Перейти до змісту

А давайте поговорімо про неймовірную Asti!


Recommended Posts

БУДЬЛАСКА, ЗАНЕСІТЬ ЦЕ НА ФУП:  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1102657.40

 

 

 

Передайте Inanni величезну крокодилячу подяку,

і шо крокодил її дуже любить!

Нажаль, вимушен відмовитись. Піти на таке – означае здатися і це дуже порадуе форумну зелень. Після того, як пішла ОленаЮрівна, , можливо, зявиться адекватний модератор. Який перегляне «довічників». А якшо нє – значить нє і форум так і залишиться в обіймах зеленоблазнів.

 

--- --- ---

 

Для Громадянці Даунбасу, на її допис: «Мене крокодил вживу бачів в 2015 в Маріуполі, не тільки бачів, а і сметану з черешнею куплену для нього тріскав, аж за вухами лящало.

 

Про те що він мене хотів трахнути дізналась від форумчанки десь за місяць потому».

 

Шановна, ти вже зовсім їбанулася. Твоя палаюча вдача прєдполагаєт можливість здвігу по фазє і вона вже, мабуть, наступіла. Отвєчу по пунктах:

 

1. Ніхєра крокодил не тріскав. Ти за 2-3 рази його бачила лише в похмільном відє  та в пяном – у цей час крокодил неїси. Ти йому силой навязувала жрачку, пхала в холодільнік і казала: «НЕ ПИЙ!!!». Але крокодил пив. В очєрєдной раз зайдя і увідя, шо тварина нетвереза ти останній раз сунула йому хлібину і розізленно пішла. Прошло вже більше 6 років(!!!) а твій пукан досі палае, та палае щч більш. Шо удівітєльно: ніхто тебе не просив «спасать пропащого», він відказувався, да і це було неможливо зробить жрачкой (яка вкрокодила була) і словами «Не пий!».

 

2. WOW!!! Розділю на 3 пункти:

а) крокодила нещодавно кінул партнер по іграх і доходу майж не стало. Він хаотично шукав вихід, бухав і депресував. У такий час єбля стоїть на останньому місці.

б) ти по характеру – сильна жінка-домінатрікс, тож скоріш тиб крокодила виїбла, а не він тебе:))

в) інтересно, хто та форумчанка, з якою крокодил так втаємничено общался і таке розказував??? Твоя уявлена подруга?..

Сході в дурдом кращч і перестань несамовито палати.

 

 

--- --- ---

 

ЗЫ: от щ дописи: Громадянки:

«Недавно Дій умер в Донецке, а теперь все верещат что и крокодил зеленый пропал в Мариуполе.»

Хтось може підтвердити оцей пєрєполох у той час? Нікуди крокодил не зникав.

 

 

«Стою под подездом, а крокодил из пивнушки только через пол часа пришел.»

- я тебе зустрів в хаті. Це був десь 2-3 похмільний день. А після того, як я тебе проводіл, то завєрнул в магазінчік (про шо тобі казав, за пивом).

 

 

«Собрала перед дверью соседей и уже в милицию собирались звонить.»

крокодил був синій, але добре памятає, шо ти була одна. І сунула хлібину (можливо і щє шось, алезапомніл тіко хлібину).

 

Пані! Тварина, канєшно, польщєна, шо вона так Вас заціпила, але скоріш за все це просто з Вашого боку психічьна хороба. Лікуйтеся.

Link to comment
Share on other sites

Нашо ображати людей, які намагаються допомогти? Невже так важко промовчати просто?..... якщо чомусь сердитий...... та подяка не вилазить з рота....... 

Змінено користувачем Uki
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дореч, кому інтересно, можуть перепитати Громадянку Даунбасу:

- хто та форумчанка, якій Зелений крокодил якоби розказав, шо хтів виїбати цю Громадянку?

- чому ця шикарна пікантна підробиця спливла лише сьогодні, аж чєрєз 6 років?..

