Перейти до змісту

Про поточну ситуацію очима виснаженої члена ТВК :)


Via

Recommended Posts

Дуже незвичний в мене цьогоріч день народження - рівно опівночі мене привітали трояндами члени комісії ТВК Оболонського району, членом якої я є на цих виборах, потім я поспала кілька годин і сьогодні цілий день знову буду працювати в ТВК годин 16 поспіль, засідання комісії триває безперервно вже четверту добу і потребує постійного кворуму. Сказати, що всі виснажилися - це нічого не сказати, дуже важкі вибори. 
Дякую за привітання у Фейсбуці, дорогі мої соратники і однодумці, знайомі в реалі і віртуалі, я залюбки читатиму всі вітання цілий день. 

Прикрою новиною стала перемога Порошенка в першому турі або другий тур в форматі Порошенко/Тимошенко - обидва варіанти печальні, і звісно, що в цьому нема ніякої несподіванки, політтехнологи спрацювали ефективно, мушу це визнати. 
Приємна новина полягає в тому, що я тепер достовірно знаю кількість членів партії "Свобода" - це 207 000 виборців, які проголосували за Тягнибока попри шалений антипіар проти гідної проукраїнської політичної сили. Наявність чи відсутність у них партійного квитка в поточний момент ( на кшталт мене, безпартійна досі) не має жодного значення, ми маємо 200 тисяч дієвого українського авангарду. 
Ще одна неприємна новина полягає в тому, що в Київраду проходять півдесятка політичних партій, які під машкарою ультра-українських сил насправді є маніпульовані регіоналами перефарбовані регіоналівські угрупування. Радикальної правої партії не виявилося жодної, електорального зсуву не відбулося - це я трошки сподівалася, що Свобода нарешті стане помірковано-центристською партією, бо прийдуть наступники більш радикального проукраїнського толку. Натомість прийшли перефарбовані регіонало-комуняки і все залишається як є.
Засмучена подіями на сході України, племінник мого чоловіка зараз також там в повітряно-десантних військах, Інший племінник досі в лікарні в Польщі з пораненнями, отриманими під час подій 20го лютого н, лікарі роблять все, щоб уникнути ампутації ноги, але надії небагато. Витираю сльози після кожної побаченої фотографії військових, які загинули останніми днями, ми дорогою ціною здобуваємо Волю. 
Попри все вірю у краще, тримаймося. Наступного разу дописуватиму вже після оголошення результатів виборів, побігла у ТВК.
Україна буде вільна!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У нас в ТВК тоже была именинница 25 мая ))) Поздравляю, я уже в своем ТВК тоже отстрелялся: 

 

http://uapolitics.com/topic/4206-alarm-ia-vliapalsia-v-vybory/page-2#entry91270))) 

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Сорока, щиро заздрю - ми ще мінімум пару діб будемо відстрілюватися. 

За браком часом швидко копіювала пост з Фейсбуку, за цією гілкою потайки слідкуватиму на засіданнях ТВК, дуже складна ситуація по району і можливі різні несподіванки. Остаточні результати району будуть через кілька днів, під вікнами ТВК стоять намети якихось рятівників Києва (насправді перефарбований КУПР), відбуваються різні провокації , намагаємося вберегти результати дійсними, але багато хто хоче зриву по району. Бюлетені вже всі прийняли, остання дільниця якраз привезла опівночі. Тепер зведемо все докупи - ще пару безсонних діб як мінімум.

Link to comment
Share on other sites

Вітання з Днем народження!

 

Але фальсифікаціі продовжуються

 

Дильныця 800615. Отследив свой результат - протокола не дождался. Взял только сейчас.
Есть серьёзные странности.

О хорошем.

Уступил Ляшку, 1 голос Гриценку, 8 голосов Юле, Демальянсу и некоторым странным партиям. 
Обошёл Катеринчука. Здесь всё точно.

"Спильна Дия" - 42 голоса, 
партия Гриценка - 43, 
БЮТ - 50, 
партия Ляшка - 70,
Катеринчук - 33,
Регионы - 37, 
ДЕМАЛЬЯНС - 70.
Интерент Пратия - 69
Самопомич - 88.
Право Воля - 127 (то ли раньше ушел и им натянули, то ли странно как-то, не помню такого количества голосов).
Свобода - 5

О Плохом.
В протоколе нарушена очередность партий.
Думаю, это ошибка - Свобода должна была быть на месте Самопомич - это 88.

А Самопомич на месте Право Воля - это не 127 за Самопомич.

ОЧЕНЬ СТРАННО, что нарушена очередность. ОЧЕНЬ. И "Свобода" не могла взять 5 голосов. Она брала значительно больше. ЗНАЧИТЕЛЬНО.

Link to comment
Share on other sites

Друзі! Схоже, що частина ваших голосів за ‪#‎ДемократичнийАльянс‬ були вкрадені! 
Вже є факти фальсифікацій. Тому ми готуємось до боротьби! 
Якщо ви були спостерігачем чи у вас є друзі/родичі/знайомі, що працювали на Київських виборах і у них є фізичні копії або фотки/скани протоколів - прошу терміново звонити мені 0638760725 або писати на [email protected]

Це дуже важливо! Прошу максимальний Репост!

Нам потрібна ваша підтримка.
Дякую.

Unlike ·  · Share
Link to comment
Share on other sites

Дяки. Проходить в Київраду - попередньо 6 відсотків, здається, барьєр взяли полюбому. 

спасибо!

мы всей семьей за них голосовали

 

Друзі! Схоже, що частина ваших голосів за ‪#‎ДемократичнийАльянс‬ були вкрадені! 

Вже є факти фальсифікацій. Тому ми готуємось до боротьби! 

Якщо ви були спостерігачем чи у вас є друзі/родичі/знайомі, що працювали на Київських виборах і у них є фізичні копії або фотки/скани протоколів - прошу терміново звонити мені 0638760725 або писати на [email protected]

Це дуже важливо! Прошу максимальний Репост!

Нам потрібна ваша підтримка.

Дякую.

Unlike ·  · Share

 

я и не сомневалась

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...