Перейти до змісту

Йулька сука!


хозяин

Recommended Posts

Хорошо, а кто у нас говорит правду?

Ющенко?

Порошенко?

Янукович?

Гриценко?

Тягныбок?

Яценюк?

Если они говорят правду, тогда логично предположить, что Юлька тоже говорит правду.

Правда для дураков! Политика это не то что Вы хотите, а что возможно, если Вы этого не понимаете тогда Вы от лохов ничем не отличаетесь.

Вас, юльків завжди влаштовувала відверта брехня. Це ваший світ з вашою бахіньою.  Ви не відчуваєте і не відрізняєте правду від неправди

Люди, які загинули на майдані саме і не хотіли жити в такому суспільстві, але юлькам це не зрозуміти ніколи в світі.

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

honey flower

Посмотрите Х-фактор, битва экстрасенсов, как раз для Вас.

Кстати рекомендую почитать А.П. Никонова, это азы для понимания своего места на этой бренной земле, надеюсь Вы юная патриотка, а то как-то невдобно .

Змінено користувачем Котовский
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вас, юльків завжди влаштовувала відверта брехня. Це ваший світ з вашою бахіньою.  Ви не відчуваєте і не відрізняєте правду від неправди, от тому вас всіх ми і називаємо простим словом --- тімашенковський ЛОХТОРАТ.

Якщл ви вважаєте нормою, коли людина на державній посаді мусить брехати народу, то  це вже моральне відхилення виборців.

Люди, які загинули на майдані саме і не хотіли жити в такому суспільстві, але юлькам це не зрозуміти ніколи в світі.

когда-то пытался сформулировать. Инфантильные любители халвы.  Кажись так.  Совки, в общем, если по простому

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

honey flower

Посмотрите Х-фактор, битва экстрасенсов, как раз для Вас.

Кстати рекомендую почитать А.П. Никонова, это азы для понимания своего места на этой бренной земле, надеюсь Вы юная патриотка, а то как-то невдобно .

Все перераховане Вами для мене не має ніякої цікавості :bluet: . Це для юльків :gigi: . Це їхній рівень, ваш рівень. Звичайно, що я патріотка на відміну від вас.

Вашого Ніканава :66:  :bluet:  читайте самі. Таке лайно не для мене. :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

honey flower

Все перераховане Вами для мене не має ніякої цікавості :bluet: . Це для юльків :gigi: . Це їхній рівень, ваш рівень. Звичайно, що я патріотка на відміну від вас.

Вашого Ніканава :66:  :bluet:  читайте самі. Таке лайно не для мене. :shuffle:

 

 

На счет Никонова зря. Он за Украину межде прочим, хотя московский писака.

Судя по агрессии с которой Вы отвечаете юная патриотка, Вас плохо любят...

Змінено користувачем Котовский
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нахуй свою козу посылай, ВАФЕЛИНИК РОГАТЫЙ!

 

 

Так ты и есть коза дрюченная по всем форумам и всеми форумами сразу, короче пидарюга конченый с еблом обмотанным косой....

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так ты и есть коза дрюченная по всем форумам и всеми форумами сразу, короче пидарюга конченый с еблом обмотанным косой....

1.КОЗА - ДУРА, ШО ЖИВЕТ С ТАКИМ ПИДАРОМ,как ты)))))

2. дрючить ты можешь тока свою козу и свиней с села

3. из твоего ебала прет навозом, как и от твоих кирзачей,дерьмо синесракое.

 ну и быстренько пшло нах и в игнор, кароста на земле(((((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

Редика рожа-унитаз, не нервничай сука косатая, завтра у тебя тяжелый день!!! Впрочем они у тебя все тяжелые с тех пор как ты через жопу на свет вылез....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

honey flower

Все перераховане Вами для мене не має ніякої цікавості :bluet: . Це для юльків :gigi: . Це їхній рівень, ваш рівень. Звичайно, що я патріотка на відміну від вас.

Вашого Ніканава :66:  :bluet:  читайте самі. Таке лайно не для мене. :shuffle:

 

 

На счет Никонова зря. Он за Украину межде прочим, хотя московский писака.

Судя по агрессии с которой Вы отвечаете юная патриотка, Вас плохо любят...

 

Я пишу і сміюсь над Вами :pardon: . А це Ваше сприйняття таке невдоволене і надмірне :=[] . Пишу і роз"яснюю вам ,,на пальцах", бо все таки думаю, що спілкуюсь зі своїм дідом, а він у мене добрий, тільки чує погано :grandpa: . Щодо любові, то  Ви всіх бачите такими --- пічялька. Мої співчуття Вам :blush2: . Хай щастить. :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

cynic  --

Ваш стиль, очень напрягает, полегче дядя. Столько злобы, есть хорошие травки, даже на красивых баб охоту отбивает. Обратитесь к специалисту, Вам помогут.

Яка злоба,у віртуалі.теж скажеш ;o  Просто смішно  і весело дрочити юлькашню,бо вони такі .як малі діти.або як ті сліпі песенята,що мамкиної циці шукають.І скавчать коли не находять.....А злоба? Це для наших колорадів,хуйлопочитателів і пятоколонників.І то на гарячу руку.А так у віртуалі-просто зкиненя тої негативної енергії яку реальність подає в необмеженій кількості останні пару місяців.свідоме скиненя. B-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...