 

інтересно, воно промовчить чи далі вигадає якусь собаку.

Змінено користувачем Зєльоний кракаділ
Link to comment
Share on other sites

Дореч, кому інтересно, можуть перепитати Громадянку Даунбасу:

- хто та форумчанка, якій Зелений крокодил якоби розказав, шо хтів виїбати цю Громадянку?

- чому ця шикарна пікантна підробиця спливла лише сьогодні, аж чєрєз 6 років?..

 

інтересно, воно промовчить чи далі вигадає якусь собаку.

 

- Доктор, я сегодня гулял по Бейкер стрит и там мне хотели дать про морде.

- Как вы догадались, Холмс?

- Это же элементарно, Ватсон. Не хотели бы - не дали.

:pleasant:

Дурне спить - дурне снить. Чьи-то влажные хотелки. Хз чьи... :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Я вообще не понимаю предмета спора. С каких это пор хотеть секса с женщиной есть нечто предосудительное. Что за Воукизм тут?

 

якби про свої бажання Мокша розповів ближнім.....

Link to comment
Share on other sites

Я вообще не понимаю предмета спора. С каких это пор хотеть секса с женщиной есть нечто предосудительное. Что за Воукизм тут?

 

Вєсь смисл циєї нової деталі був у додачі чорних кольорів крокодилові. По-суті – було самоє звичайноє дєло: людина (крокодил) депресує, бухає, шукає виходу з важкої ситуації і хоче, шоб її нєтрогалі. А ця баба насільно телефонує, напрошується в гості, лізе в хату і піхає в холодільнік продухти. Після чого свято вірить, шо крокодил кине бухати. А раз він не кинув – це єй преподноситься всєм як ЯКЕСЬ ДИКЕ ПРЄДАТЄЛЬСТВО, і постійно наголошується: «Да кращєб я це ранєним віднесла! Да я от ранєних це відірвала, а він так насрав в душу!!!».

 

А щє більш в неї запалав пукан, коли вона всємі сіламі своєї палаючєй вдачі кинулась шельмовать Петра і просувать Блазня. Тоді ми з нею вже значно більше поцапалісь. Тож вона вчора, окрім звичайного: «я от ранєних оторвала їжу, а він, покидьок, бухае» почала додавати інші чорні краскі-підробиці. Про пропадання крокодила і пошуки, про те, шо вона сусідів підіймала, і врешт – про бажання її виєбать.

 

Конструкція слєдующая: «Я від ранєнних оторвала їжу, а він не тіке бухає, но і мене, святую жінку, хтів запхати (в ачько?)». В общєм, і так бєздуховний крокодил стае щч більш бездуховнішим. Бабисько йде вєрной дорогой Скабєєвой.

Link to comment
Share on other sites

якби про свої бажання Мокша розповів ближнім.....

Все люди разные. Кому то надо про такое на людях рассказывать, кому-то нет.

Господь любит большое разнообразие(с)

Link to comment
Share on other sites

Конструкція слєдующая: «Я від ранєнних оторвала їжу, а він не тіке бухає, но і мене, святую жінку, хтів запхати (в ачько?)». В общєм, і так бєздуховний крокодил стае щч більш бездуховнішим. Бабисько йде вєрной дорогой Скабєєвой.

Звідкіля висновок: "Пхай (в ачько?) все, що рухається, Потім хоч не абідно буде!"  ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вєсь смисл циєї нової деталі був у додачі чорних кольорів крокодилові. По-суті – було самоє звичайноє дєло: людина (крокодил) депресує, бухає, шукає виходу з важкої ситуації і хоче, шоб її нєтрогалі. А ця баба насільно телефонує, напрошується в гості, лізе в хату і піхає в холодільнік продухти. Після чого свято вірить, шо крокодил кине бухати. А раз він не кинув – це єй преподноситься всєм як ЯКЕСЬ ДИКЕ ПРЄДАТЄЛЬСТВО, і постійно наголошується: «Да кращєб я це ранєним віднесла! Да я от ранєних це відірвала, а він так насрав в душу!!!».

