Перейти до змісту

А ось і перша проба для Зє.


uzzer

Recommended Posts

Глава політради партії "Опозиційна платформа – За життя", кум президента Росії Віктор Медведчук заявив, що вивести його з переговорного процесу по Донбасу неможливо.

Так він відреагував на намір кандидата в президенти Володимира Зеленського виключити політика з числа учасників переговорів, повідомляє російське агентство ТАСС.

"До відома штабних сценаристів Зеленського: Петро Порошенко ніколи не призначав Віктора Медведчука на роль "парламентера" з РФ. Я займався переговорами між Україною і Росією виключно на прохання президента України і робив це в інтересах країни, а не її президента. Тому вивести мене з "переговорного процесу" апріорі неможливо", - заявив Медведчук.

 

=========

 

Це по всім розкладам - Зє наґло вказали йоґо ґіпотетичне місце. Безвідносно результатів виборів.
І якась відповідь має бути зараз, а не після.
Шо Зе на це скаже? Промовчить?

Link to comment
Share on other sites

Зассыкает. Ему сказали молчать и реагировать на посты фейсбучика. А что отвечать злым дядям он не знает и боится.

Медведчук - це не "злий дядч", а патріот, який робить послугу Україні на прохання Петра.

Link to comment
Share on other sites

Глава політради партії "Опозиційна платформа – За життя", кум президента Росії Віктор Медведчук заявив, що вивести його з переговорного процесу по Донбасу неможливо.

Так він відреагував на намір кандидата в президенти Володимира Зеленського виключити політика з числа учасників переговорів, повідомляє російське агентство ТАСС.

"До відома штабних сценаристів Зеленського: Петро Порошенко ніколи не призначав Віктора Медведчука на роль "парламентера" з РФ. Я займався переговорами між Україною і Росією виключно на прохання президента України і робив це в інтересах країни, а не її президента. Тому вивести мене з "переговорного процесу" апріорі неможливо", - заявив Медведчук.

 

=========

 

Це по всім розкладам - Зє наґло вказали йоґо ґіпотетичне місце. Безвідносно результатів виборів.

І якась відповідь має бути зараз, а не після.

Шо Зе на це скаже? Промовчить?

 

Зе: у нас c мєдвєдчуком вишел казус...  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Медведчука использовали чтобы вызволять людей из плена.

 

Зеленский мужик он не поплывет клован ЛОЛ.

Через эту схему кацапы ввели Медведчука в переговорную схему, к тому же как ключевую фигуру. Путин трахнул этим вибратором всю Украину вместе с живими, мертвыми и пленными солдатиками нашими, а вы продолжайте подпрыгивать от восторга.

Link to comment
Share on other sites

Медведчука использовали чтобы вызволять людей из плена.

Вже десь біля двох років, як наших військовополонених і заручників орки не міняють. Увага, питання! А нахуя нам Медведчук у контактній групі? І що він там робить?

 

Останній та найбільший за час війни на Донбасі обмін військовополоненими відбувся 27 грудня 2017 року. Тоді Україна забрала 73 людини, а видала – 233.
Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...