Перейти до змісту

Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста


mag

Recommended Posts

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1034604.0

Привіт magistr  на ФУПі.

Тут він також живе? Дповідь написав? То хай сам там пише і сам своє читає!

Революція Свідомост і.
Гіпотеза про Розум як атрибут Матерії.


І.Основні визначенн я:
1.РОЗУМ 
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%B7%D1%83%D0%BC
Ро́зум (лат. ratio; дав.-гр. ὁ νοῦς) — філософсь ке поняття, яке виражає здатність мислити: аналізува ти, й робити висновки. Вища форма творчої інтелекту альної діяльност і, що полягає в усвідомле ному оперуванн і поняттями і опираєтьс я на розкриття їхньої природи і змісту. 
У повсякден ному сприйнятт і «розумна істота» — це істота, що сприймає інформаці ю, мислить, навчаєтьс я, володіє бажаннями й емоціями, що робить вільний вибір й демонстру є доцільну поведінку 

Загальний інтелекту альний розвиток, рівень пізнання, знань кого-небудь. 

2.СВІДОМІ СТЬ 
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C
Свідоміст ь — це вища форма відображе ння дійсності, властива людям і пов'язана з їх психікою, абстрактн им мисленням, світоглядом, самосвідо містю, самоконтр олем своєї поведінки і діяльност і та передбачу вання результат ів останньої 

3.Катего́рія — загальне філософсь ке поняття, яке відобража є універсал ьні властивос ті і відношенн я об'єктивної дійсності, загальні закономір ності розвитку всіх матеріаль них, природних і духовних явищ. 

Категорії є найбільш загальні поняття. 

4.Атрибу́т (attribute) — невід'ємна, необхідна для забезпече ння цілісност і об'єкта (предмета) або суб'єкта (людини) властивіс ть, його частина, додаток. 
******************************************************************
ІІ. 
1.Питання: Виникненн я Розуму (як загальноф ілософськ ої категорії) в матеріаль ному світі є випадкові стю, чи закономір ністю? 

Варіант - "випадкові сть" - процес руйнації і зникнення є неминучим 
Варіант - "закономір ність" - тягне за собою наступне питання: Чи є Розум атрибутом Матерії? 

******************************************************************
Гіпотеза: Розум є атрибутом Матерії. Тобто невід'ємною її складовою, без якого вона існувати не може. 

Розглянем о варіант гіпотези:

Розум є атрибутом (обов’язковою властивіс тю) Матерії. 

Які висновки можемо зробити, опираючис ь на таке твердженн я? 

1.На поточний момент ведуться дискусії про наявність інтелекту у тварин. Давайте зробимо наступну класифіка цію: 
Є хаос і упорядков аність.
Найпрості ша упорядков аність є первинною ознакою розумност і. 
В процесі розвитку (руху) Матерії розумніст ь наростає і на кожен поточний момент підпорядк ується принципу дискретно ї безперервності: тобто одночасно існують різні рівні розумност і – від простого упорядкув ання, до людського інтелекту .
Оскільки існування людини розумної є наслідком розвитку (руху) Матерії,  то можемо узагальни ти для закритої системи «Планета Земля»:

Матерія в Русі породила Розум. (1)

Останнє редагування: 25 березня 2019 16:00:02 від MAG
 
Користуюч ись формулою (1) можемо зробити наступні узагальне ння:
На планеті Земля утворилас ь цікава система: Людина.
Вона складаєть ся з однокліти нних організмі в, які якимось чином згармоніз увались і  об’єднались в єдиний складний організм, який має власну інтелекту альну систему управлінн я  у формі центральн ої і периферій ної нервової систем, яка забезпечу є функціонування надскладн ої інформаці йної (нематеріа льної) системи здатної до саморозви тку, і яка управляє складним матеріаль ним тілом.
Однокліти нні організми не втратили власної ідентично сті. За всіма головними ознаками вони аналогічн і простим однокліти нним організма м, які не об’єднані в багатоклі тинні організми 
В той же час, всі процеси в багатоклі тинному організмі управляют ься з головного комп’ютера – мозку, який відносно біологічн ого тіла виконує управляюч і функції. 
Іншими словами система «Людина» функціону є завдяки взаємодії Тіла і Розуму – такої собі діалектич ної пари.
Тут Розум по відношенн ю до Тіла фактично виконує такі функції які аналогічн і  функціям категорії Бог по відношенн ю до Матерії. 

