Перейти до змісту

Таня - всьо


adviser

Recommended Posts

https://www.facebook.com/tetiana.montian?fref=nf

 

Так ось.

На нашому 11-му окрузі - НАЙБАГАТШОМУ в Києві та в Україні - виграв герегівець Гончаров з відривом від ударівця Рудиченка десь в 300 голосів.

Я третя з невеликим відривом від них обох.

ЗІ. Це була, звісно, не гречка, а дирижаблі, поїздки в Почаїв на шару, солодка вата, спортивні майданчики, водолази в озері Жандарка та купа ремонтів в під’їздах та у дворах.

"Кого не можна купити за гроші, того можна купити за великі гроші".

Гончаров ( = Герега) реально вклався в округ неймовірним БАБЛІЩЄМ, яке відіб’є за одно-два дерибанних голосувань в Київраді.

З чим я і вітаю виборців 11-го округу.

Герега демонічно регоче над зміною правосвідомості народу після "революції гідності" та примовляє про себе: "МИЗДОБУЛИ!!!"

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тетяна Монтян
3 ч. назад · отредактировано


Поки що результат "Спільної Дії" - ближче до 2% і навіть трішки більше.

Це краще, ніж 1,1%, які нам вангував Шустер (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=538249186287067&set=a.249085051870150.47674.100003059702914&type=1), але все одно недостатньо (прохідний бар’єр - 3%).

Наразі я можу цілком авторитетно стверджувати, що як мінімум комунальне рабство киянам гарантоване.

о_О, кияни ще прозрію… Еще

жаль

я голосовала за ее список (№2 в бюллетене)

Link to comment
Share on other sites

Не мой интерес, но конкретно Татьяна заслуживает решать проблемы, но избирателям это не нужно. Впрочем это так во всей стране, увы. Народ мудрил мудрил и перемудрил до того, что есть. И пусть кто-то скажет, что виновата власть.

Link to comment
Share on other sites

"Даже их футболки с модными принтами несколько разочаровали. Портрет Тимошенко на разноцветных квадратиках а ля Уорхол, конечно, креативнее, чем классический анфас со снопом пшеницы или трагический полуоборот в серых тонах, но двойной плагиат - это уж слишком. Передрали не только драного-передраного Уорхола, но и чегеваровский беретик, который пиарщики Юли сняли с агитплаката Татьяны Монтян."

 

10407198_10203066000145023_5066587300122

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

у кого б Таня не спиздила - Юля спиздила у Тани

так шо круговорот дерьма в природе

 

МЫЗДОБУЛЫ могут радоваться

 

Операція "Покидьки і перевертні, гоп до Ради". Гірше навряд чи могло бути. Мажоритарка як вона є.

1912235_10152036151551859_1088748214_t.j
Дарниця обрала вісім мажоритарних депутатів. Просто вчитайтесь в ці прізвища та політичні сили, які вони представляють.
 

6. Костюк - УДАР (екс депутат фракції Литвина та ПР)

7. Левада - УДАР (екс член ПР, радник Попова, кум Горбаля)

8. Супруненко (зять Черновецького)
9. Павлик Віталік (Черновецький)
10. Кримчак (секретар земельної комісії при Черновецькому)
11. Гончаров. Керуючий епіцентром представник Гереги
12. Катвіцький УДАР власник забудовної кампанії
13. Баленко УДАР (колишній ГАК та Литвин)
P.S. Майдан стояв за очищення та люстрацію, а що ми маємо на взамін? Бідний Київ 
 
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...