Перейти до змісту

В мене починається кашель...


tom_cat

Recommended Posts

Перехворіємо всі.

 

Боюся отого ускладненого варанту. Вияснила, що як запалення - то температура має бути і тяжкий кашель.

А все решта - фігня, прорвемося!

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

 

 


Котів багато. Більше десятка.

это уже болезнь..

 

у меня у кума на площадке жила когда то такая женщина ..там в правда в квартире их штук 20-25 було..

 

это уже ненормально.

Link to comment
Share on other sites

Та да... То я реалізовую свій материнський інстинкт - своєї сім'ї так і не було.

Чистоту тримаю, запаху нема. І я розумію, що то занадто.

 

Я б і віддала, але у віці віддавання вони похворіли, а коли переросли - виявилися певні вроджені проблеми. Таких не дуже беруть. Хоча вони симпатичні і забавні по характеру. А як прочитаю, що беруть, а потім викидають на смітник або садисти спецом беруть у волонтерів, щоб мучити - не можу.... Вони мені трохи як діти.

 

Якби була в людині впевнена - віддавала б без проблем. Коти породисті, до речі.

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

серавно у вас уже есть болезнь..

я не помню как это называется..

но она уже есть...

скоро у вас их будет не больше 10..а больше 20 и серавно появится и запах и проблеммы с соседями...

ав должны признать шо вы уже трошки поехали кукушкой на этой теме..и обратиться к врачу.

Link to comment
Share on other sites

это у вас отрицание болезни сейчас идет! но это нормально..я не видел еще ни одного человека который бы признал шо он больной трохи на голову...

единственные кто признает себя больными обычно это алкоголики..

остальные больные тем или иным видом растройства никогда не признают шо у них трохи кукушка уехала..

 

п.с. вот такая защитная реакция и это тоже нормально.

Link to comment
Share on other sites

Ой, та прям. В мене коти в різній кількості 20 років вже. Все норм. Якби не цей форсмажор, то і не заїкалась би про них.

 

Не звертайте увагу на мізогінію і патріархат головного мозку - у них все, що не вкладається в стереотипне сприйняття, якою має бути жінка (чоловік, діти, твоє місце на кухні) - вже девіація

 

тому і така ненависть до геів - теж не вкладається в схему

 

як вас не парить кількість котів - то кладіть з прибором на думку ідіотів

 

бажаю здоров"я!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...