Екстрапол юємо вказані висновки на відомий людству Всесвіт. Розширимо дію формули (1).

Матерія в Русі породжує Розум. (2)
Для підтвердж ення формули (2) необхідно: візит Бога на Землю (2-ге Пришестя Христа), або хоча б науково доведений факт існування позаземни х цивілізац ій. 
Поки такої науково достовірн ої інформаці ї не маємо формула (2) може бути лише Гіпотезою 
Для  отримання інформаці ї про властивос ті навколишн ього світу (Матерії) треба опертись на якусь Гіпотезу, яка підтверди ться або буде заперечен а, але допоможе  провести системі досліджен ня і отримати науково достовірн ий результат .

*******************************************************
2. Аналізуєм о формулу (2)

Матерія в Русі породжує Розум. (2)
Одразу бачимо, що вона структурн о схожа на формулу:

Бог Отець     Бог Дух Святий     Бог Син (3)
Формула (2) структурн о аналогічн а формулі (3). 
Матерія є аналогом Бог Отець
Рух  є аналогом Бог Дух Святий  
Розум є аналогом Бог Син (Виконує функції Бога, але народжуєт ься від Бога Отця і його дія в закритій системі "Земля" проявляється пізніше за часом).

Маємо класичний приклад дії принципу спіралеви дності розвитку стосовно структури філософсь кої теорії.
***************************************************************
Якщо зробити інверсію формули (2), то вийде... 

Розум в Русі породжує Матерію (4)
тоді: 

((2) + (4))! = Формула Вічності. .. (5)
... 
Матерія в Русі породжує Розум 
......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... } (5) 
Розум в Русі породжує Матерію 
... 



Останнє редагування: 25 березня 2019 15:59:29 від MAG
3. Найбільш загальна форма руху для нашого всесвіту.
Яка форма руху найбільш загальна для нашого всесвіту? Для фізичних процесів то хвиля. Рівняння хвильові (коливальн і) є найбільш загальним и. Рівняння рівномірн ого прямоліні йного руху з хвильових можна вивести, а навпаки ніяк. 
Для всіх інших видів руху також характерн им є хвилеподі бність. 
Життя смугасте, кризи накочують ся хвилями, і т.п. 
Процес пізнання також хвилеподі бний. Довго накопичує ться  інформаці я, Осмислюєт ься, робляться висновки та розробляє ться теорія. Потім проводять ся нові досліджен ня, отримують ся підтвердж уючі дані, на основі яких робиться новий прогноз і продовжується  пошук істини методом проб і помилок.
*******************************
Спробуємо намалюват и загальний вигляд Спіралі Розвитку, виходячи з твердженн я про хвилю як найбільш загальну форму руху для нашого Всесвіту.
Малюнок може бути  дуже складним. 
Спростимо завдання. Намалюємо щось простіше і подивимос ь, чи можна перейти до більш загальних висновків .
Уявімо, що ми спостеріг аємо збоку за рухом Сонця у просторі. 
Проекцією траєкторі ї руху Сонця на вертикаль ну площину буде Спіраль.
Навколо траєкторі ї Сонця рухається Земля. Проекцією її руху буде спіраль навколо спіралі руху Сонця. А траєкторі я руху Місяця буде спіраллю навколо спіралі руху Землі. 
Можемо ускладнюв ати малюнок: добавити планет, зірок, які обертають ся навколо ядра галактики і т.п.. Але принцип побудови при цьому не зміниться . Так що обмежимос ь тріадою: Сонце – Земля – Місяць.
Ми описали Рух без катаклізм ів. Якщо ж відбувают ься якісь реальні події, то може статись так, що якісь планети змінять траєкторію, утворюючи нові гілки. А навколо них оберталис ь супутники, ставались нові катаклізм и, які утворювал и нові гілки. І т.п. 
Думаю, що ми описали основні можливі варіанти руху таких макрокосм ічних систем. Ось що вийде:

DPDZ.md.jpg
Цей малюнок наочно відобража є дію принципу суперпози ції хвиль:
кожну хвилю можна аналізува ти окремо, або у взаємодії з іншими.
Це зображенн я легко застосува ти для зображенн я шляху пошуку Істини (Шлях пізнання). Окрім того, виходячи з того, що все у світі є наслідком відносної взаємодії Позитивно го і Негативно го (Добра і Зла у найбільш загальном у формулюва нні) отримаємо Дерево Пізнання Добра і Зла, як принцип побудови Загальног о вигляду Спіралі Розвитку.
Використо вуючи положення Гіпотези про Розум як атрибут Матерії спробуємо сформулюв ати Гіпотезу про устрій Всесвіту: 
Філософська Картина Світу 
для нашого Всесвіту


Існує Розум (Бог) і Матерія. Вони складають нерозривн у діалектич ну пару, яка знаходить ся у вічній боротьбі і взаємодії . Питання: Що з цих складових первинне? буде коректним, лише в стані Руху. Первинніс ть кожної складової  основної діалектич ної пари відносна і поперемін на. 
Безсмертн ий Бог створює Матерію і мріє досягти такого моменту, коли він зможе передати відповіда льність за безсмертн ий Всесвіт наступник у. Для цього в матеріаль ному світі йде процес поступово го формуванн я нового Світового Розуму (Сина). Цей процес має дискретно-безперервний  хвильовий характер, закони руху якого повністю визначают ься основними законами Діалектик и: 

Єдність і боротьба протилежн остей, 
Заперечен ня заперечен ня,
Перехід кількості в якість. 
Хвиля – основна форма руху. 
Спіралеви дність є наслідком хвилеподі бності руху всіх процесів у Всесвіті. 

Бог уособлює батьківсь ке начало.
Матерія уособлює материнсь ке начало.
Існування кожної складової не має резону без іншої. 
В Матерії зароджуєт ься Новий Бог, який з Часом перебере на себе відповіда льність Бога Отця. 
Людство – то зародок Нового Бога. 
Зараз стадія розвитку Людства аналогічн а стадії утробного розвитку людини. 
Кінець Світу – то аналог Народженн я дитини. Тобто якісна зміна простору існування . Процес небезпечн ий, але якщо Розум є атрибутом Матерії, то все має бути по плану, під контролем Бога. Але Людство (як і людина) повинне самостійн о перейти цю якісну межу. Це має статись лише за певного рівня розвитку.
Має бути достатня кількість індивідуа льностей, які в певний момент мають досягти потрібног о  рівня розвитку особистос ті. До того існує заборона на прямий Контакт з Батьком (Богом, суперциві лізацією, тощо). Непрямі контакти можуть мати місце для стимулювання розвитку. Передчасн ий прямий Контакт з Всемилост ивим Творцем, або проміжною ланкою – представн иками Суперциві лізації – несе загрозу існуванню . Люди можуть почати випрошува ти: Боже подай те, се. 
Люди мусять усвідомит и себе Дітьми Божими, і при прямому Контакті просити навчити їх стати такими як їх Творець (Творці).
Дерево Пізнання Добра і Зла – то є інструмен т Пізнання, оволодінн я яким сприятиме підготовц і до Якісної Зміни(вона ж Кінець Світу, Народженн я Людства, Контакту з “суперцивілізаціями”, Другого Пришестя, інше). 
Зауваженн я: Точну форму Контакту зараз передбачи ти неможливо поки аналіх знаходить сч на стадії гіпотези
Насідок.
Одним з варіантів походженн я  символу "ХРЕСТ" може бути символічн е відображе ння взаємодії двох квантових   часток, які мають  подвійну   природу: і матерія і  хвиля., Схожий  принцип   реалізова но в Людині, але   на іншому рівні Спіралі   Розвитку:
Тіло, яке   рухається хвилеподі бно, і   Свідоміст ь (Розум), яка  має   матеріаль ний носій -  мозок   і також підлягає законам   хвилеподі бного руху.   Поєднання - дає життя,  розділенн я - смерть. Хрест   символ гармонії. Те саме   для злиття ядер -    термоядер на реакція, яка   дає значно більше  енергії,   ніж силове  руйнуванн я  ядер. 

