Перейти до змісту

Нада пагаваріть...


Recommended Posts

Настав момент істини для ЗЕльоних. Якщо цей "телеміст" відбудеться, то на них можна ставити хрест

 

Ведущий программы "Вести недели" на российском пропагандистском канале "Россия24" Дмитрий Киселев анонсировал проведение телемоста "Надо поговорить", который запланирован на 12 июля и состоится совместно с украинским телеканалом NewsOne.

Об этом Киселев заявил 7 июля в эфире "Россия24".

 

"Откровенный разговор между простыми людьми давно назрел", - заявил он и напомнил о "незабываемом" опыте проведения телемоста между СССР и США: "Теперь - то же, но сейчас  и между РФ и Украиной", добавил Киселев.

Одним из ведущих со стороны РФ будет Андрей Малахов, с украинской стороны - ведущий и генеральный продюсер NewsOne Василий Голованов.

 

"Нам надо поговорить, без посредников, без недомолвок", - отмечают ведущие будущего телемоста в видеоанонсе. 

 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А до чого тут Зелень? Це ж Петро усі канали дав Хуйлокуму! 73% українців вважає, що достатньо перестати стріляти. Адіннарот. Пан Сітізен, а чого це ви себе до зебілів не відносите?
Link to comment
Share on other sites

А до чого тут Зелень? Це ж Петро усі канали дав Хуйлокуму! 73% українців вважає, що достатньо перестати стріляти. Адіннарот. Пан Сітізен, а чого це ви себе до зебілів не відносите?

 

Я тобі вже говорив, що я не є членом будь-яких фан-клюбів. Оцінюю виключно по справах. А що Підра продав, то будеш сперечатися? Не треба маніпулювати - 73 відсотки українців вирішило, що Підра йде нахуй. І за колабораціонізм, і шашні з Медведчуком, в тому числі. Зе піде слідом, якщо буде продовжувати його політику

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Настав момент істини для ЗЕльоних. Якщо цей "телеміст" відбудеться, то на них можна ставити хрест

Вони з другого дня роблять не те, що треба, а що треба - не роблять. Черговий шах Зеленському.

Link to comment
Share on other sites

Я тобі вже говорив, що я не є членом будь-яких фан-клюбів

Ви зробили це разом! Ватні уйобки і зубожілі.

Вони з другого дня роблять не те, що треба, а що треба - не роблять

Ви зробили це разом! Гірше не буде!

Link to comment
Share on other sites

Я не міг залишати в президентах пороха за штучний обвал гривні втричі, падіння і колапс економіки, тотальну нахабну брехню, продаж провідних інформаційних телеканалів куму хуйла.

А ти ссиш у вічі сам собі. Ще й регочеш.  :fp1:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

@Citizen UA, ви голоснули за зебіла. Сцю вам у очі і весело регочу.

 

У тебе з логікою трабли. Тебе послухати, то треба було голосувати за Петра, який відродив Медведчцука, дав можливість йому придбати у власність медіаресурси, трубу для контрабасу нафтопродуктів з  рашки і значну частку  ринку нафтопродутів в Україні, для покриття витрат на прокацапську пропагнанду. А тепер ці підараси, рошени-гройсмади, картинно заламують руки "не допустимо реваншу"

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я не міг залишати в президентах пороха за штучний обвал гривні втричі

Ага, штучний обвал.  :fp1: Пан Юро, курс визначає ринок. Якщо в НБУ є ресурси вливати мільони баксів щодня по курсу 8, то це можна робити. А якщо ресурсів нема, то вибачайте. Сподіваюсь, Зебіл вас ще потішить.

 

 

 


А ти ссиш у вічі сам собі. Ще й регочеш. 

У 2010 я зробив свій вибір і вже через 4 місяці після перемоги проффесора я сидів у сонячній Нетаньї, а потім, отримавши аусвайс, звалив на більш холодні моря. Так шо собі сцяти я не можу аж ні як, бо на відміну від зубожілих я маю право працювати дофіга де і не залежу від подачок від держави.