 

А щє більш в неї запалав пукан, коли вона всємі сіламі своєї палаючєй вдачі кинулась шельмовать Петра і просувать Блазня. Тоді ми з нею вже значно більше поцапалісь. Тож вона вчора, окрім звичайного: «я от ранєних оторвала їжу, а він, покидьок, бухае» почала додавати інші чорні краскі-підробиці. Про пропадання крокодила і пошуки, про те, шо вона сусідів підіймала, і врешт – про бажання її виєбать.

 

Конструкція слєдующая: «Я від ранєнних оторвала їжу, а він не тіке бухає, но і мене, святую жінку, хтів запхати (в ачько?)». В общєм, і так бєздуховний крокодил стае щч більш бездуховнішим. Бабисько йде вєрной дорогой Скабєєвой.

типичная манипуляция с ее стороны. Впихивание непрошеной благотворительности, ради себя любимой. ЧТобы тусоваться красиво. ФОрма эгоизма. А потом попрекание - психологический вампиризм. Опасная женщшина. ПРавда хорошо то, что они не умеют быть скрытными и таких за версту видно и легко избегать.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Звідкіля висновок: "Пхай (в ачько?) все, що рухається, Потім хоч не абідно буде!"  ;) 

Краще спробувати впхати, якшо навіть ї не зміг, ніж можливість проїбати. та жаліти що не встиг.(с)мій перший вірш Українською.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я вообще не понимаю предмета спора. С каких это пор хотеть секса с женщиной есть нечто предосудительное. Что за Воукизм тут?

 

Тобі вже воуки за кожним деревом ввижаються....... Бажання сексу це норм...... Розказувати одній форумчанці про бажання сексу з іншою це  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

типичная манипуляция с ее стороны. Впихивание непрошеной благотворительности, ради себя любимой. ЧТобы тусоваться красиво. ФОрма эгоизма. А потом попрекание - психологический вампиризм. Опасная женщшина. ПРавда хорошо то, что они не умеют быть скрытными и таких за версту видно и легко избегать.

 

Чо зразу маніпуляція....... може вона і справді вірила що тим що носить йому їжу може витягнути його з запою....... потім просто виразила своє розчарування......

Link to comment
Share on other sites

Краще спробувати впхати, якшо навіть ї не зміг, ніж можливість проїбати. та жаліти що не встиг.(с)мій перший вірш Українською.

 

Ггг :D  Це жорстка доміна з стальним (і запальним) характером. Якшо тобі не довподоби наказанія хлистом і прочіє подчінєнія, то про секс с такой жінкой не вознікне і мислі.

Link to comment
Share on other sites

типичная манипуляция с ее стороны. Впихивание непрошеной благотворительности, ради себя любимой. ЧТобы тусоваться красиво. ФОрма эгоизма. А потом попрекание - психологический вампиризм. Опасная женщшина. ПРавда хорошо то, что они не умеют быть скрытными и таких за версту видно и легко избегать.

 

Тут не маніпуляція - то ЖАХЛИВИЙ характер. Якшо шось не по її хотєлках - дікий взрив ненависті.

Link to comment
Share on other sites

Ггг :D Це жорстка доміна з стальним (і запальним) характером. Якшо тобі не довподоби наказанія хлистом і прочіє подчінєнія, то про секс с такой жінкой не вознікне і мислі.

Просто вона ще не знайшла собі мужика, який би вгамував її потаємні бажання підкорятися і ловити корчі в пароксізмах страсті. Dilbert, вибач, єслі шо ....:gigi:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Просто вона ще не знайшла собі мужика, який би вгамував її потаємні бажання підкорятися і ловити корчі в пароксізмах страсті... :gigi:

 

а мо навпаки - нєкатариє жінкы потребують покірного сабміссіва...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...