Таким чином маємо ще одне нове значення  символу «Хрест» в новій якості, яке дозволяє назвати пропонова ну Гіпотезу “Друге пришестя Хреста.”
Зауваження: Не треба змішувати поняття Хрест і Христос. Хрест то просто символ. Якщо Гіпотеза правильна, то, можливо, поверненн я Хреста (символа) в новій додаткові й якості є передумов ою Другого Пришестя Ісуса Христа (Контакту з Творцем, інше).

 

Різне.
11062012
1. Практика критерій істини. 
2. На поточний момент стан пропонова ної філософсь кої концепції визначаєт ься терміном: ГІПОТЕЗА!  Публікуєт ься у зв’язку появою ознак наближенн я до межі Великої якісної зміни в житті Людства. 
3. Концепція може бути помилково ю
4. Змій - то основний шлях (без катаклізм ів) в зображенн і Дерева Пізнання Добра і Зла (ДПДЗ).
5. Якщо ДПДЗ повернути то одразу стане зрозуміли м: НЕВІДОМО ДЕ САМЕ ОСНОВНИЙ ШЛЯХ. Без Бога заблукати легко!  
6. Падіння Змія. ДПДЗ на малюнку треба повернути на 90 град і «рити» Землю  методом наукового пізнання, враховуюч и, що для нашого матеріаль ного світу Матерія відносно первинна. Це означає: без початкови х досліджен ь матеріаль них об’єктів  (початкови х експериме нтальних даних) правильну теорію не сформулює ш. Але як тільки сформулює ш на підставі даних, то вона одразу почне застаріва ти. (Закон заперечен ня заперечен ня.) 
7. "Падіння Змія", воно ж Кінець Світу, воно ж Якісна Зміна є неминучим, а шлях на "Небо", або процес розвитку є непрямим, спіралеви дним. 
8.Дано: 
1. Безмежніс ть матерії. 
2. Матерія рухається 
3. Час безмежний 
Доведення: Якщо матерія рухається в безмежном у просторі безмежний час, то в безмежнос ті ВСЕ можливо. 
В т.ч. і проникнен ня убудь-яку точку простору у будь-який момент часу. Це та властивіс ть яку повинна мати категорія БОГ. 
Існування БОГа доведене. 
9.Люди - хвилі... Батьки, діти, внуки. Дія Принципу суперпози ції хвиль в суспільно му процесі наглядно зображуєт ься на ДПДЗ Змієм (об’єднаною траєкторі єю Сонця і Землі), який демонстру є взаємодію особистос ті і суспільст ва, як рух  взаємопов’язаних спіралей (хвиль) з різною амплітуди та періодами 
10.Заборо нений плід - Планета Земля на якій зріє Розум — Людство.  
11. Ми намагаємо сь досягти безсмертя . А Безсмертн ий Бог? 
12. Крамольна думка: Йому дуже важко нести відповіда льності за існування Всесвіту. Та й сумно самому. От і  подробив Він себе, і почав вирощуват и заміну. На колись. Якщо ми помиляємо сь, то нехай Він нас пробачить . Не зі зла.  
13. Шлях до Бога також лежить через оволодінн я науковим методом Пізнання матеріаль ного Світу, який є колискою Людства - елементар ної частки Світобудо ви. 
14. Науковий метод Пізнання неможливи й без використа ння основних Моральних Заповідей . Час Неправди пройшов. Подальше її використа ння веде до загибелі Людства. На передній план виходить заповідь: «Полюби ворогів своїх!» і її прикладні використання…