 

 


який відродив Медведчцука, дав можливість йому придбати у власність медіаресурси

Ога, продав особисто. 

Link to comment
Share on other sites

Да, неприятная ситуация. Типичный цугцванг для Зеленского, в котором ситуативно сошлись интересы россиян и порошенковцев.

 

Пожалуй, оптимальным исходом для Зе было бы, чтобы кто-то другой сорвал этот телемост и заодно немного надавал по щам Медведчуковцам. С юридической точки зрения ситуация там очень щекотливая: скорее всего, в плане законности к ним не подкопаешься, с этим у мертвечука всё схвачено...

 

Задействовать СБУ открыто - тоже есть сложности. Если дело дошло до публичной стадии, значит, наши прощёлкали, и провокация готовилась тщательно, с участием российских спецслужб...

 

Так что надо или банально "заминировать" их на время эфира, или пусть уж лучше какой-нибудь "нацкорпус" к ним внезапно ворвётся при попустительстве Авакова, и "по техническим причинам" телемост перенесут на невизначений термін - это самое то.

 

И "ватную часть" электората Зе не потеряет (типа, он не при делах), и европейские озабоченные "утисками свободи слова" - тоже. Порошенкофилы, конечно, продолжат вонять и винить во всём Зе, но они и так это делают при любом итоге.

Link to comment
Share on other sites

Канали у чій власності були? Хто продав? Те що риги не сидять - відкрите питання до Педро і прокулола

 

Мбугого! Спочатку канали Ньюзван і 112й, у 2018му році, рошенівська Нацрада хотіла позбавити ліцензій, а потім різко передумала, після зміни власника. Мабуть соупадєніє, не інакше

Link to comment
Share on other sites

Да, неприятная ситуация. Типичный цугцванг для Зеленского, в котором ситуативно сошлись интересы россиян и порошенковцев.

 

Пожалуй, оптимальным исходом для Зе было бы, чтобы кто-то другой сорвал этот телемост и заодно немного надавал по щам Медведчуковцам. С юридической точки зрения ситуация там очень щекотливая: скорее всего, в плане законности к ним не подкопаешься, с этим у мертвечука всё схвачено...

 

Задействовать СБУ открыто - тоже есть сложности. Если дело дошло до публичной стадии, значит, наши прощёлкали, и провокация готовилась тщательно, с участием российских спецслужб...

 

Так что надо или банально "заминировать" их на время эфира, или пусть уж лучше какой-нибудь "нацкорпус" к ним внезапно ворвётся при попустительстве Авакова, и "по техническим причинам" телемост перенесут на невизначений термін - это самое то.

 

И "ватную часть" электората Зе не потеряет (типа, он не при делах), и европейские озабоченные "утисками свободи слова" - тоже. Порошенкофилы, конечно, продолжат вонять и винить во всём Зе, но они и так это делают при любом итоге.

 

Проблема не варта виїденого яйця. Канал Росія-24 знаходиться під українськими санкціями. Який може бути телеміст? Це чергова провокація Медведчука, куратора Підри від хуйла, щоб збурити і поляризувати українське суспільство і набрати додаткових кілька відсотків для своєї ригошобли на виборах.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 

Если дело дошло до публичной стадии, значит, наши прощёлкали, и провокация готовилась тщательно, с участием российских спецслужб.
Ще б пак! Педро сам був і є частиною тієї операції. Інакше б руку хуйлу не тис, закони про особливий статус не пхав і мудачука переговорником у Мінську і власником телеканалів не робив.

 

Ага, штучний обвал.  :fp1: Пан Юро, курс визначає ринок. Якщо в НБУ є ресурси вливати мільони баксів щодня по курсу 8, то це можна робити. А якщо ресурсів нема, то вибачайте. Сподіваюсь, Зебіл вас ще потішить.

Пан Фома! Не намагайся здаватися їпонутішим, ніж ти є насправді. Який нах ринок у бариг-мародерів, від яких ти смився?! ;o Якщо за даними самої порошенківської влади і міжнародних експертів наша економіка впала на 15% від окупації Криму і агресії на Сході, то звідки і НАХУЯ обвал гривні втричі?! Тим більш, разом з втраченими територіями наш бюджет позбувся мільйонів нахлібників. І ще тим більше, що ми постійно б'ємо рекорди по експорту зерна, наприклад.

