Перейти до змісту

Міцні традиції корупції!


Миклован

Recommended Posts

Гени не прооп"єш! :weep:

 

А от Сокропадський - еліта з еліт, біла кістка, однокашники якого Пілсудський і Маннергейм заклали справжні підвалини реальної новітньої державності своїх народів, українцям не підійшов... занадто ба окацаплений, занадто розумний, занадто благородний... Що ж село социковське і вшиві інтелегенти - бездарі виявилися милішими... Смачного!.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Угу...

Уяви собі, чи міг би наслідний дворянин,  елітний військовий, людина честі гетьман Павло красти в армії та ще й під час війни??? Такого просто неможливо уявити... А всякі міщани-селяни - легко... ТРАДИЦІЇ - велика сила

Link to comment
Share on other sites

Гени не прооп"єш! :weep:

 

А от Сокропадський - еліта з еліт, біла кістка, однокашники якого Пілсудський і Маннергейм заклали справжні підвалини реальної новітньої державності своїх народів, українцям не підійшов... занадто ба окацаплений, занадто розумний, занадто благородний... Що ж село социковське і вшиві інтелегенти - бездарі виявилися милішими... Смачного!.

Скоропадського дуже швидко почали вважати ворогом на селі. І було за що: його загони почали відбирати землю у селян та повертати поміщикам. Ясно, що це викликало збройний опір з боку селян. Після цього Скоропадський став "хромою качкою" в Україні.

Link to comment
Share on other sites

Скоропадського дуже швидко почали вважати ворогом на селі.

 

та ясно... Ульянав же сказал - землю крестьянам!  Грабь награбленное :fp1:

 

Все з цього і почалося... Тепер позавчурашні колгоспники забуріли і грабують всіх, що повелися на це :weep:

 

Як тоді горлали ? Земля кацапських поміщикив - можна відбирати! Потім правда почали відбирати і у своїх... Бо ж на всіх кацапів не висталчило :weep:

 

 

 Г Е Н И ...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Нафіга забанили аеліта? Непереборна дефективність хохлів - його улюблена тема.

 

Я не думаю, шо Аеліт винен в тому, що недолуга иліта крала в армії 100 років тому,  краде й тепер...Може тому, що справжню винищили? Її і так небагато було через 300 років імперського життя, то причина об"єктивна. То ж таких як Скоропадський тре було на руках носити і розмножувати. Але ні... социки і махновщина наше всьо...

 

То чого ж дивуватися, що всі спроби ліберальих  рехформ останніх 25 років не сприймаються... і не сприймуться, як не враховувати менталітет і гени... Я вже не кажу, шо самі рехформатори із колишніх селян і міщан. А шо вони знають крім віднгяти і... не поділити, а  глибше в льох заховати... поправка панимаешь на сучасність :D Ділити суки не хочуть, самі хочуть панами бути, та проісхождєніє не дає  B-)

 

Вопросы крови - самые сложные вопросы на земле (С)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

та ясно... Ульянав же сказал - землю крестьянам!  Грабь награбленное :fp1:

 

Все з цього і почалося... Тепер позавчурашні колгоспники забуріли і грабують всіх, що повелися на це :weep:

 

Як тоді горлали ? Земля кацапських поміщикив - можна відбирати! Потім правда почали відбирати і у своїх... Бо ж на всіх кацапів не висталчило :weep:

 

 

 Г Е Н И ...

Мій батько із села Бране Поле, що на межі Таращанського та Богуславських районів Київщини. Там ВСІ села були козацькими. І мій пращур - відставний козачий сотник - оселився там у 1763-му році. А під час чергового розділу Польші польний гетьман Браницький здав все своє військо кацапській армії За що катька-2 нагородила його графським титулом, а він її задовольняв на протязі цілої ночі. За це вона дарувала йому Таращанський та Богуславський уїзди "в крепость".  Кріпаками стали навідь православні попики. А громада добре пам"ятала, що то землі громади, які в неї вкрали кацапи. І взимку 1917, в грудні, один із замків Браницьких, що знаходився в Таращанському лісі на березі озера люди знесли до фундаменту. Моя бабуся у 1968-му мені показувала залишки тих фундаментів, бо вона також приймала у тому участь. І сказала мені таке: "Замок був дуже красивий, але для нас, для громади, це було місце де нас пороли!". Людська пам"ять казала, що усі пани - то злодії і їх треба знищити. А по лінії матері село Гусакове, що на Звенигородщині було єдине, що збройною рукою відстояло відсутність кріпатства. І теж козацьке - засноване в 1685-му чотирма сім"ям козаків. Моя жінка нащадок однієї з тих родин по жіночій лінії.