*****************************************
26.06.201 2 р.

Якщо Розум є атрибутом матерії, то наближенн я до можливост і реального знищення Людства є простою ознакою наближенн я до межі якісної зміни.
Така зміна сама собою не відбудеть ся, але вона буде незворотн ою і стане реальною перевірко ю готовност і людства до назрілої якісної зміни. 
Загроза для  людства може мати місце, так само, як існує загроза для дитини при народженн і. 
Але якщо все йде по плану, то все буде добре.
Народженн я процес важкий, але необхідни й.
Цілком можливо, що може відбутись еволюційн ий перехід, як при появі кроманьйо нців, які витіснили неандерта льців.
Ініціюват и такий перехід може інформаці йне переповне ння, яке ми сьогодні спостеріг аємо.
Ще недавно за інформаці єю треба було йти в бібліотек у. Тепер основні об’єми інформаці ї отримуємо не встаючи з робочого місця. 
Та й розмір інформаці ї, який треба переробит и, став затісним для людського мозку.
Робота людини починає набувати рис роботи Бога,  Який всю інформаці ю отримує одразу.
Кількісні показники накопичил ись. Цілком реальним є початок швидких якісних змін: розширенн я можливост ей Мозку.

 

Link to comment
Share on other sites

Навіщо це красномовне і одночасно беззмістовне базікання, якщо є реальна можливість, оминаючи зайві сходи, і не змущуючи тверезомислячих зайнятих  людей читати і аналізувати алогічні до зубного болю "простирадла", відразу перейти до кінцевої Мети цього прозорого шляху? Хоча б сюди https://www.jw.org/ru/%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8/%D0%B6%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8B/   можу рекомендувати знайомого пастиря. Якщо вже так пече.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Навіщо це красномовне і одночасно беззмістовне базікання, якщо є реальна можливість, оминаючи зайві сходи, і не змущуючи тверезомислячих зайнятих  людей читати і аналізувати алогічні до зубного болю "простирадла", відразу перейти до кінцевої Мети цього прозорого шляху? Хоча б сюди https://www.jw.org/ru/%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8/%D0%B6%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8B/   можу рекомендувати знайомого пастиря. Якщо вже так пече.

Тверезомислячих? Ви помиляєтесь - традиційномислячих, переконаних в абсолютній достовірності власних іллюзій!

Там де є переконання: я вже все знаю правильно! - там одразу починається шлях НЕ ТУДИ! 

Діалектика...  B-)

Гіпотеза не для віруючих.

Гіпотеза для НЕ ВІРУЮЧИХ з критичним мисленням і з вільною незакомплексованою свідомістю!

Гіпотеза народилась в 1984 році і пройшла багаторазову перевірку практикою.

Спробуйте предметно заперечити, а не зарозуміло повчати.  B-)

Змінено користувачем MAG
Link to comment
Share on other sites

Навіщо це красномовне і одночасно беззмістовне базікання, якщо є реальна можливість, оминаючи зайві сходи, і не змущуючи тверезомислячих зайнятих  людей читати і аналізувати алогічні до зубного болю "простирадла", відразу перейти до кінцевої Мети цього прозорого шляху? Хоча б сюди https://www.jw.org/ru/%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8/%D0%B6%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8B/   можу рекомендувати знайомого пастиря. Якщо вже так пече.

Тая особа хоче визнання та слави, бажано - світової. Тому й пропагандонить релігійну хєрню.

Link to comment
Share on other sites

Капуста росте за рахунок сонячного світла, заєць їсть капусту, а лисиця їсть зайця. Який з цих процесів є "добром", а який - "злом"?


Тверезомислячих? Ви помиляєтесь - традиційномислячих, переконаних в абсолютній достовірності власних іллюзій!

Там де є переконання: я вже все знаю правильно! - там одразу починається шлях НЕ ТУДИ! 
Діалектика...  B-)

Гіпотеза не для віруючих.

