Перейти до змісту

Стосовно російської мови як другої державної


Лірник

Recommended Posts

Зустрічаються два євреї-одесита на Дерибасівській вулиці. 
-Зраствуйтє,Абрам Мойсєєвіч ! 
-Доброго ранку,Лев Семенович! 
-А пачєму ви на украінскам разгаваріваєтє?  :consul: 
-А я боюсь тепер російською мовою хоч слово сказати.  :shuffle: 
-Что,праклятиє бандеравци і правасєкі лютуют?  :(  

-Та ні,я їх ніколи не бачив навіть.  :shuffle: 
-А в чьом же дєла? 
-Та боюся ,що прийде путін і почне мене захищати! :X 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я пару месяцев назад выловил неплохую идею для троллинга кацапствующих. Суть её в следующем: русский язык надо беречь, может даже ввести вторым официальным в некоторых регионах. Для удобства будущих эмигрантов. Если всё заладится, Украина в ближайшем будущем станет динамичным и развивающимся государством с европейскими перспективами. Все, кто в рашке, или в других СНГшных чуркестанах захочет сменить авторитарное протухшее болото на жизнь в свободной и перспективной Украине - должны иметь все возможности для миграции. И отсутствие языкового барьера - одна из важнейших составляющих этого. Считаю полезным для Украины, если талантливые и свободолюбивые россияне вроде Макаревича, Немцова или Ходорковского переберутся к нам. ЗдЕсь была и будет Русь, а московия пусть останется заповедником гоблинов.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Просто буває що людина вчилася в російській школі,оточення російськомовне-от вона і вживає російську.А ще телебачення... 
Живе собі,нікого не чіпає. 
І тут раптом вилазить хуйло і заявляє що він є господарем цієї людини,а вона його раб.І тому хуйло присилає кадирівців і бандво обдолбане з автоматами щоб убити дітей цієї людини,знищити її міста і села і роботу.Бо людина сказала "піво" замість "пиво". 
Пострибав і подрочив на колорадську лєнточку-і маєш замість бюстіка Пушкіна і стіхатварєній Фєта, гіркіна і компанію із кадировцями,смердючих навіжених совкових пенсіонерів в якості начальства над твоїм життям,знищене майбутнє твоїх дітей,снаряд у вікно,віджату машинку,знищену роботу,біженців,голод,грабежі,вбивства і цинковий гробік із омріяною колорадською лєнточкою і автографом хуйла на довгу пам*ять.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Так может и индусам забить на изучение английского коланизаторского языка? Отвергать русскоязычный пласт мировой культуры из-за того, что на него претендуют и путерасты, все равно, что выкинуть булку хлеба из-за того, что на него муха садилась.

@Лірник, русскоязычность не означает, что человек автоматически становится рабом путина. Батальон "Донбасс" тому пример.

Link to comment
Share on other sites

Отвергать русскоязычный пласт мировой культуры из-за того, что на него претендуют и путерасты, все равно, что выкинуть булку хлеба из-за того, что на него муха садилась.

 

Я от теж росіян не розумію. Китайська культура нараховує понад 2000 років, а росіяни впираються, як барани, і не хочуть вчити китайську навіть на Далекому Сході. Безкультурні, що з них візьмеш...

Link to comment
Share on other sites

Так может и индусам забить на изучение английского коланизаторского языка? Отвергать русскоязычный пласт мировой культуры из-за того, что на него претендуют и путерасты, все равно, что выкинуть булку хлеба из-за того, что на него муха садилась.

@Лірник, русскоязычность не означает, что человек автоматически становится рабом путина. Батальон "Донбасс" тому пример.

А где Лирнык сказал, что человек автоматически становится рабом хуйла? Он сказал, что хуйло "заявляє що він є господарем цієї людини,а вона його раб".

Змінено користувачем bigroko
Link to comment
Share on other sites

Зустрічаються два євреї-одесита на Дерибасівській вулиці. 

-Зраствуйтє,Абрам Мойсєєвіч ! 

-Доброго ранку,Лев Семенович! 

-А пачєму ви на украінскам разгаваріваєтє?  :consul: 

-А я боюсь тепер російською мовою хоч слово сказати.  :shuffle: 

-Что,праклятиє бандеравци і правасєкі лютуют?  :(  

-Та ні,я їх ніколи не бачив навіть.  :shuffle: 

-А в чьом же дєла? 

-Та боюся ,що прийде путін і почне мене захищати! :X 

:tu: 

 

але, здається, це варіація анекдоту про російськомовних у Німеччині, який було створено вже на наступний день після захоплення Криму

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...