Перейти до змісту

Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність.


Ali(UA)

Recommended Posts

Головне питання України це не питання економічного добробуту -

це питання є головним для всіх країн.

Це не питання боротьби з корупцією -

це питання важлива для всіх цивілізованих країн і тих країн, які хочуть стати цивілізованими.

Це не питання територіальної цілостності,

тому що будь яка європейська країна сьогодні знаходиться зовсім не на тій етнічній території

на якій живе її народ.

 

Польща знаходиться не там, де була.

Угорщина знаходиться не там, де була.

Румунія знаходиться не там, де була.

І величезні частини своєї території ці країни втрачали впродовж історії 20 сторіччя.

Цю історію в 21 сторіччі ще не закінчено.

 

Головною проблемою, яку має вирішувати Україна, щоб відбутися як держава,

це є питання формування її ідентичності.

Те, що в принципі було в останній період політичної програми Петра Порошенка -

Армія! Мова! Віра!

(репліка із залу - Це розколює суспільство!)

 

От, значить, якщо це розколює суспільство, то це означає,

що та частина суспільства, яка не підтримує такі ідеї - рано, чи пізно

стане частиною іншої держави, Російської федерації.

Тому, що люди, які розмовляють російською мовою, які ходять до російської церкви,

які притримуються російської культурної та іншої орієнтації, немають нічого спільного 

з українцями і мають все спільне з росіянами.

Рано, чи пізно території, на яких живуть ці люди, стануть частиною Росії, а не України!

 

Не треба цього боятися говорити! Це правда!

 

Навіть, якщо люди, які добровольці, пішли на фронт захищати Україну, я завжди їх запитую:

-Ось ти, говориш, що ти пішов захищати Україну, тому що на неї напали росіяни,

но  ты говоришь по-русски, ты ходишь в русскую церковь, ты слушаешь Филипа Киркорова

и говоришь, что Пушкин прекрасньій поет, я немаю нічого проти Пушкіна, як ви розумієте,

- а Шевченко тебе не понятен.

-У тебя все общее с человеком, в которого ты стрєляешь и ничего общего с человєком из Львова,

рядом с которим  ты находишся.

-Какого хрєна ты стреляешь в него?  Это твой брат!   

Вы один народ, чего ты стреляешь него?

Он пришел,  чтобы создать ту цивилизацию, которую считает нужной, которая - твоя!

-Чего ты стреляешь в него?                                       

Відповідь: «Тому, що він прийшов на мою територію!»

-Твоя територія, це Українська РСР створена Сталіним.

Це він накреслив ці кордони, це не український народ їх захистив.

Якщо ти хочеш, щоб це була дійсно твоя територія - говори украінською мовою,

ходи до української церкви, створюй українську ідентичність.   

Все, що не пов’язано з украінською ідентичністю буде Росією!   

Може це для вас погано, може це для вас добре, але для мене це абсолютно очевидний факт.

 

Репліка із залу: «...можна ходити до української церкви, розмовляти украінською мовою, але бути Свинарчуком...»

   

-Ще раз повторюю, повертаючись до ідеї Жаботинського - українець це не знак якості.

Українець може бути чесною людиною і непорядною.

Українець може здійснювати злочини.

Українець може заробляти на армії, і таке інше.

І українець може бути чесною, святою людиною, яка не бере хабарів, чи не дає хабарів

і живе в своєму світі правильних чеснот.

Всі вони - украінці.

 

Засновники Ізраїлю, Давид Бен Гуріон, скажімо говорили, що вони хочуть ,

і я цього, як єврей, палко хотів, щоб серед євреїв були свої повії і свої злочинці.

От, як були євреї злочинці в Одесі. Вони були злочинцями, але вони були євреями, і вони були частиною єврейського народу.

І був святий цадік Баал Шем Тов він теж був єврей.

Ми всі євреї, і злочинці і святі і несвяті!

 

Розумієте, українець може бути і хорошим і поганим, але він живе в одному світі.

Росіянин може бути і хорошим і поганим, але він живе в іншому світі.

