Перейти до змісту

Сьогодні з ЮЗ Донецька був обстріл реактівними снарядамі


Recommended Posts

Десь в 3 ночі. Почалось отдєльнимі запускамі і потім пішло аж сдвоєннимі-строєннимі.

Вихлоп - невеличького калібру, а далі - шлєйф, тож це не міномети, а реактивні снаряди. Можливо, самопальні СКАДи. 

Вийшов подихать і папіть пива - 2 рази застал матюки про це. І як ви думаєте, на кого все це запісалі?.. Канєшно, це все фашисти-хахли.

 

Я більш писати небуду, но хочу шоб ВИ ВСІ серйозно зрозуміли: ДОНБАСЯН - НАХУЙ!!!

НАЗАВЖДИ!!!

 

проукраїнських тут - невеличьке. І МИ, ПРОУКРАЇНСЬКЬКІ, ЗРОЗУМІЄМО ВСЕ.

Залиште це гавно на невеличький час. Нехай.

 

Link to comment
Share on other sites

Оце воно, мабуть?
 

Сьогодні, 11 серпня, російсько-окупаційні війська обстріляли з артилерійських систем калібру 122-мм цивільну інфраструктуру населеного пункту Новоселівка Друга. Внаслідок обстрілу загинув місцевий мешканець 1935-го року народження. Постраждало кілька приватних осель місцевих мешканців. Вибухами пошкоджені прилеглі домогосподарства.
Крім того, з початку цієї доби біля Новомихайлівки російські окупанти застосували артилерійські системи калібру 122-мм.
За минулу добу московитські загарбники 16 разів відкривали вогонь. Унаслідок обстрілів було поранено трьох воїнів, один з них загинув у шпиталі. Стан здоров'я інших двох задовільний. Всі вони отримали осколкові поранення.
Link to comment
Share on other sites

Десь в 3 ночі. Почалось отдєльнимі запускамі і потім пішло аж сдвоєннимі-строєннимі.

Вихлоп - невеличького калібру, а далі - шлєйф, тож це не міномети, а реактивні снаряди. Можливо, самопальні СКАДи. 

Вийшов подихать і папіть пива - 2 рази застал матюки про це. І як ви думаєте, на кого все це запісалі?.. Канєшно, це все фашисти-хахли.

 

Я більш писати небуду, но хочу шоб ВИ ВСІ серйозно зрозуміли: ДОНБАСЯН - НАХУЙ!!!

НАЗАВЖДИ!!!

 

проукраїнських тут - невеличьке. І МИ, ПРОУКРАЇНСЬКЬКІ, ЗРОЗУМІЄМО ВСЕ.

Залиште це гавно на невеличький час. Нехай.

Я народився і виріс на донбасі.

Вже років п'ятнадцять мені соромно уцьому зізнаватися в пристойному товаристві.

Хоча "втішає" те, що тут у Дніпрі більшість населення не набагато краща.

Взяти хоча б голосування у 2010 та й у 2019-му.

Link to comment
Share on other sites

Оце воно, мабуть?

 

 

Хз, мож. Бо хз, з чого вони лупілі. Коли реактивний снаряд вистрілюецця з пушкі-гаубіци - дуже сильно ляскає+потім свистисть. Коли запускалі "бомбовиє" - (на обичний снаряд-Град цеплялі бочку) - то тіке шуршало. А тут шось ляскає як звичайний міномет, і летить не міна, а шось реактивне (шипить шлєйф). Просто інтересно, шо це таке. Не видумалі ж кацапи шось нове. Мабуть, як і в палестині, сунулі некеровані модіфіковані гради. А потім утром крокодил походив годинку - і тіке про це домбасянє і говорілі, ругая хахлов.

 

РІЗАТИ.

Змінено користувачем Зєльоний кракаділ
Link to comment
Share on other sites

@Зєльоний кракаділ, нахера ти там сидиш? Проблема з документами - не катастрофа.

нелегальний перетин лінії розмежування на луганському напрямку коштує від 3 до 5 тисяч грн, пакет "все включено" - сєпари, наші, водії з бусами.

Сумніваюсь, що у вас сильно дорожче.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...