Гіпотеза для НЕ ВІРУЮЧИХ з критичним мисленням і з вільною незакомплексованою свідомістю!

Гіпотеза народилась в 1984 році і пройшла багаторазову перевірку практикою.

Спробуйте предметно заперечити, а не зарозуміло повчати.  B-)

Пред"яви "бога" та рух, окремо від тіла, що рухається...

Link to comment
Share on other sites

Тая особа хоче визнання та слави, бажано - світової. Тому й пропагандонить релігійну хєрню.

1.По собі міряєте? 

2. Цяя особа пропагує "...***ню..." не релігійну, а результат від наукоих досліджень.

3.Ану заперечте базовий елемент побудови Загального вигяду Спіралі Розвитку!  B-)

3.Матерія в Русі не породила Розум в локальній матеріальній системі "Земля"?

Link to comment
Share on other sites

Капуста росте за рахунок сонячного світла, заєць їсть капусту, а лисиця їсть зайця. Який з цих процесів є "добром", а який - "злом"?

Пред"яви "бога" та рух, окремо від тіла, що рухається...

"...Існує Розум (Бог) і Матерія. Вони складають нерозривн у діалектич ну пару, яка знаходить ся у вічній боротьбі і взаємодії . Питання: Що з цих складових первинне? буде коректним, лише в стані Руху. Первинніс ть кожної складової  основної діалектич ної пари відносна і поперемін на...

...

...Існування кожної складової не має резону без іншої..."

Це з Гіпотези. Ви не помітили? 

Link to comment
Share on other sites

1.По собі міряєте? 

2. Цяя особа пропагує "...***ню..." не релігійну, а результат від наукоих досліджень.

3.Ану заперечте базовий елемент побудови Загального вигяду Спіралі Розвитку!  B-)

3.Матерія в Русі не породила Розум в локальній матеріальній системі "Земля"?

1. Коли є поняття "бох" - то науки там нема. Від слова: зовсім.

2. Ти вже показав цей "базовий елемент" під назвою "бох"? Бо без цього нема предмету обговорення.

3. Яка "матерія" і в якому "русі"? Конкретно!

Link to comment
Share on other sites

"...Існує Розум (Бог) і Матерія. Вони складають нерозривн у діалектич ну пару, яка знаходить ся у вічній боротьбі і взаємодії . Питання: Що з цих складових первинне? буде коректним, лише в стані Руху. Первинніс ть кожної складової  основної діалектич ної пари відносна і поперемін на...

...

...Існування кожної складової не має резону без іншої..."

Це з Гіпотези. Ви не помітили? 

Ясно. Відповіді нема і не буде. Буде лише триндьож та 3.14здьож. 

Як кажуть поліцаї: "Нет тела - нет дела!".

Link to comment
Share on other sites

Ясно. Відповіді нема і не буде. Буде лише триндьож та 3.14здьож. 

Як кажуть поліцаї: "Нет тела - нет дела!".

Ясно. Звивини включати відмовляєтесь.

"...цього не може бути, тому що бути цього не може ніколи..."  B-)

Link to comment
Share on other sites

Ясно. Звивини включати відмовляєтесь.

"...цього не може бути, тому що бути цього не може ніколи..."  B-)

Демонструй! Бо відсутність предмету дискусії робить неможливой саму дискусію. Демонструй "боха", та рух окремо від матерії. Чи є твій "бох" всезнаючим? Ну, і т.д. і т.п...

Link to comment
Share on other sites

Демонструй! Бо відсутність предмету дискусії робить неможливой саму дискусію. Демонструй "боха", та рух окремо від матерії. Чи є твій "бох" всезнаючим? Ну, і т.д. і т.п...

Хочеш побачити Бога?

Дивись між зірок.  :)

Link to comment
Share on other sites

Хочеш побачити Бога?

Дивись між зірок.  :)

Ясно. Відповіді нема і не буде, бо нема чого відповідати. Буде лише триндьож та 3.14здьож. Як майже у всіх вірунів.

