Перейти до змісту

Заради швидшої інавгурації Порошенка хочуть змінити законодавство


vasilisa

Recommended Posts

Депутат "Удару" Сергій Каплін підготував зміни до закону, які дозволять провести інавгурацію новообраного президента на кілька днів раніше.

Про це повідомила прес-служба політика.

Каплін сподівається, що депутати підтримають його ініціативу, і новий глава держави зможе присягнути народові вже 2-3 червня.

"Раніше між оголошенням офіційних результатів виборів і вступом у повноваження мало відбутися 10 днів. Сьогодні ми не можемо чекати так довго. Ми отримали сигнал від народу, який проголосував за єдиного кандидата в першому турі. Тому тепер справа за Верховною Радою", - заявив він, нагадавши про складну ситуацію на сході України.

Згідно з Коституцією, "президент України, обраний на позачергових виборах, складає присягу у п'ятиденний строк після офіційного оголошення результатів виборів." 

На встановлення результатів ЦВК дається 10 днів, тобто до 4 червня включно, після цього - ще 3 дні на оголошення результатів. Офіційним оголошенням вважається день оприлюднення результатів в газетах "Голос України" і "Урядовий кур'єр", а не з моменту оголошення результатів на засіданні ЦВК.

Порошенко вже отримав запрошення на церемонію святкування 70 річниці висадки союзників у Нормандії, де будуть усі європейські лідери, а також президенти Росії та США. За деякими даними, саме там відбудеться перша зустріч Порошенка з президентом Обамою. Зустріч у Франції запланована на 6 червня.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/28/7027252/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Згідно з Коституцією, "президент України, обраний на позачергових виборах, складає присягу у п'ятиденний строк після офіційного оголошення результатів виборів." 

Не позднее пяти дней после оголошення? Вот пусть и складає в первый же день

Link to comment
Share on other sites

Взял в одну руку утренний Голос Украины, в другую Конституцию, пришел в Зраду ( не знаю, что там закон гласит по этому поводу) и сразу присягнул, без пафоса. Американские президенты и на борту самолета присягали.

Змінено користувачем Naitli
Link to comment
Share on other sites

 

 


Взял в одну руку утренний Голос Украины, в другую Конституцию, пришел в Зраду ( не знаю, что там закон гласит по этому поводу) и сразу присягнул, без пафоса. Американские президенты и на борту самолета присягали.

 

а Вы поинтересуйтесь как и кто потом рулил после присяги на борту самолета или в другой обстановке)

 

на Пересопницком Евангелие наши Президенты присягают :) 

традиция прекраснейшая, действительно Царская - человек соединяется с Небом, получают благословение)

но если бы наши Презы еще понимали, ЧЕМ они отвечают после подобной клятвы

Янукович, кстати, присягнул левой рукой, шо есть дуже плохо и страшно, причем для всех... к чему привело его "царствование" известно

Link to comment
Share on other sites

с одной стороны действительно - чем быстрее тем лучше

но вот желание "везде поспеть" как-то не дуже нравится

видители Порошенко хочется 6 июня на высокой встрече быть уже в качестве Президента... а тарапиццанинада))

Link to comment
Share on other sites

а Вы поинтересуйтесь как и кто потом рулил после присяги на борту самолета или в другой обстановке)

 

на Пересопницком Евангелие наши Президенты присягают :)

І що? Це Україні якось допомогло? :fp1::)

від преза к презу все гірше і гірше...

Link to comment
Share on other sites

Требую внести изменение в присягу. Должен быть абзац о цивилизационном выборе Украины. О ее европейском выборе и о обязательстве президента следовать этому выбору. Внесите кто-нить постанову. Посмотрим - кто против.

Змінено користувачем Theorist
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мабуть,  доцільно  пришвидшити і  їхати  до  Франції  повноцінним  президентом.  Бо  етикет  ніхто  не  відміняв.

 

нужно стараться все делать вовремя - ни раньше, ни позже

"быстро не женись!" (с)

Link to comment
Share on other sites

а Вы поинтересуйтесь как и кто потом рулил после присяги на борту самолета или в другой обстановке)

 

 

А почему вы решили, что я не знаю ( не интересовалась), кто как рулил?

Я разве предлагаю нарушить закон или его изменить? Пусть собирает зраду и присягает с утренней газетой, опубликовавшей результаты. без фуршетов и банкетов. Иначе я не пойму.

Link to comment
Share on other sites

А почему вы решили, что я не знаю ( не интересовалась), кто как рулил?

Я разве предлагаю нарушить закон или его изменить? Пусть собирает зраду и присягает с утренней газетой, опубликовавшей результаты. без фуршетов и банкетов. Иначе я не пойму.

пізно.)

Турчинов вже запровадив комісію з інавгурації.

все чин-чином буде.))) з ритуалом і євангелієм.

Link to comment
Share on other sites

А результаты выборов уже объявили? Чего они кота за яйца тянут?

Даже если каких нибуть 0.1% не обработано, они уже ничего изменить не могут.

Пусть сегодня объявят, после завтра опубликуют, 3-4 июня проведут инаугурацию.

Какой закон им для этого менять нужно? Со сменой еще дольше получится...

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Та хрен с ним, пусть вступает в должность президента и демонструе свою сутнисть там.

Все равно это произойдет, так лучше раньше чем позже.

И закон менять не нужно. Этот закон еще может пригодиться на следующих выборах

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...