  склоки  влаштовувала  Тимошенко!  Інші  теж  впиралися  зубами.  Отоді  уже  все  було  видно.   

Так  що  Шпильку  дном  обзивати  не  треба.  Дно  ті,  хто  до  цього  привів.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Таке у всіх бажання покидатися лайном, а нема в кого. Одна Шпилька, в яку можна. Вона стерпить. Не буде ж опускатися до рівня лайнометів.

Гілка про передачу, до речі.

Вперше зарисувався Зеленський і вкакався по повній. Але всі мовчать, як в рот води набрали. Що сподобався його виступ? І це на заготовлені наперед питання з шестисекундною затримкою.

 

Далі про бюджет. Пилять? Пилять. Вперше? Ні, не вперше. Востаннє? Смішно, правда?

Так от, зрадофіли. Питання у мене є.

Чи уряд Єханурова так само пиляв? Було погано? Ні копійки кредиту не взяв.

Накопали.

Тепер не нийте.

Згадаємо лишень, як місяць після Революції Гідності не могли поділити комітети. Які склоки влаштовувала Тимошенко! Інші теж впиралися зубами. Отоді уже все було видно.

Так що Шпильку дном обзивати не треба. Дно ті, хто до цього привів.

Так и запишем - Шпилька поддерживает разворовывание армии.
Link to comment
Share on other sites

Только топить за текущую власть аргументируя что было хуже - это фигня. И всякие сослагательное наклонения типа что если бы не Петя... Это тоже херня полная. Потому как ближайшее окружение пети - это как раз полный проект пети. Это не люди с дороги которых кто то назначил Пете в РНБО и прочие структуры. Вариант хорошего царя и плохил бояр которых кто то хорошему царю подсунул не катит.

Остальные хуже? Х.з. опять сослагательное наклонение. Петя очень удачно играет на чувствах "а то Путин нападет".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Только топить за текущую власть аргументируя что было хуже - это фигня. И всякие сослагательное наклонения типа что если бы не Петя... Это тоже херня полная. Потому как ближайшее окружение пети - это как раз полный проект пети. Это не люди с дороги которых кто то назначил Пете в РНБО и прочие структуры. Вариант хорошего царя и плохил бояр которых кто то хорошему царю подсунул не катит.

Остальные хуже? Х.з. опять сослагательное наклонение. Петя очень удачно играет на чувствах "а то Путин нападет".

Не  треба  тут  скидувати в  одну  купу  котлети  і  мухи. Чи  так  конче  треба,  щоб  виладуватися  на  комусь? Це  все,  що  тут  більшість  вміє.

Який  Порошенко  є -  такий  є.  Перше,  що  я  йому  завжди  закидувала - це  кадрова  політика.  Я  ніколи  не  сприймала  його  оточення.  Тому  завжди  стверджувала,  що  то  не  мій  президент.

Скандал  в  оборонці  мені  більше  різанув  по  живому,  ніж  вам  усім  разом  взятим.

Бо  вас  усіх  Україна  не  болить:  ні  держава,  ні  українці.

Те,  що  ми  зараз  маємо -  це  заслуга  тих,  хто  бореться  проти  Української  держави  десятиліття. 

Доборолися  до  війни  і  мародерства.

І  що  тепер?  Вибирати  тупого  Зеленського  чи  контру  Тимошенко?  Не  дочекаєтеся.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...