Перейти до змісту

Ідеологічна радикалізація на Заході


coolzak

Recommended Posts

Піди купи AR чи калаш потім розкажеш що таке каліфорнія комплаєнт і чим він відрізняється від звичайного

 

Ну технологічно обмежують звичайно..... Мають право. Тим не меньше можна і калаш і 15 купити....

Capture.png

Link to comment
Share on other sites

Те що в Калі називають АR має стільки спільного з звичайним АR як фіра до авто

І треба реєструвати

 

Нема реєстрації..... А чим ці семі відрізняються від класичного АР?

Link to comment
Share on other sites

Пишуть що є на ассалт тобто АР.

Відрізняється

Не можна пістол грип

Не можна телескопік сток

Магазин не зйомний і тільки 10 набоїв

Не можна флаш хайдер

То тільки так зразу

Link to comment
Share on other sites

Пишуть що є на ассалт тобто АР.

Відрізняється

Не можна пістол грип

Не можна телескопік сток

Магазин не зйомний і тільки 10 набоїв

Не можна флаш хайдер

То тільки так зразу

 

Ну от бачиш, в каліфорнії придумали як відрізнити автомати від рушниць звичайних. А ти сказав неможливо.

Link to comment
Share on other sites

Який в сраці автомат,що пишеш.Почитай секонд амендмент ще раз.

Ті всі обмеження до дупи.тільки щоб народ задрочувати

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Який в сраці автомат,що пишеш.Почитай секонд амендмент ще раз.

Ті всі обмеження до дупи.тільки щоб народ задрочувати

 

Ну повноцінним автоматом було б легше їпонутим знищувати більшу кількість людей..... Друга поправка трохи про інше...... 

Link to comment
Share on other sites

Якщо дійсно хочеш менше смертей в мене є тобі пропозиція.Почни петицію щоб всіх чорних чоловіків від 12 до 50 років закрити в тюрму.Гарантую вбивста будуть не більше рівня Швейцарії
Link to comment
Share on other sites

Головне шо в каліфорнії ніхто нічого не відбирає, і реєструвати не вимушує.....

 

ти не знаєш законів свого штату.Повноцінний Ар який лігал в Неваді в Калі треба реєструвати або калічити для комплаєнс.
Link to comment
Share on other sites

ти не знаєш законів свого штату.Повноцінний Ар який лігал в Неваді в Калі треба реєструвати або калічити для комплаєнс.

 

Ну так це великий плюс. Каліфорнія визначила наскільки треба покалічити автомат щоб він не був загрозою масс шутінг.... 

Якщо дійсно хочеш менше смертей в мене є тобі пропозиція.Почни петицію щоб всіх чорних чоловіків від 12 до 50 років закрити в тюрму.Гарантую вбивста будуть не більше рівня Швейцарії

 

Це називається геноцид..... 

Link to comment
Share on other sites

@Ну так це великий плюс. Каліфорнія визначила наскільки треба покалічити автомат щоб він не був загрозою масс шутінг.... :)@

 

ВОлодя, тобі не надоїло ще із радіоприймачем розмовляти? Він же просто тебе не чує. І думати не хоче аж ніяк. 

Пістолетна ручка та телескопік сток із флеш хайдером - загроза масс шутінга.. Їпаніческий писдец, як каже один мій знайомий кацап.

 

Укі, а кількість трупів, яку генерує 13% населення США - це не геноцид? цифри знаєш? Тобі це не виглядає як геноцид?

Link to comment
Share on other sites

@Ну так це великий плюс. Каліфорнія визначила наскільки треба покалічити автомат щоб він не був загрозою масс шутінг.... :)@

 

ВОлодя, тобі не надоїло ще із радіоприймачем розмовляти? Він же просто тебе не чує. І думати не хоче аж ніяк. 

Пістолетна ручка та телескопік сток із флеш хайдером - загроза масс шутінга.. Їпаніческий писдец, як каже один мій знайомий кацап.

 

Укі, а кількість трупів, яку генерує 13% населення США - це не геноцид? цифри знаєш? Тобі це не виглядає як геноцид?

 

Ну калі працює в цьому питанні, намагається визначити які саме обмеження можуть запобігти мас шутінгз. Пропор \й у руки. Але ніхто нічого не відбирає і реєструвати не вимушує..... 

