Перейти до змісту

Жулья смокче ... рімейк


RiG

Recommended Posts

  • 5 months later...

После трех лет политического заключения - очень хороший результат. Будет регулярная трибуна и эфиры теперь. Есть над чем работать.

 

Взагалі-то лідер партії - Надія Савченко. Так що працювати - їй. А Юля дісйно просто смокче

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

Взагалі-то лідер партії - Надія Савченко. Так що працювати - їй. А Юля дісйно просто смокче

Я думал тебя больше волнует результат Жоппоблока? Больше Батькивщины набрали, а грехов за ними куда больше...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я думал тебя больше волнует результат Жоппоблока? Больше Батькивщины набрали, а грехов за ними куда больше...

 

Я просто відзначив очевидне. Після такого пройоба партії потрібен новий лідер. 

Link to comment
Share on other sites

начинайте уже банить за такие назания веток

Чутливі юльки -київський хлопець і  людоїдка тебе підтримують.пукан то них розірваний болить і на душу український народ насрав :fp1:  А казали їм- мамка з кичі вийшла цілком опущена.карма погана і старі напеви не працюють.А вони-ми переможемо ми покажемо.....ось і показали .....голий зад,та ще й зморщений.ні ботоквсу ні підтяжки.То де там взятися підтримці заюзаній каталочниці з шморклею в голові.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я просто відзначив очевидне. Після такого пройоба партії потрібен новий лідер. 

На заході (куди юльки ніби хочуть іти) лідер  САМ подає у відставку і відаляється на спочинок.Внуків виховувати.або хоча бджіл :) .А так як мамка онуків не має,а до бджіл має алергію :lol2:  то хоча б свій мурашний білосердесковий звіринець віддала в інші руки.а сама -------------> (на моря) чи шморклю лікувати каблуками. B-)

Link to comment
Share on other sites

Я просто відзначив очевидне. Після такого пройоба партії потрібен новий лідер. 

Так он по факту и есть. Батькивщина хитро разделилась на этих выборах. Турчинов отдельно - Тимошенко отдельно. В результате в сумме обошли Петра Алексеевича, хе-хе. А педроты дрочат дальше.

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...