Тобто, ВСЕ панство - це загарбники, які вкрали землю, підняту та освоєну людьми. Тому таких не повинно бути на нашій землі. І так - це наші ГЕНИ, а воля - це мета та метод життя козацтва.

Нафіга забанили аеліта? Непереборна дефективність хохлів - його улюблена тема.

А нафіга нам дефективні тута?

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Я не думаю, шо Аеліт винен в тому, що недолуга иліта крала в армії 100 років тому,  краде й тепер...Може тому, що справжню винищили? Її і так небагато було через 300 років імперського життя, то причина об"єктивна. То ж таких як Скоропадський тре було на руках носити і розмножувати. Але ні... социки і махновщина наше всьо...

 

То чого ж дивуватися, що всі спроби ліберальих  рехформ останніх 25 років не сприймаються... і не сприймуться, як не враховувати менталітет і гени... Я вже не кажу, шо самі рехформатори із колишніх селян і міщан. А шо вони знають крім віднгяти і... не поділити, а  глибше в льох заховати... поправка панимаешь на сучасність :D Ділити суки не хочуть, самі хочуть панами бути, та проісхождєніє не дає  B-)

 

Вопросы крови - самые сложные вопросы на земле (С)

Ну, в березні 1917-го саме в нашому селі зародилося Українське Вільне Козацтво, яке і стало владою аж на 4 роки - до кінця 1921-го. Червоні приходили - вирізали, німці приходили - вирізали, білі приходили - теж різали. І поляків в 1920-му теж вирізали. Ось комуняк наприкінці 1921-го стало занадто багато... В 1927-29-х роках село трясли та вилучали зброю, бо була традиція ще з козацьких часів що кожен дорослий, тобто старше 14-ти мав мати зброю. Тому і півсела вимерло під час голодомору. Сусідні села знелюдніли на 3/4. Тому під час війни селяни запаслися зброєю... І явно вона засвітилася в лютому 2014-го, коли в селі зупинили три автобуси з беркутами. І простояли вони під прицілом декількох МГ-42 з пробитими шинами аж до того, як хряк втік. Тільки після цього їм дозволили замінити колеса та поїхати взад. Родичі розповідали що на озброєні загону самооборони 12 кулеметів МГ-42 і до хрєна набоїв. Набої поступово замінюють на нові під патрон 7.92*57, бо в селі четверо офіційних мисливців, які охороняють стада овець від вовків. І озброєні вони карабінами Маузер якраз під цей набій. Через що сільрада закуповує для них набої дрібним оптом, а в реалі використовують ще гітлеровські. Тобто, селяни добре засвоїли історію: треба мати зброю щоб захищатися і вижити.

Link to comment
Share on other sites

 

Тобто, ВСЕ панство - це загарбники, які вкрали землю, підняту та освоєну людьми. Тому таких не повинно бути на нашій землі. І так - це наші ГЕНИ, а воля - це мета та метод життя козацтва.

 

 

МВФ не сподобаєтсья, грошей не дасть. І гаплик...А козацтва нема... Одні пани і бариги, які з того "козацтва" вилізли....

 

Тобто результат козацтва на лиці так би мовити... Он в поляків козацтва не було... сама шляхта (хоч і кумедна іноді до клоунади), і тим не мнеш.... де поляки, а де "козацтво"...

 

Так шо красивих казок із сивини глибокої можна розказувати багато... Але казку на хліб не намастиш... Хіби  митці деякі чсрез казки харчуються...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я не думаю, шо Аеліт винен в тому, що недолуга иліта крала в армії 100 років тому,  краде й тепер...Може тому, що справжню винищили? Її і так небагато було через 300 років імперського життя, то причина об"єктивна. То ж таких як Скоропадський тре було на руках носити і розмножувати. Але ні... социки і махновщина наше всьо...