Як кажуть поліцаї: "Нет тела - нет дела!".

Link to comment
Share on other sites

 

Ясно. Відповіді нема і не буде, бо нема чого відповідати. Буде лише триндьож та 3.14здьож. Як майже у всіх вірунів.

Як кажуть поліцаї: "Нет тела - нет дела!".

 

Коли є горох і стіна - справа безнадійна! Я пишу про наслідки експериментальних досліджень. І подаю пару позицій, які дивно щось нагадують: ДПДЗ і формулу св.Трійці в новій якості. І багаторазово повторюю: це жжжж-ж-ж-ж може бути не з проста, а з втручання Вищого рівня Розуму.

І кажу: це Гіпотеза!!!!!

А мені у відповідь: Доведи! Принеси хоч жменю Бога! А не можеш Бога принести - то дай гороху, щоб об стіну! 

Гіпотези час доводить, але звивинами незакомплексованих дослідників!

 

http://fbet.org.ua/smiles/smiles/wallhit.gif

 

:crazy_pilot:

Змінено користувачем MAG
Link to comment
Share on other sites

Коли є горох і стіна - справа безнадійна! Я пишу про наслідки експериментальних досліджень. І подаю пару позицій, які дивно щось нагадують: ДПДЗ і формулу св.Трійці в новій якості. І багаторазово повторюю: це жжжж-ж-ж-ж може бути не з проста, а з втручання Вищого рівня Розуму.

І кажу: це Гіпотеза!!!!!

А мені у відповідь: Доведи! Принеси хоч жменю Бога! А не можеш Бога принести - то дай гороху, щоб об стіну! 

Гіпотези час доводить, але звивинами незакомплексованих дослідників!

 

http://fbet.org.ua/smiles/smiles/wallhit.gif

 

:crazy_pilot:

Де написано про "експериментальні дослідження"??? А звідки взялося "втручання Вищого рівня Розуму"??? І що таке ДПДЗ ??? Це все є "новою інкарнацією" чергової кацапської мульки про вкладені йєрахії вселенського розуму під поганялом КОБ? Чи як?

 

Повчися спочатку подавати думки та результати експерименту в доступному для розуміння вигляді.

Link to comment
Share on other sites

Де написано про "експериментальні дослідження"??? А звідки взялося "втручання Вищого рівня Розуму"??? І що таке ДПДЗ ??? Це все є "новою інкарнацією" чергової кацапської мульки про вкладені йєрахії вселенського розуму під поганялом КОБ? Чи як?

 

Повчися спочатку подавати думки та результати експерименту в доступному для розуміння вигляді.

 

1.Так Ви досі не прочитали Гіпотезу і Додаток до неї, який висів на ФУПі з 2012 року?

​Тепер Додатку нема, модератори все затерли, а я нині не дуже схильний знову все виставляти.   B-) 

2.Про ДПЗД дивіться в Гіпотезі на початку теми.  :) 

 

DPDZ.md.jpg

Змінено користувачем MAG
Link to comment
Share on other sites

Тому що(с) вони у кожного свої та ще й не постійні у часі...

Ви не чули, наприклад, про 10 Заповідей?  :S  

От що буває з безБожниками!  :pardon:

зрозумій, що вони відомі лише тобі :)

І Ви безБожник? Не чули про 10 Заповідей?

Link to comment
Share on other sites

Ви не чули, наприклад, про 10 Заповідей?  :S  

От що буває з безБожниками!  :pardon:

І Ви безБожник? Не чули про 10 Заповідей?

І що??? Бо боха, пекла та інших атрибутів вірунства НЕМАЄ! Не згоден - наводь наочно! Не здатен - то не тринди...

Link to comment
Share on other sites

те ж, що "юля" та  "петро"

доступно для розуміння?

що б ти без мене робив, красунчику B-)

Те, що педро - це зло для України, то відомо усім українцям. Бо саме це шоколадне чмо принесло в Україну найбільше зла. Його конкурентами можуть бути лише сралін, гітлер та катька-2!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...