Перейти до змісту

Забрати ЗМІ в олігархів


Recommended Posts

Очевидно, що Порошенка й УДАР вдалося просунути завдяки несправедливій піар-кампанії, що велася через ЗМІ, які контролюються олігархами. Також олігархи через ЗМІ дискредитують Юлю.

Тому я подумав, що, можливо, потрібно відібрати всі ЗМІ в олігархів за допомогою законів, що обмежують право власності на ЗМІ. Я не можу це сформулювати юридично грамотно й не обізнаний з законодавством в цій сфері, тому буду радий, якщо хтось допоможе.

Чи хороша ця ідея?

Link to comment
Share on other sites

Ця ідея входила в програму Тимошенко про відсторонення від влади олігархів, але народу подобаються президенти-олігархи - хай мають. Чи маються :(

Я кажу про те, що це треба зробити негайно, не чекаючи, поки Юля стане президентом, оскільки при такому темпі, наприклад, Порошенко розпіарить і просуне свою партію в Раду, а народ не буде чути правди про політичну ситуацію.

А взагалі, це справді так: багато хто не розуміє справжньої причини біди в Україні, а про неї неодноразово наголошувала Юля - це олігархічна система, а не окремі чиновники на вищих посадах. Натомість сподіваються, що наступний олігарх буде кращим за попереднього. :fp1:

Змінено користувачем Мешканець дороги
Link to comment
Share on other sites

Чи хороша ця ідея?

[/quote

І  Ви  почнете  їх  фінансувати.

Якщо ви про фінансування, то хай краще ці ЗМІ не працюють, ніж через них замилюють очі людям.

Змінено користувачем Мешканець дороги
Link to comment
Share on other sites

Очевидно, що Порошенка й УДАР вдалося просунути завдяки несправедливій піар-кампанії, що велася через ЗМІ, які контролюються олігархами. Також олігархи через ЗМІ дискредитують Юлю.

Тому я подумав, що, можливо, потрібно відібрати всі ЗМІ в олігархів за допомогою законів, що обмежують право власності на ЗМІ. Я не можу це сформулювати юридично грамотно й не обізнаний з законодавством в цій сфері, тому буду радий, якщо хтось допоможе.

Чи хороша ця ідея?

ну довбоїбам це можє і гарна думка.

Link to comment
Share on other sites

Очевидно, що Порошенка й УДАР вдалося просунути завдяки несправедливій піар-кампанії, що велася через ЗМІ, які контролюються олігархами. Також олігархи через ЗМІ дискредитують Юлю.

Тому я подумав, що, можливо, потрібно відібрати всі ЗМІ в олігархів за допомогою законів, що обмежують право власності на ЗМІ. Я не можу це сформулювати юридично грамотно й не обізнаний з законодавством в цій сфері, тому буду радий, якщо хтось допоможе.

Чи хороша ця ідея?

 

Самі журналісти цього хочуть?

Link to comment
Share on other sites

Ця ідея входила в програму Тимошенко про відсторонення від влади олігархів, але народу подобаються президенти-олігархи - хай мають. Чи маються :(

Правильно! К власти должны приходить нищеброды а уходить олигархами!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...