Перейти до змісту

А чому Зебіл перекриває дороги


Гість Хома

Recommended Posts

У петярастів знову зрада паламалася  :(

 

Щодо затору на Позняках, то давайте згадаємо: 11 липня був візит до Києва Прем'єр-міністра Молдови Майї Санду. І проїзд високого закордонного гостя супроводжувався згідно з дипломатичним протоколом і міжнародними зобов'язаннями України. Відповідно, рух за маршрутом був тимчасово обмежений.

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знову щось перекрив, чи просто пана Фому жаба задавила? :gigi:

 

Не, проста йдзецца пра тое, што свае абяцанкі трэба выконваць. А тут такім нават не пахне.

Выснова: маем справу з класічным падманам.

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

Не, проста йдзецца пра тое, што свае абяцанкі трэба выконваць. А тут такім нават не пахне.

Выснова: маем справу з класічным падманам.

Чим не пахне, пане Солов'йов? Зеленський обіцяв не сідати у Теслу?

Link to comment
Share on other sites

Чим не пахне, пане Солов'йов? Зеленський обіцяв не сідати у Теслу?

 

 

"Три (самолета)? Продать. Ну, конечно, продать к чертовой матери", - сказал он.

Зеленский сообщил, что как минимум два самолета он бы продал.

Также он заявил, что, если станет президентом, хотел бы летать на рейсовом самолете.

 

 

Киев, 15 июля. Шестой президент Украины Владимир Зеленский объяснил, что не ездит на работу на велосипеде, как обещал в ходе предвыборной кампании, поскольку его кортеж из двух-трех машин никому не мешает на дороге. Соответствующее сообщение глава государства опубликовал в социальной сети Facebook.

Зеленский во время предвыборной гонки не раз заявлял, что предпочтет велосипед автомобилю для поездок на службу.
Link to comment
Share on other sites

Не пригадую я обіцянки Зеленського їздити до офісу президента на велосипеді. Щодо продажу літаків, то це парафія Кабміну. І взагалі, яке відношення це має до висеру петярастів про перекриття вулиць? Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Яка жаба? Тесла? Слава Януковичу, я можу її собі дозволити. 

 

Тоді що? В чому сенс твоєї претензії до Зеленського на Теслі?

 

Кабмін контролює літак преза? Тобто як Зебіл візьме кабмін через тиждень, він його продасть?

 

Може й продасть. Для мене це не принципово. Принциповими для мене є боротьба з корупцією, контрабандою, відсторонення від влади і посадка рошенопідарасів, тощо

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


Тоді що? В чому сенс твоєї претензії до Зеленського на Теслі?

Претензія шо не на лісапєті. Крім того, записують відео за кермом - мудаки.


 

 


відсторонення від влади і посадка рошенопідарасів

Заміна їх на ватних зедерастів  :tu:

Link to comment
Share on other sites

"Претензія шо не на лісапєті. "

Фома перепутал Президента Зеленского с актером Зеленским. "Все смешалось в доме Свидетелей Золотого Дождя."(с)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

"Претензія шо не на лісапєті. "

Фома перепутал Президента Зеленского с актером Зеленским. "Все смешалось в доме Свидетелей Золотого Дождя."(с)

 

Фомі і його гоп-компаніїї з секти божої роси, так болить Зеленський, наче вони за нього голосували, а він їх жорстко наїбав з обіцянками  :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фомі і його гоп-компаніїї з секти божої роси, так болить Зеленський, наче вони за нього голосували, а він їх жорстко наїбав з обіцянками 

Я просто регочу з зебілів і промиває їм очі

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...