Перейти до змісту

Вступит ли Украина в ЕС через 10 лет?


pozitiff

  

64 користувач проголосував

  1. 1. Вступит ли Украина в ЕС через 10 лет?

    • Да
    • Нет
    • Не знаю
    • Не будет ЕС и/или Украины
  2. 2. Почему Украине нужен ЕС?

    • Капиталовливания - Кредиты, региональное развитие
    • Политически - Защита суверенитета
    • Экономически - Рынок сбыта рабочей силы, сырья и продукции
    • Так, под флажком европейских ценностей постоять.
    • Другое
    • Не нужен, нужен оффшор на Украине, сами прибегут.


Recommended Posts

Не так. "Корупція" в Україні є зовнішним проявом і невід'ємною частиною олігархічної економіки. Саме тому вона в нас на порядки масштабніша за існуючу в цивілізованому світі. Лише імплементація європейської економічної системи "під ключ" перетворить олігархів на "простих" мільярдерів, які не живляться з бюджету і не ховають награбоване в офшорах, а інвестують чесно зароблене в економіку своєї країни.

 

Я согласен, это я и имел в виду под "наведением порядка" - внедрение уже отлаженных процессов которые постепенно вытеснят или трансформируют существующюю систему и связанную с ней формы коррупции, несовместимые с западной моделью. Лично я именно в этом и вижу пресловутые "западные ценности" (а не геев и фашистов и т.п.); и с Россией можно будет вести диалог не с позиции шантажа.

 

В плане торговли, я имел в виду, что внешний рынок будет больше ориентирован на Россию всё-таки? Или должно будет что-то поменяться радикально? Всё таки на европейском рынке сложнее конкурировать, если вообще возможно. Ну и социально-культурная связь, как ни крути, тоже останется крепче с Россией, в ближайшем будущем. Путина не будет скоро, а народ никуда не денется! Може шото в лесу здохнет и прийдёт у них адекватный человек, вроде Навального :)

Змінено користувачем Захидный Шпигунъ
Link to comment
Share on other sites

Мы им может не сильно нужны, а вот они нам позарез. Вы за кого за них или за нас?

 

Так в том-то и дело - и они знают, что Украину надо проспонсировать, и мы. В чем профит-то? А еще западная Европа уже лет 100 ссыт Россию обижать - совсем недавно ПДЧ в НАТО сорвали именно Франция и Германия, чтобы интересы России не обидеть.

 

В общем так, братцы-кролики, зона свободной торговли будет с ЕС, даже безвизовый режим, но все, что дальше - маловероятней, чем вступление Украины в США. Поэтому НАТО это хорошо (если опять никто не сорвет из наших друзей), а ЕС мы и сами у себя построим, с нашими интересами и собственной политикой. Капиталовливания конечно очень нужны Украине, поэтому дружить надо в первую очередь не с кончитами, а со штатами.

Змінено користувачем pozitiff
Link to comment
Share on other sites

Я согласен, это я и имел в виду под "наведением порядка" - внедрение уже отлаженных процессов которые постепенно вытеснят или трансформируют существующюю систему и связанную с ней формы коррупции, несовместимые с западной моделью. Лично я именно в этом и вижу пресловутые "западные ценности" (а не геев и фашистов и т.п.); и с Россией можно будет вести диалог не с позиции шантажа.

 

Поступово може запроваджуватися весь набір механізмів ЄС. Але відділення олігархії від держгодівнички має відбутися одномоментно. Інакше ніякі докорінні зміни не можливі, буде лише імітація. Зрозуміло, що без певного примусу зсередини та диктату ззовні олігархічну модель не вимкнути.

 

В плане торговли, я имел в виду, что внешний рынок будет больше ориентирован на Россию всё-таки? Или должно будет что-то поменяться радикально? Всё таки на европейском рынке сложнее конкурировать, если вообще возможно. Ну и социально-культурная связь, как ни крути, тоже останется крепче с Россией, в ближайшем будущем. Путина не будет скоро, а народ никуда не денется! Може шото в лесу здохнет и прийдёт у них адекватный человек, вроде Навального

 

Не варто недооцінювати путлера. Не світить нам його позбутися у найближчий час. Для цього спочатку повинна гепнутися російська економіка, а захід її душити не поспішає - боїться за себе. Але коли таке диво відбудеться, Росію накриє хаос, від якого потрібно буде знаходитися якомога далі. А прихід до влади неіснуючої російської опозиції - взагалі з розряду міфології. Так що нема в України альтернативи не лише переходу на європейські економічні рейки та під парасольку НАТО, але й максимальному перемиканню економічних зв'язків від Росії до інших країн. Про неможливість конкурувати нас дурять, змальовуючи відсталість промисловості і т.п. Існуючі виробництва дійсно нікуди не годяться. Але усе що потрібно для їх переоснащення і переорієнтації, це інвестиції. Бо ми непогано розташовані, в нас багато землі і досить прийнятної та дешевої робочої сили. Хто, маючі гарантії безперешкодного розвитку бізнесу, не захоче отримати надприбутки (за західними мірками), вкладаючи гроші в країну зовсім поруч та ще й з достатньо освіченим, притомним європейським населенням? Варто лише позбавити економіку корупційного тягара, і інвестиції прийдуть.

 

Так в том-то и дело - и они знают, что Украину надо проспонсировать, и мы. В чем профит-то? А еще западная Европа уже лет 100 ссыт Россию обижать - совсем недавно ПДЧ в НАТО сорвали именно Франция и Германия, чтобы интересы России не обидеть.

 

В общем так, братцы-кролики, зона свободной торговли будет с ЕС, даже безвизовый режим, но все, что дальше - маловероятней, чем вступление Украины в США. Поэтому НАТО это хорошо (если опять никто не сорвет из наших друзей), а ЕС мы и сами у себя построим, с нашими интересами и собственной политикой. Капиталовливания конечно очень нужны Украине, поэтому дружить надо в первую очередь не с кончитами, а со штатами.

 

Без зовнішнього примусу з нашого монстра ЄС не зліпити. Таким примусом може бути лише повномасштабна програма підготовки до вступу в ЄС. Вже під її виконання мають прийти інвестиції, які дадуть прийнятну альтернативу провідним олігархам - заробляти також багато, але цивілізовано, замість доїти бюджет. Без такої перспективи вони ніколи не відмовляться від існуючої моделі, яка і у жебрацькій країні чудово їх годує.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Не вступит, пока не умрет (от старости) последний совок. То есть, через поколение-два население дозреет. Если, конечно, не пойдем по варианту жесткой диктатуры - это будет быстрее, но сильно жестче.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...