Перейти до змісту

Хитрожопість...


Silentio

Recommended Posts

Побудова незалежної України.Перетворення території в державу.Україна в першу чергу це держава для гарантування продовження існування українців як нації.Не населеніє,не модернізована раша параша .

Як держава, що за 30 років впала на 30% ВВП на душу, може виплекати суспільство з адекватною ідеєю?

Link to comment
Share on other sites

Держава це і є ідея яка оформлена територіально.Але хохли відкідають ідею національної держави за 1000 гривень,гречку,тарифи тощо.Поляки не були розділені в питанні побудови етнодержави і мають ріст економіки.Савпаденіє? Не думаю Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Похоже Европе это очень не нравится. Поляки идёт против европейского тренда объединения и стирания национальной идентичности через снятие границ. Думаю поляков ждёт тяжёлая судьба вЕвросоюзе с их нацональной фрондой
Link to comment
Share on other sites

ну так хвілософ каже важливі іноваціі

мова украінська і культура тільки заважають

 

де украінськість? у чому вона?

 

Філософ каже, що не варто уподоблятися папуасам, які моляться на свої фетиші і будують "літаки" з соломи, хмизу і лайна. Бо світ навкруги прагматичний і цинічний. Йому до дупи всі оті танці з бубнами навколо, проковтнуть і не вдавляться. 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Держава це і є ідея яка оформлена територіально.Але хохли відкідають ідею національної держави за 1000 гривень,гречку,тарифи тощо.Поляки не були розділені в питанні побудови етнодержави і мають ріст економіки.Савпаденіє? Не думаю

Не знаю, як міряють наші соціологи, але за моїми спостереженнями, не зважаючи на всі зусилля українізаторів протягом 3 десятиліть, переважна більшість громадян України послуговується коцапською. А зайдіть, наприклад, на якийсь Цензор.нет і спробуйте розшукати там україномовні коментарі серед тисяч щоденних - їх там лічені відсотки! Україні через це нічого не світить за будь-яких умов?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...