 

То чого ж дивуватися, що всі спроби ліберальих  рехформ останніх 25 років не сприймаються... і не сприймуться, як не враховувати менталітет і гени... Я вже не кажу, шо самі рехформатори із колишніх селян і міщан. А шо вони знають крім віднгяти і... не поділити, а  глибше в льох заховати... поправка панимаешь на сучасність :D Ділити суки не хочуть, самі хочуть панами бути, та проісхождєніє не дає  B-)

 

Вопросы крови - самые сложные вопросы на земле (С)

Протягом життя я надивився на коцапів і китайців. Мій висновок - українці проти них менше брешуть і крадуть. Якщо, тим не менш, такі речі в нас перетворилися на загальнодержавну проблему, причиною є конкретні умови, що створені тут в певний час конретними покидьками. Це явище не є нездоланим. Аеліт.вважає навпаки.

Link to comment
Share on other sites

Протягом життя я надивився на коцапів і китайців. Мій висновок - українці проти них менше брешуть і крадуть. Якщо, тим не менш, такі речі в нас перетворилися на загальнодержавну проблему, причиною є конкретні умови, що створені тут в певний час конретними покидьками. Це явище не є нездоланим. Аеліт.вважає навпаки.

 

Я тут не розбираю Аеліта. В нього щось особливе, компелкс меншовартості доведений до мазохізму.

Я намагаюся вказати на причини (їх вже не зміниш, так шо зітхати по Скороопадському можна, а змінити вжещзось ні - історично).

І певно ти друже Євро помітив, що я ще вказав наступним реформаторам на те, ЧОМУ всі суперліберальні реформи в Україні провалились і чому проваляться всі спроби їх провадити аналогічним чином як до тепер.

 

Тобто моя мета - не позітхати про сиву давниниму і втрачені можливості, а вищевказане всім тим, хто збирається в УКраїні щось реформувати. Хто має клепку, зазвичай до мене прислухається, аби потім не хлопать себя ушами по щекам :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

МВФ не сподобаєтсья, грошей не дасть. І гаплик...А козацтва нема... Одні пани і бариги, які з того "козацтва" вилізли....

 

Тобто результат козацтва на лиці так би мовити... Он в поляків козацтва не було... сама шляхта (хоч і кумедна іноді до клоунади), і тим не мнеш.... де поляки, а де "козацтво"...

 

Так шо красивих казок із сивини глибокої можна розказувати багато... Але казку на хліб не намастиш... Хіби  митці деякі чсрез казки харчуються...

Не згоден, бо традиції козацтва таки живуть. І те, що у 2014-му загони самооборони таки захищали села і не пускали беркутів та інших мерзотників, то є наочне підтвердження цьому. Бо такі загони були в кожному селі. І я, коли їздив туди, бачив саморобні блок-пости на дорогах коло кожного села. І там були люди не з палицями, а з нормальною бойовою зброєю. Така наша українська реальність. Це з Банківської чи Мантхетчини цього не видно...

Link to comment
Share on other sites

зброя чи гроші ліквідують корупцію в Україні?

Якщо регулярно відстрілювати корупціонерів та бюрократів, то вони й зникнуть як клас! У Січі гетьманів чи писарчуків, які зрадили чи прокралися, засовували в мішок і кидали в Дніпро. Тому й до Богдана там паразитів і не було - козацтво самоочищалося...

Link to comment
Share on other sites

Не згоден, бо традиції козацтва таки живуть. І те, що у 2014-му загони самооборони таки захищали села і не пускали беркутів та інших мерзотників, то є наочне підтвердження цьому. Бо такі загони були в кожному селі. І я, коли їздив туди, бачив саморобні блок-пости на дорогах коло кожного села. І там були люди не з палицями, а з нормальною бойовою зброєю. Така наша українська реальність. Це з Банківської чи Мантхетчини цього не видно...

