Перейти до змісту

Превед!


Ali(UA)

Recommended Posts

Малоросі не думають. Вони реагують на тєлєвізор. Правільноє руководство малоросів повинно їм пояснювати чого вони хочуть через змі. Тоді малороси вспокояться і будуть знати що все іде правільно.

Да! Они будут видеть картинку.

 

А за неё заглянуть не могут.

 

А там реальность:

 

D662XIwWwAEJ0Oy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Сделайтє отдєльную вєточку про фішечкі до кєнгурації. Мнє с мобільного нєвдобно.

Та я не хочу плодить ветки. Собираю всё в одной профильной для малороссов. Их будут обсыкать и драть минимум пять лет. Зрелище, кончно, мало эстетичное.

 

Но, увлекательное, блин!

663590bbcbc0b03aaac07d5aa72e298c.jpg

Link to comment
Share on other sites

мені  не приносить задоволення ставлення до українців як до лохів і тупих малоросів у 2019 році

 

і вже набридло пояснювати, як 73 відсотки населення могли проголосувати за поганого комедіанта, у якого гумор не тільки неесмішний, але й тупий

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

мені не приносить задоволення ставлення до українців як до лохів і тупих малоросів у 2019 році

 

і вже набридло пояснювати, як 73 відсотки населення могли проголосувати за поганого комедіанта, у якого гумор не тільки неесмішний, але й тупий

Це реванш за 2014. Їх тоді образили і тепер вони помстилися.
Link to comment
Share on other sites

мені  не приносить задоволення ставлення до українців як до лохів і тупих малоросів у 2019 році

 

і вже набридло пояснювати, як 73 відсотки населення могли проголосувати за поганого комедіанта, у якого гумор не тільки неесмішний, але й тупий

 

Куди ж нам без жопомиїв, хто ж нам ще пояснить, як не вони?... 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мені дуже прикро, що ви себе вважаєте жопомиєм

 

Але всі професіі корисні

 

О, пані Dilbert Хоня вкусила. Бо це її фірмена фішечка вмикати дурника і переводити стрілки на опонента  :)

Link to comment
Share on other sites

А з малоросами? Доколе цей кацапєздол тамбовський буде ображати українців на форумі?

А  доки  мужлан  кацапський  неотесаний  буде  принижувати  українських  жінок?

Link to comment
Share on other sites

Мене от цікавить, якщо всі жопомиї виїхали, то хто миє жопи пересічним?

 

Хто сказав, що всі? Але ж місцеві жопомиї ніц не розуміють пажизнє. Тому просвітленим жопомиям, які виїхали, доводиться їм вставляти розуму 

А  доки  мужлан  кацапський  неотесаний  буде  принижувати  українських  жінок?

 

Чим я бабцю принизив?  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Хто сказав, що всі? Але ж місцеві жопомиї ніц не розуміють пажизнє. Тому просвітленим жопомиям, які виїхали, доводиться їм вставляти розуму 

 

Чим я бабцю принизив?  :gigi:

А  тим,  що  хамло  кацапське  вільно  себе  почуває  на  українському  форумі.  Принижує  тут  всіх  українських  жінок,  щоб  вони  пішли  з  форуму  а  йому  легше  буде  провадити  свою  мерзенну  кацапську  роботу.  Це  дійсно  приниження  перебувати  з  кацапом  на  одному  форумі,  бо  від  кацапа  так  тхне  Кацапією, що  дуже  бридко.

Саме  по  ставленню  до  жінки  проявляється  смердючий  кацап. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  тим,  що  хамло  кацапське  вільно  себе  почуває  на  українському  форумі.  Принижує  тут  всіх  українських  жінок,  щоб  вони  пішли  з  форуму  а  йому  легше  буде  провадити  свою  мерзенну  кацапську  роботу.  Це  дійсно  приниження  перебувати  з  кацапом  на  одному  форумі,  бо  від  кацапа  так  тхне  Кацапією, що  дуже  бридко.

Саме  по  ставленню  до  жінки  проявляється  смердючий  кацап. 

 

Може бабця моїми цитатами побалує поважну публіку? :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...