Link to comment
Share on other sites

Повір мені. Нихто нічого не робить задля вирішення проблеми. Для цього треба мати мізки та бажання. Ні того. ні другого у Каліфорнії нема. Як нема ї в Канаді. Ніхто до цих питань не долучає специалістів у цих питаннях, бо реальні есперти потрешають у гімно усю політичну адженду, яка базується на збройному фирмонгеригу. А це втрата величезного політичного важеля. Ніхто на це не пійде, том ідіоти ї далі будуть приймати ідіотськи рішеннея, мотивуючи їх своєю тупістю, мов, ми не знаємо шо впливає на масс шутінг, тому будемо забороняти поступово все шо бачимо. БАй зе вей, і шо? дуже помогає такая тактика?:))) Тому чим тупіше народ у комісіях, тим краще лібералам з демократами. ми це все маємо у Канаді, Нічого з того, що заборонили ніяк не впливає ни на що. зовсім.

як у тому анекдоті:

 

— Ребе, у моей жены тяжёлые роды. Что делать?
Ребе смотрит в Талмуд, бормоча:
— Тяжёлые роды, тяжёлые роды... А, вот, нашёл! Возьми старые-старые штаны и брось их в печку.
— Ребе, неужели вы думаете, что это поможет?!
— Во всяком случае, не помешает.

Link to comment
Share on other sites

Ну и что я говорил? НЕзнание матчасти выставляет всех демократов как минимум недалекими на голову. Я прежде чем что-то сказать как минимум сверяюсь с гуглом.

В США не было ни одного зарегистрированого массшутинга с использованием автоматов. ни с 1986го года, ни с 1968, ни с 1934го, если ты знаешь что означают эти даты. НАверняка не знаешь. 

Было два случая, но там не было масс шутинга (более двух пострадавших), в обоих случаях оружие было нелегально переделано в автоматическое, да к тому же один из этих шутингов совершил офицер полиции :)

ТЫ теперь веришь, что все эти запрещения  - дрочка куя у дохлого осла?

ЗА ограничение емкости магазина скажу. Если магвелл дроп фри то я меняю магазин за одну секунду. Ровно одну секунду. В пистолете  - быстрее. Потому что просто навыка больше. ТАк что ипанаты. что принимают подобные законы  - просто дебилы незнакомые с темой, которую регулируют.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Повір мені. Нихто нічого не робить задля вирішення проблеми.

тут все просто, після вирішення проблеми ти робишся непотрібним, тому політики існують для демократіїї, тобто щоб їх обирали, а не для вирішення проблем.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну и что я говорил? НЕзнание матчасти выставляет всех демократов как минимум недалекими на голову. Я прежде чем что-то сказать как минимум сверяюсь с гуглом.

В США не было ни одного зарегистрированого массшутинга с использованием автоматов. ни с 1986го года, ни с 1968, ни с 1934го, если ты знаешь что означают эти даты. НАверняка не знаешь. 

Было два случая, но там не было масс шутинга (более двух пострадавших), в обоих случаях оружие было нелегально переделано в автоматическое, да к тому же один из этих шутингов совершил офицер полиции :)

ТЫ теперь веришь, что все эти запрещения  - дрочка куя у дохлого осла?

ЗА ограничение емкости магазина скажу. Если магвелл дроп фри то я меняю магазин за одну секунду. Ровно одну секунду. В пистолете  - быстрее. Потому что просто навыка больше. ТАк что ипанаты. что принимают подобные законы  - просто дебилы незнакомые с темой, которую регулируют.

 

Мав на увазі автомат типу АР15

Link to comment
Share on other sites

Ну так це великий плюс. Каліфорнія визначила наскільки треба покалічити автомат щоб він не був загрозою масс шутінг.... 

 

Це називається геноцид.....

 

але якщо це врятує навіть одне життя
Link to comment
Share on other sites

Ну от 20 січня прості громадяни Вірджінії і пояснять політикам що таке авто а що таке семіавто ,що таке Конституція і чому там згадуються вороги внутрішні теж Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Ти насмішив.От так радикалізація і робиться .Коли в голові січка і лозунги

 

Де саме тобі лозунги привиділись?.... В твердженні шо не одні лише негри вбивають людей .... Та в припущенні шо не в їхньому расовому походженні проблема?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...