 

І шо тепер? Живуть і приспівують? Може за газ по 8500 не платять? Чи гриивню по 8 за доллара міняють , а не як усі? Шо толку, що вони когось там не пустили? Вони не на острові. І у ВЕЛИКІЙ Україні є й інші традиції і щастя на окремому острівцю не побудуєш. Так шо від їхньої зброї толку нуль...бо скоро навіть і у лісі з нею полювати буде ні накого... Та й лісів тих вже майже нема... А ти про козацтво мені розповідаєш... Сміх та й годі... Прийдуть якось ті, в кого гени міцнішими виявились, ніж у недороблених москалів, китайці наприклад, і де буде то козацтво разом з його зброєю. Правильно працювати на китайське "козацтво"...

 

До чого я веду. Як історія й доля дає шанс, то тре його використовувати... А шанс давався. І Україні гріх жалітися на Бога, що він її не любив... Любив і посилав іспити, як він завше робить з тими, кого любить. То ж спитай себе сам, тільки чесно, не тепер, не в дискусійному запалі, чи виктримала Україна той іспит... чи скористалася вона Божим благословенням... І сто років тому, і тепер...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

І шо тепер? Живуть і приспівують? Може за газ по 8500 не платять? Чи гриивню по 8 за доллара міняють , а не як усі? Шо толку, що вони когось там не пустили? Вони не на острові. І у ВЕЛИКІЙ Україні є й інші традиції і щастя на окремому острівцю не побудуєш. Так шо від їхньої зброї толку нуль...бо скоро навіть і у лісі з нею полювати буде ні накого... Та й лісів тих вже майже нема... А ти про козацтво мені розповідаєш... Сміх та й годі... Прийдуть якось ті, в кого гени міцнішими виявились, ніж у недороблених москалів, китайці наприклад, і де буде то козацтво разом з його зброєю. Правильно працювати на китайське "козацтво"...

 

До чого я веду. Як історія й доля дає шанс, то тре його використовувати... А шанс давався. І Україні гріх жалітися на Бога, що він її не любив... Любив і посилав іспити, як він завше робить з тими, кого любить. То ж спитай себе сам, тільки чесно, не тепер, не в дискусійному запалі, чи виктримала Україна той іспит... чи скористалася вона Божим благословенням... І сто років тому, і тепер...

Те, що відбулося, вже не змінити. Але народ потихеньку вчиться. І йому треба допомогати вчитися і таки навчитися. Бо 20 років назад про Майдани і гадки не було - вся иліти вважала що на українцеві можна їздити скільки завгодно. Але реальність виявилася трошки іншою... 

Бо хто міг 12 років назад уявити незалежні загони самооборону у селах? Озброєних! А після 2014-го вони не зникли, просто стали непомітними, але утворили мережу горизонтальних зв"язків. А це означає що у існуючої иліти ще багато неприємних сюрпризів попереду. Можливо, і з розвішуванням на міцних мотузках вздовж Хрещатика...

Ти, як політолог, знаєш, що незадоволення існуючою владою та насадженими порядками накопичується довго. А потім суспільство, у своєму розвитку,  вилітає на точку сингулярності. І ніхто не може передбачити якими шляхами піде подальший розвиток.

А стосовно іспитів - народ вчиться... Іншої методи навчання просто нема.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Те, що відбулося, вже не змінити. Але народ потихеньку вчиться. І йому треба допомогати вчитися і таки навчитися. Бо 20 років назад про Майдани і гадки не було - вся иліти вважала що на українцеві можна їздити скільки завгодно. Але реальність виявилася трошки іншою... 

Бо хто міг 12 років назад уявити незалежні загони самооборону у селах? Озброєних! А після 2014-го вони не зникли, просто стали непомітними, але утворили мережу горизонтальних зв"язків. А це означає що у існуючої иліти ще багато неприємних сюрпризів попереду. Можливо, і з розвішуванням на міцних мотузках вздовж Хрещатика...

Ти, як політолог, знаєш, що незадоволення існуючою владою та насадженими порядками накопичується довго. А потім суспільство, у своєму розвитку,  вилітає на точку сингулярності. І ніхто не може передбачити якими шляхами піде подальший розвиток.

А стосовно іспитів - народ вчиться... Іншої методи навчання просто нема.