Link to comment
Share on other sites

Похоже, что таки сумели "убедить" их отступить на время: NewsOne скасував телеміст з телеканалом Кремля

 

Так что, пока команде Зе удаётся не зафакапиться по-крупному.. :tu:

И выборы отстояли (сегодняшнее решение Верховного Суда), и тут смогли загасить ситуацию в зародыше, использовав протестную волну.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Спочатку канали Ньюзван і 112й, у 2018му році, рошенівська Нацрада хотіла позбавити ліцензій, а потім різко передумала, після зміни власника.

Я чесно хз шо там за шлімазли у нацраді, але я так зрозумів що зебіл вже їх усіх звільнив? 

Link to comment
Share on other sites

До речі, Ньюсван досі не переоформив свою ліцензію, яка закінчилася ще 16.09.2018 р. Чому вони досі в ефірі і куди дивиться рошеноблядська Нацрада?

 

https://www.nrada.gov.ua/state-register/novyny-24-godyny-tov/

 

db0526137d7882dc1b8f9a81e6cf8dd2.png

Link to comment
Share on other sites

Я чесно хз шо там за шлімазли у нацраді, але я так зрозумів що зебіл вже їх усіх звільнив? 

 

Всіх не може, бо половина там по квоті Шапіто.

 

Щодо президентської квоти, то не все так просто, пане Фома, як би тобі хотілося 

 

https://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=538%2F97-%E2%F0

 

Стаття 8. Дострокове припинення повноважень члена Національної ради

1. Повноваження члена Національної ради можуть бути достроково припинені у разі:

 

 

1) подання заяви про звільнення з посади за власним бажанням;

{Пункт перший частини першої статті 8 в редакції Закону № 3317-IV від 12.01.2006; із змінами, внесеними згідно із Законом № 889-VIII від 10.12.2015}

2) припинення ним громадянства України або виїзду на постійне проживання за межі України;

3) порушення ним вимог, передбачених частиною третьою статті 7 цього Закону;

4) набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо нього;

5) неможливості виконувати свої обов’язки за станом здоров’я протягом шести і більше місяців за наявності медичного висновку, підтвердженого судом;

6) неучасті у засіданнях Національної ради без поважних причин протягом двох місяців;

7) визнання його недієздатним або обмеження його цивільної дієздатності, визнання його безвісно відсутнім чи оголошення його померлим;

8) смерті;

{Пункт 9 частини першої статті 8 виключено на підставі Закону № 767-VII від 23.02.2014}

9) ініціативи суб’єкта призначення за результатами розгляду звіту Національної ради.

 

Стаття 16. Звітність і відкритість діяльності Національної ради

 

 

{Назва статті 16 в редакції Закону № 1170-VII від 27.03.2014}

1. Діяльність і рішення Національної ради є відкритими. Інформація про Національну раду та її діяльність, у тому числі звіти Національної ради, проекти нормативно-правових актів та рішення Національної ради підлягають обов’язковому оприлюдненню відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Апарат Національної ради забезпечує надання інформації за запитами, адресованими Національній раді, відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

{Частина перша статті 16 в редакції Закону № 1170-VII від 27.03.2014}

2. Національна рада щорічно готує звіт про свою діяльність, оприлюднює його до 1 лютого наступного за звітним року та невідкладно надсилає звіт до Верховної Ради України і Президента України. Звіт про діяльність Національної ради на засіданні Верховної Ради України представляє голова Національної ради.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Всіх не може, бо половина там по квоті Шапіто.

Шапіто буде скоро під контролем зебіла. Але вони туди назначать лише зашкварених ригів. 

 

 

 


Щодо президенської квоти, то не все так просто, пане Фома, як би тобі хотілося 

Так а шо про це думає сам Зебіл? Може б ввалив коксу і на фейсбук щось залив?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...