Перейти до змісту

доктор Оля незабаром тріумфально вїде в кабмін


OldBoy

Recommended Posts

Раді пропонують звільнити міністра охорони здоров'я

Четвер, 05 червня 2014, 13:46

 
 

У парламенті зареєстровано проект постанови про звільнення міністра охорони здоров'я Олега Мусія.

Як повідомляє кореспондент "Української правди", проект внесено депутатами Анжелікою Лабунською і Романом Стаднійчуком.

Розгляд документу планується у четвер на засіданні профільного комітету.

У пояснювальній записці автори причиною звільнення називають "рейдерське захоплення інсуліновго заводу "Індар"".

"Призначення Олега Мусія не змінило ситуацію на краще, реформи не впроваджуються, корупційні схеми не зруйновано, належних умов для власного виробництва Україною лікарських засобів не забезпечено. Більше того, ситуація довкола рейдерського захоплення інсулінового заводу "Індар" засвідчила про потурання і кришування міністром Мусієм такого вкрай ганебного для України явища, як рейдерство", - сказано в документі.

У свою чергу депутат Роман Ілик у коментарі УП виступив на захист Мусія:

"Немає нічякого рейдерського захоплення. Він лише спрямував на завод перевірку і иміліція допомгада вилучати документи".

 

Link to comment
Share on other sites

ну дик буде голосування тоді і подивимось

 

цитизен, хочеш парі?

 

я ставлю на те, що за звільнення Мусія голосуватимуть в унісон УДАР і ПР разом із своїми уламками. От вам і більшість.

Link to comment
Share on other sites

я ставлю на те, що за звільнення Мусія голосуватимуть в унісон УДАР і ПР разом із своїми уламками. От вам і більшість.

Дык некоторые из тех "уламкив" тоже в коалиции с юльками, кагбе  :pleasant:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Дык некоторые из тех "уламкив" тоже в коалиции с юльками, кагбе  :pleasant:

 

а ви, тузіки свиноморді, хіба уже із коаліції вийшли?

 

якось у вас хитро виходить. В коаліції були, владу ділили, а крайні виключно юльки.  Не вийде.

 

так чо там по парі?

Link to comment
Share on other sites

от падалі.

я все більше не виношу ту богомолець.

а мусія шкода -нормальний чолов'яга.

Якщо знимуть - пістець всім сподіванням (с) на краще.


та яке там парі -голосуватимуть аж гай шумить.

 

богомол креатура Пороха -от і всі резони.

Link to comment
Share on other sites

що УДАР і ПР голосуватимуть в унісон за відставку

А сколько должно проголосовать от ПР и Удара, чтобы засчитать "унисон"?

Ну, и если от БЮТа будет хотя бы один голос, тогда ты проиграл?  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ай-ай-ай за целых три месяца не улучшена ситуация в медицине, которая методично убивалась десятилетия и еще не разрушены коррупционные схемы, налаженные так же годы.

А вот Оля как придет, так сразу на следующий день все сделает!

 

Теперь понятно, почему она зимой отказалась стать министром. Нужно было чистить Авгиевы конюшни, а Оля не привыкшая,и было понятно, что это правительство ненадолго.

А доктор Оля теперь придет на готовенькое и лет на 5.

 

Прекрасный человек и врач с большой буквы! Умница доктор Оля!

Link to comment
Share on other sites

від Батьківщини можуть проголосувати ті, хто входить в групу порошенківців (андрієвський, бригинець, луценко і Ко).

а від ПР і УДАРу це буде більшість фракцій

Link to comment
Share on other sites

Ай-ай-ай за целых три месяца не улучшена ситуация в медицине, которая методично убивалась десятилетия и еще не разрушены коррупционные схемы, налаженные так же годы.

А вот Оля как придет, так сразу на следующий день все сделает!

 

Теперь понятно, почему она зимой отказалась стать министром. Нужно было чистить Авгиевы конюшни, а Оля не привыкшая,и было понятно, что это правительство ненадолго.

А доктор Оля теперь придет на готовенькое и лет на 5.

 

Прекрасный человек и врач с большой буквы! Умница доктор Оля!

 

 

взимку вона побоялась Мусія підсидіти, бо очікувався протест медслужби Майдану. Кажуть, що навіть відкритий лист був уже заготовлений проти її призначення.

Тоді їй запропонували посаду віце, яка формально вище, але реальної влади не дає.

От вона і зробила хід конем: формально відмовилась, а реально почала війну проти Мусія.

Link to comment
Share on other sites

взимку вона побоялась Мусія підсидіти, бо очікувався протест медслужби Майдану. Кажуть, що навіть відкритий лист був уже заготовлений проти її призначення.

Тоді їй запропонували посаду віце, яка формально вище, але реальної влади не дає.

От вона і зробила хід конем: формально відмовилась, а реально почала війну проти Мусія.

Вот это по-нашему, по-бразильски! :tu:

Link to comment
Share on other sites

від Батьківщини можуть проголосувати ті, хто входить в групу порошенківців (андрієвський, бригинець, луценко і Ко).

а від ПР і УДАРу це буде більшість фракцій

Шото ты сильно усложняешь условия пари, а конкретики нэт. От фракции ПР осталось фигня, все разбежались

по новым хозяевам, а кто не успел, тот усиленно ищет прытулок.

Link to comment
Share on other sites

та краще скажи що ти крутиш задом бо знаєш результат   :gigi:

Ежели тут кто и крутит попой, так это ты. Согласен на то, что если хотя бы один

юлек, прошедший по списку БЮТ в Раду проголосует "За",  то ты проиграл? :pardon:  

Link to comment
Share on other sites

як я можу програти в такому випадку, якщо я ніколи не стверджував що у батьківщині немає тушок?

 

я стверджував, що УДАР і ПР займуть у цьому питанні консолідовану позицію, Батьківщина виступить проти.

от і подивимось

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...