 

Як політолог і фахівець по глобальній безпеці я ще знаю, що наявність будь яких озброєних загонів в селах чи в містах веде часто густо до збройних сутичок зі владою. Як влада сильна, то вона такі виступи придушує, як влада слабка - то виступи набувають масового характеру, а в такій неодонорідній країні як Україна, ОСОБЛИВО за умов зовнішньої агресії і загальної нестабільності в світі приводять досить часто до розпаду країни...

 

Бо пропри всі казки Мінбздеця за 5 років війни Україна не стала більш однорідною, і носії все тих же трьох векторів: західний, російський та україноцентричний її розвитку нікуди не ділися. Церез пропагандонський псевдопатріотичний шум, певні  з них може стали дещо тихіщими, але вони і далі є і іхмо тільки стануть більш радикальними після зміни влади. Чи думаєш, що так звана "вата" стала раптом більше любити Україну, через те, що стала як і весь нарід жити бідніше? А цих людей мільйони... І вам з ним жити в одній країні. Вони нікуди не дінуться, а перестріляти всіх не вдасться. Україна завжди була настільки неоднорідною, що об"єднати її практично було неможливо! І ба! Педрі це вдалося! Він дійсно об"єднав країну в ненависті до себе! Рідкісне досягнення! Але не те, на чому можна будувати майбутнє єдиної країни...

 

Про ці всі речі і потрібно думати і вирішувати їх мусить справжня Еліта...Якби тільки вона була....

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Як політолог і фахівець по глобальній безпеці я ще знаю, що наявність будь яких озброєних загонів в селах чи в містах веде часто густо до збройних сутичок зі владою. Як влада сильна, то вона такі виступи придушує, як влада слабка - то виступи набувають масового характеру, а в такій неодонорідній країні як Україна, ОСОБЛИВО за умов зовнішньої агресії і загальної нестабільності в світі приводять досить часто до розпаду країни...

 

Бо пропри всі казки Мінбздеця за 5 років війни Україна не стала більш однорідною, і носії все тих же трьох векторів: західний, російський та україноцентричний її розвитку нікуди не ділися. Церез пропагандонський псевдопатріотичний шум, певні  з них може стали дещо тихіщими, але вони і далі є і іхмо тільки стануть більш радикальними після зміни влади. Чи думаєш, що так звана "вата" стала раптом більше любити Україну, через те, що стала як і весь нарід жити бідніше? А цих людей мільйони... І вам з ним жити в одній країні. Вони нікуди не дінуться, а перестріляти всіх не вдасться. Україна завжди була настільки неоднорідною, що об"єднати її практично було неможливо! І ба! Педрі це вдалося! Він дійсно об"єднав країну в ненависті до себе! Рідкісне досягнення! Але не те, на чому можна будувати майбутнє єдиної країни...

 

Про ці всі речі і потрібно думати і вирішувати їх мусить справжня Еліта...Якби тільки вона була....

Існуючу иліту треба зачистити. Бо її вже не виправити.

І пару цитат щодо влади та народу:

 

- Если власть не желает знать (!), чего на самом деле хочет народ, то население начинает воспринимать такую власть, как антинародную.

 

Как сказал профессор: если власть отбирает урожай, то любой фермер становится экстремистом.

 

А те, що педро об"єднав переважну більшість проти себе - то у цьому нема сумнівів. А після педри вже треба буде зачистити попередню иліту та почати будувати нову Україну. Ось тут і хай буде конкуренція ідей, їх реалізації та порівняння досягнень. Типова сингулярна точка. І все це накладається на технологічну сингулярність, до якої прямує весь світ. Розвиток технологій зупинити неможливо, інакше програєш більш прогресивним, а нова технологія вимагає зміни в суспільних відносинах. І тут консервативно-релігійна доктрина "Ограниченого роста" від "Римського клубу" стає ортогональною до вимог науково-технологічного розвитку. І єдиний відомий метод вирішення таких проблем - революційний.

Link to comment
Share on other sites

Якщо регулярно відстрілювати корупціонерів та бюрократів, то вони й зникнуть як клас! У Січі гетьманів чи писарчуків, які зрадили чи прокралися, засовували в мішок і кидали в Дніпро. Тому й до Богдана там паразитів і не було - козацтво самоочищалося...

