Перейти до змісту

Підромудошобла нєгодуєт!


Citizen UA

Recommended Posts

Тобто вони вміють хуєм по роялю, питань нема. А шо в парламенті? Хуєм голосувати?

Та хоч і хуєм, якщо то буде закон ро імпічмент, або зняття недоторканності, тощо

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нам ваша Педрильная моча чакры не открывает.

 

То все від дози залежить. Поступово чакри відкриються. А профі цей процес пришвидчать.

Тоді й будеш кіпішувати.

Я хіба очі промию, вчергове.

Link to comment
Share on other sites

 

 


до этого он долгое время работал инженером на Центральном горно-обогатительном комбинате

 

 


Спроси Кулзака, может ли на кто нибудь на большом предприятии работать инженером по электрике не зная предмета

Прочитала  оце  і  подумалося:  можна  на  заводі  працювати  у  профкомі - особливі  знання  там  і  не  потрібні...

Але  вирішила  погуглити  і  що? 

 

После института с 1997 по 2003 год работал в Центральном горно-обогатительном комбинате электрослесарем, мастером, инженером и заместителем председателя профкома.

 

Я  не  помилилася.  Працівників  профкому  оформляють  інженерами,  це  відомо.

Але  от,  чи  фахового  інженера  беруть  у  профком  і  навіть  замісником? 

 

Про  "у  КВН  з  1995  р."  я  вже  мовчу.

Link to comment
Share on other sites

Якщо з 97 ро 03 пройшов електрик,інженер,профком то скоріше вчився на заочному.При великих підприємствах і снувала система коли всяких лівих людей записували на посади де вони ніхрена не зявлялись а гроші отримували .Фактично могли бути родина потрібних людей або якісь тренери чи підшефний театр тощо.Так що не показник.я був цеховим електриком на початку трудової біографії.Нас в цеху числилось 4 ,робило 3.Один ніколи не приходив а був в будинкуикультури підприємства в хорі.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...