Люди, які не беруть хабарів в цій країні, скажімо, чи борються з корупцією,

чи хочуть здійснювати економічні реформи, але разом з тим є російськомовними, хочуть,

щоб залишалась тут російська церква,

хочуть, щоб залишався тут російський світ -

абсолютно не є частиною нашої з вами спільної цивілізації,

а є частиною цивілізації іншої країни - Російської федерації.

 

Чому ми маємо самі собі брехати?

 

Чому ми маємо говорити, що ми можемо жити в країні де половина території хоче бути російською?

Якщо вона не хоче бути російською, вона сама має прийняти ті цінності, які є для нас спільними.

Або рано, чи пізно Одеса, Харків, чи інші міста стануть містами в Росії.

Ми не можемо створити з росіянина українця, якщо людина хоче бути росіянином,

і частиною російського світу... як з араба не зробиш єврея.

 

От і все.

 

Тому я кажу, що єдиним, головним питанням яке має вирішувати український народ і

українська держава- це питання ідентичності!

Все інше, за що голосували виборці Зеленського,

це ті ж самі питання, які мають вирішувати і росіяни і угорці і поляки.

І це немає ніякого значення для будівництва країни на території,

яка досі себе не може усвідомити, як держава.

 

Я завжди запитую людей, російськомовних, що от їм зараз хочеться щоб була незалежна Україна,

а ось уявімо собі, що завтра Путіна немає і Росія стає демократичною державою.

Віддає Крим і Донбас, або там не віддає, а Україна - бідна, авторитарна країна.

 

Ще й україномовна, а вони - російськомовні.

Навіщо їм ця Україна тоді потрібна?

Не лучше ли присоединиться к Российской федерации областями?

Как предлагают российские демократы.

Репліка із залу: «ну пусть Россия скачала станет демократичной...»

-Ви живете в світі Сьогодні. А спробуйте жити в світі Завтра...

Чому я маю думати «нехай вона спочатку...»?

Я маю думати інакше.

Я хочу щоб на момент, коли Росія стане демократичною державою,

тут, від Ужгорода - до Одеси була україномовна, украіноцентрична держава.

 

Я знаю одну просту річ:

Польща може бути корумпованою і некорумпованою, успішною, чи неуспішною,

демократичною, чи не дуже.

 

Але вона буде Польщею!

 

Фінляндія переживала в багато різних історичних епох, навіть в 20 сторіччі,

але вона завжди буде Фінляндією.

Коли фіни втратили 1939 року Виборг, всі мешканці Виборгу встали і пішли.

Жодної людини в цьому Виборгу не залишилося!

Жодної!

 

Ви б пішли з Одеси, коли сюди прийшли б російські війська?

Я хочу вас запитати...

Хай встануть ті, хто виїде з Одеси в момент, коли вона буде окупована!

Встаньте! ...

(в залі шум, встало декілька людей...)

 

Віталій Портніков

Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність.

Лекція за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні.

 


Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Всі країни мають якусь ідеологічну базу,Якщо це країна е не територія.Асиміляція повинна бути однією з основ держполітики для так званих меншин.До чого доводить діверсіті вже видно на заході. Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Одни евреи учат украинцев украинской идентичности, а другие - "какая разница"( А можно, пусть они сначала между собой договорятся, а мы потом послушаем умных людей?
Link to comment
Share on other sites

Алі,він просто хоче щоб його забанили щоб піти сказавши які тут всі погані .

 

Я ж говорю, что чистый примитивизм, как у обезьян прости Господи. Вот зачем мне кому то что то говорить?  Я совершенно спокойно могу уйти и сам, неужели ты думаешь, что общение с таким тухлым мясом как ты может представлять для меня хоть какой то интерес? У вас нет ни малейшего представления о реалиях, ни здравого смысла одна мова и капец! 

Link to comment
Share on other sites

Тема зачищена від повідомлень, які не несуть ніякого смислового навантаження крім образ опонента. 

Прохання тримати себе в руках.

будьте, будь ласка, послідовні, раз у нас новий суспільний договір

Link to comment
Share on other sites

будьте, будь ласка, послідовні, раз у нас новий суспільний договір

 

так все якраз послідовно

 

 

Про нецензурну лайку.