 

Один в 2014 році навіть не відстрілював ні в мішок засовував, а просто поштурхав і то його пристрелили як звіра на полюванні.

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

 

 


До чого я веду. Як історія й доля дає шанс, то тре його використовувати... А шанс давався. І Україні гріх жалітися на Бога, що він її не любив... Любив і посилав іспити, як він завше робить з тими, кого любить. То ж спитай себе сам, тільки чесно, не тепер, не в дискусійному запалі, чи виктримала Україна той іспит... чи скористалася вона Божим благословенням... І сто років тому, і тепер...

 

та не було ніякого шансу, просто ігри богів, якщо коротко.

Link to comment
Share on other sites

Не надо никого зачищать. Миша сделал так, что они самозачистились, ну как минимум большинство и с точки зрения закона не подкопаешся.

Ну, то треба Мішу  на прем"єа. Хай це зробить і у нас!

Link to comment
Share on other sites

Ну, то треба Мішу на прем"єа. Хай це зробить і у нас!

У премьера несколько другие задачи. Там необходимы некоторые законодательные изменения и думаю прийдется закрыть коррупционные антикорруционные органы. Хотя... может премьер и вариант. Главное, что-бы президент палки в колеса не вставлял.
Link to comment
Share on other sites

До чого тут гени, якщо головне це відчуття того, що Україна то твоя Батьківщина? От якраз того відчуття не було ні у Вінниченка, ні в Грушевського, ні в Скоропадського, ні в Махна, і навіть у Петлюри це відчуття було заслабке і калічне, більше цікавила боротьба за владу. І в народі також не було особливого патріотизму. Україна тоді не була готова до незалежності, не було національної об'єднуючої ідеї, а в Росії така ідея була, попри жахливу міжусобну різанину - це ідея імперська. Врешті решт, вона й перемогла. Тимчасово...

P.S. А нинішня "українська" влада взагалі не українська, в прямому сенсі слова. На вищих посадах жодного преедставника народу-автохтону.  Тож якщо про крадійство, брехню і злочинність у вищій владі, то українські гени ні до чого, тут інші гени бешкетують, і вже ціле століття, а вдалося їм таке тому, що перед цим три століття все українське винищувалось вщент. Просто не стало кому очолити опір, національна інтелігенція була відсутня як явище, а без очільників намагання народу чинити опір марні. До речі, саме в цьому привабливість і значення таких осіб, як Парасюк. Якраз в його особі відроджується національна інтелігенція. Яка, нарешті, не краде, не боїться, і лупить з носака.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У премьера несколько другие задачи. Там необходимы некоторые законодательные изменения и думаю прийдется закрыть коррупционные антикорруционные органы. Хотя... может премьер и вариант. Главное, что-бы президент палки в колеса не вставлял.

Ну, думаю що Юля та Міхо домовляться...

Link to comment
Share on other sites

Польща і Фінляндія тим відрізнялись тоді що мали сформовані нації.І еліти і селяни хотіли незалежної власної держави.В Україні на той час щось подібне було лише в Західній Україні.Тоді Україна була типу Польщі часів Костюшко коли польська аристократія воювала за незалежну Польшу а селяни польські здавали їх австріякам бо вважали це забавою панів.

Гетьманат не був українським а скоріше спробую російсьеої аристократії побудувати другий кацапстан без комуністів .

Link to comment
Share on other sites

Польща і Фінляндія тим відрізнялись тоді що мали сформовані нації.І еліти і селяни хотіли незалежної власної держави.В Україні на той час щось подібне було лише в Західній Україні.Тоді Україна була типу Польщі часів Костюшко коли польська аристократія воювала за незалежну Польшу а селяни польські здавали їх австріякам бо вважали це забавою панів.

Гетьманат не був українським а скоріше спробую російсьеої аристократії побудувати другий кацапстан без комуністів .

Це ж про часи з 1991 по 2014 сучасної України, цього блідого уламка УРСР. Та й з 2014-го верхівка не змінилась, щіба що народ надзусиллям трохи здійняв голову і почав з жахом озиратись, усвідомлюючи реальність, у якій існує.  Матриця, ...ля.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...