Перейти до змісту

ЫЫЫЫЫЫЫЫ! Извините не сдержался...


хозяин

Recommended Posts

Взагалі то на Великдень. Час святкувати разом з усім світом, геть від Москви!

Скоро буде зебілятник.

Фома, Зе ще не президент. Не зробив жодного руху на посаді. Якого йуха ти істериш від власних фобій і фантазій? Ще місяць, принаймні, ти можеш і маєш адресувати свої претензії Рошену за все, що відбувається в Україні Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

так. на фоні масового божевілля і істерик останнього місяця взагалі абсолютно сірий пост, якесь неякісне зрадойобство

 

 

А то что пороха и Христоми сравнили глаз не резануло?  

 

 

Якого йуха ти істериш від власних фобій і фантазій?

 

Завёлся йопт!

Link to comment
Share on other sites

Якого йуха ти істериш від власних фобій і фантазій?

 

Де я істерю? Я написав що в неділю більшість християн святкували Великдень, це факт. А то шо хтось на супі наклав у калісони - мені пофіг.
Link to comment
Share on other sites

Де я істерю? Я написав що в неділю більшість християн святкували Великдень, це факт. А то шо хтось на супі наклав у калісони - мені пофіг.

Я про зебілятник і твої вангування

Link to comment
Share on other sites

Зебілятник буде на упячці

Я хз шо там. Притомні будуть судити по реальним справам. Чогось мені здається, що упоротих фанфв зе буде на порядок менше, ніж порошків

Link to comment
Share on other sites

Я хз шо там. Притомні будуть судити по реальним справам. Чогось мені здається, що упоротих фанфв зе буде на порядок менше, ніж порошків

як ті про сєбє самокрітічно. упоротій! Єта ж надо

Link to comment
Share on other sites

 Справжня українська правда

Вот, пророчили тебе порохоботы, что будешь по помойкам рыться? Зе ещё не Президент, а ты уже роешься! :lol2:

Змінено користувачем Zzzz...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А тут шо, не пиздець? Лайт-версія СУПу

 

Тут обидві сторони представлені, а там банять ледь не за те шо не достатньо завзято поливаєш брудом іншу сторону

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Тут обидві сторони представлені, а там банять ледь не за те шо не достатньо завзято поливаєш брудом іншу сторону

 

Вот такая вот она демократия от петрушек...

Link to comment
Share on other sites

Вот, пророчили тебе порохоботы, что будешь по помойкам рыться? Зе ещё не Президент, а ты уже роешься! :lol2:

 

Виноват!!! грешен йопт!!! Могу сказать в своё оправдание только то, что это вышло совершенно случайно, больше не повторится, хотя....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...