Перейти до змісту

Это цивилизационное противостояние


Recommended Posts

 Парубий инициирует создание широкой антипутинской коалиции с НАТО и ЕС
СНБО Украины инициирует создание широкой антипутинской коалиции с НАТО и ЕС. Об этом сегодня на брифинге в Киеве сообщил Секретарь СНБО Украины Андрей Парубий, - передает корреспондент "ОстроВа".
"Когда я был в Брюсселе и встречался с представителями НАТО... и с рядом руководителей Евросоюза... мной была озвучена идея о создании широкой антипутинской коалиции. Я убежден, что это противостояние, которое имеет место сегодня в Украине, это не является украино-российским противостоянием, это цивилизационное противостояние. И если мы все вместе не остановим Путина, неизвестно в какой стране его танки, его боевики, его диверсанты окажутся завтра", - сообщил Парубий.
"Любая страна, которая боролась с терроризмом, понимает, что терроризм можно преодолеть только тогда, когда будет уничтожен центр координации и финансирования терроризма"

Link to comment
Share on other sites

 Парубий инициирует создание широкой антипутинской коалиции с НАТО и ЕС

СНБО Украины инициирует создание широкой антипутинской коалиции с НАТО и ЕС. Об этом сегодня на брифинге в Киеве сообщил Секретарь СНБО Украины Андрей Парубий, - передает корреспондент "ОстроВа".

"Когда я был в Брюсселе и встречался с представителями НАТО... и с рядом руководителей Евросоюза... мной была озвучена идея о создании широкой антипутинской коалиции. Я убежден, что это противостояние, которое имеет место сегодня в Украине, это не является украино-российским противостоянием, это цивилизационное противостояние. И если мы все вместе не остановим Путина, неизвестно в какой стране его танки, его боевики, его диверсанты окажутся завтра", - сообщил Парубий.

"Любая страна, которая боролась с терроризмом, понимает, что терроризм можно преодолеть только тогда, когда будет уничтожен центр координации и финансирования терроризма"

Антипутинська ширка.  :fp1: 

Link to comment
Share on other sites

Их нужно всех убить, вместе с Коломойским.

Они играют на руку Путина.

ты слово "путин", хоть на ночь из зубов выпускаешь? или тебя телевизором привалило? :fp1:

Link to comment
Share on other sites

я так і не зрозумів, що такого неправильного сказав Парубій

Є країни ОЕСР, до яких Україна, звичайно, не відноситься. Оце й є сучасна цивілізація...

Туди входять розвинуті країни НАТО, ЄС, а також додатково:  з Європи- Швейцарія, з Близького Сходу Ізраїль, з Далекого Сходу Японія та Південна Корея, з Океанії Австралія та Нова Зеландія... з Латинської Америки- Мексика та Чилі... З країн НАТО І ЄС туди поки що не входять Литва, Латвія, Румунія та Болгарія. Але, очевидно, колись увійдуть...

Отже, грубо кажучи, цивілізовані країни- це країни НАТО, ЄС та ОЕСР, більшість членів яких входять в усі три організації. Це, можна сказати, ядро цивілізованого світу

 

Зрозуміло, оскільки РФ - велика країна, то крім НАТО, що формально не має інтересів на Далекому Сході, має сенс підключити як мінімум Японію, що має з РФ нерозв'язану територіальну суперечку, проблему з природними ресурсами та потребу в експансії, без якої вона просто тупо старіє та вимирає... Також не зацікавлений у реставрації СРСР в жодному вигляді Ізраїль, оскільки геополітично СРСР був для арабського світу інтеграційним фактором... Про НАТО я взагалі мовчу...

 

То чому б ні? Інтереси України й цього "цивілізаційного світу" ( вірніше, переважної більшості країн цього світу ) явно збігаються

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

якщо хто думає, що Захід- це перш за все цивілізація гуманізму й він буде лише дивитись на РФ і умовляти її "жити дружньо", то він - дуже наївна людина. Захід= це перш за все цивілізація раціоналізму. І якщо йому буде вигідно розчленувати РФ, щоб остаточно позбутись погрози експансії з боку РІ, отримати прямий доступ до природних ресурсів та територій, він її розчленує. Тим більше, що приєднання Криму до РФ надало Заходу, Туреччині та Японії такий шанс, який випадає раз на 100 років... Морально тепер РФ виглядає агресором, а всі інші країни, що матимуть зиск від ліквідації РІ- борцями із новітнім російським фашизмом...

Link to comment
Share on other sites

якщо хто думає, що Захід- це перш за все цивілізація гуманізму й він буде лише дивитись на РФ і умовляти її "жити дружньо", то він - дуже наївна людина. Захід= це перш за все цивілізація раціоналізму. І якщо йому буде вигідно розчленувати РФ, щоб остаточно позбутись погрози експансії з боку РІ, отримати прямий доступ до природних ресурсів та територій, він її розчленує. Тим більше, що приєднання Криму до РФ надало Заходу, Туреччині та Японії такий шанс, який випадає раз на 100 років... Морально тепер РФ виглядає агресором, а всі інші країни, що матимуть зиск від ліквідації РІ- борцями із новітнім російським фашизмом...

 

 

Што?

Link to comment
Share on other sites

Украина слишком слаба против несметных сил рашки и ада, который на нее работает.  Боюсь даже НАТО рашка не по зубам....

Тут нужна всемирная коалиция сил добра, против всемирных сил зла, иначе даже шанса никакого не будет....

Я уж говорил про новый варшавский договор без рашки, но это лишь на первое время, впрочем народ ничего не желает слышать, все уверены что Украина с помощью штатов вполне может замочить рашку, тупая самоуверенность, пока Украина против мизерных  групп террористов не в силах одержать серьезной победы, идут позиционные бои, что будет, когда начнется настоящий ввод войск????

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...