Матюки - це функція мови для означення емоції. В цьому статусі вони ок. Але коли ними починають розмовляти, або поливати співрозмовника, за таке будуть банити, відповідно до Правил Форуму https://uapolitics.c...pravila-forumu/

тобто спочатку тимчасові блокування, потім довгі, для особливо впертих - вічний бан. Йдеться про цілеспрямовані, масові і наполегливі матюки в бік конкретних форумчан.

 

треба було зразу банити обох за "цілеспрямовані, масові і наполегливі матюки в бік" один одного?

Link to comment
Share on other sites

треба було зразу банити обох за "цілеспрямовані, масові і наполегливі матюки в бік" один одного?

 

я счас не понял. вы считаете что за те килотонны дерьма что на меня вылил "хозяин" меня тоже надо банить?

 

чувак срывается в неадекват когда у него кончаются аргументы и льет на меня килотонны мата. я в ответ иногда отгавкаюсь, но терпение у меня не безграничное. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


я счас не понял. вы считаете что за те килотонны дерьма что на меня вылил "хозяин" меня тоже надо банить?

 

Слышь чучело, а если я прилюдно докажу, что всю эту канитель с оскорблениями начал именно ты, что ты скажешь тогда? Ты рожа мусорская будь по крайней мере мужчиной и не размазывай свои сопли по форуму гнус мерзкий....


 

 


треба було зразу банити

 

Бан это зло!

Link to comment
Share on other sites

Слышь чучело, а если я прилюдно докажу, что всю эту канитель с оскорблениями начал именно ты, что ты скажешь тогда? 

 

приведи цитати, плз, бо останні теми якраз ти починаєш

 

Що вам заважає додати один одного в ігнор?

Link to comment
Share on other sites

 

 


приведи цитати, плз, бо останні теми якраз ти починаєш

 

Да не люблю я этого, история давняя, я тут было дело долговато не писал всё времени на писанину не было, а в это время тут появился али (и что характерно до этого на ФУПе давно мы общались нормально), а тут он залез в одну из моих тем и начал на равном месте называть меня нехорошими словами, но мир то не без добрых людей и мне об этом сообщили, ну а я естественно не могу после такого нормально общаться с этим существом. Кстати история не поодинокая, тут таких более чем, сначала они меня пытаются оскорбить, а потом доповиди на меня пишут, рожи мусорские! Они суки пусть или крест снимут или трусы оденут ябеды йопт!!!

ЗЫ. Всё изложенное мной чистая правда, можно поверить на слово.

 

 

 

 


Що вам заважає додати один одного в ігнор?

 

Так а он мне не мешает, я принципиально никого не игнорю и никогда не пишу доповидей, а иначе какой это форум?


 

 


Ок, то есть тут за маты и оскорбления не банят. Понятно.

 

Не реви гнида!!!

Link to comment
Share on other sites

Хозяин - ты ублюдок безродный, живущий на территории какаяразница, ты генномодифицированная водочная кацапская вошь у тебя мат-перемат и ругань в крови. твои предки были нквдшниками или парт функционерам? видно что ты родом из быдлоты, живаешь и поганишь Украинскую землю. Иди на хер петушара и отепись от меня.

Link to comment
Share on other sites

Да не люблю я этого, история давняя, я тут было дело долговато не писал всё времени на писанину не было, а в это время тут появился али (и что характерно до этого на ФУПе давно мы общались нормально), а тут он залез в одну из моих тем и начал на равном месте называть меня нехорошими словами, но мир то не без добрых людей и мне об этом сообщили, ну а я естественно не могу после такого нормально общаться с этим существом. Кстати история не поодинокая, тут таких более чем, сначала они меня пытаются оскорбить, а потом доповиди на меня пишут, рожи мусорские! Они суки пусть или крест снимут или трусы оденут ябеды йопт!!!

ЗЫ. Всё изложенное мной чистая правда, можно поверить на слово.

 

 

 

 

віримо на слово. Відповідальність покладається на обидві сторони.

Згідно Правил форуму https://uapolitics.com/index.php?/topic/3107-pravila-forumu/

11. Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами

10 балів (1 доба)

Запис в банному листі https://uapolitics.com/index.php?/topic/5048-bannij-list/?p=1154873

 

P.S. Акція "Хто перший почав"  - одноразова. В майбутньому відповідальність на тому, хто починає поливати матами безпосередньо в темі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...