Перейти до змісту

Дауншифтінг


coolzak

Recommended Posts

500 000 це на скільки вистачить прожити...хіба шо років 5-7

Улик с пчелками вполне прокормит. А ещё апидомиков поставить, от людей с деньгами отбоя не будет.

что такое апидомики?
Link to comment
Share on other sites

500 000 це на скільки вистачить прожити...хіба шо років 5-7

что такое апидомики?

я розглядаю варіант глухе село в Карпатах на околиці, гектар поля лісу.
Link to comment
Share on other sites

я розглядаю варіант глухе село в Карпатах на околиці, гектар поля лісу.

если к тебе полезут а ты завалишь (учти оружие нельзя иметь в Украине легально) то тебя нах посадят.

 

а то что полезут я не сомневаюсь так как узнают шо поселився мериканець з грошыма.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

если к тебе полезут а ты завалишь (учти оружие нельзя иметь в Украине легально) то тебя нах посадят.

 

а то что полезут я не сомневаюсь так как узнают шо поселився мериканець з грошыма.

 

 

можна стати мисливцем - тоди можна

 

що це за міфи?

В Україні з довгостволом (60см+) взагалі проблем немає. Хоч  глідкоствол, хоч нарізний (калаш, арка - без автоматичного вогную самоо собою, 308,300 - любе кіно). Саундмодератори дозволені, обмеження по магазину - 10 набоїв, але не чув жодного разу, щоб  хтось домахався за 30зарядний магазин. Домахатись можуть за складний приклад (якщо стріляє зі складним)

 

З самообороною біда: проблем не буде, тільки якщо в нападників вогнепальна (ну і витрати на адвоката само собою). Якщо у них наприклад ножі сокри і їх 10 чоловік, а ти когось підстрелив - тобі піздєц. До зони справа скоріш за все не дійде ,але нерви і гроші витягнуть всі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...