Перейти до змісту

Заборчик


Луша

Recommended Posts

колючка это обозначение, с некоторым останавлювающим эффектом.

Но это все равно показательней чем открытое пространство.

 

Не знаю примеров подобного обустройства границ как российско-украинская между мягко говоря недружественными государствами...

 

Та колючка должна быть. Никто не спорит.

 

Но прикол в том, что до сих пор нет даже демаркации границ.

Link to comment
Share on other sites

Та колючка должна быть. Никто не спорит.

 

Но прикол в том, что до сих пор нет даже демаркации границ.

 

это точно.

Поэтому с украинских властей и смеются на западе, когда те о безвизовом режиме начинают говорить.

Никто не будет убирать дополнительный уровень фильтрации если граница проходной двор и корупция позволяет обзавестись документами...

Link to comment
Share on other sites

Не знаю примеров подобного обустройства границ как российско-украинская между мягко говоря недружественными государствами...

http://news.liga.net/articles/politics/2022365-ot_kolyuchey_provoloki_do_bespilotnikov_5_primerov_oborony_granitsy.htm

От колючей проволоки до беспилотников. 5 примеров обороны границы

)))

Link to comment
Share on other sites

Общее  в приведенных примерах - на порядок больший бюджет обороны и охраны границы.

<a href="http://liga.net/">Источник</a>

 

http://news.liga.net/articles/politics/2022365-ot_kolyuchey_provoloki_do_bespilotnikov_5_primerov_oborony_granitsy.htm
От колючей проволоки до беспилотников. 5 примеров обороны границы
)))

Link to comment
Share on other sites

http://news.liga.net/articles/politics/2022365-ot_kolyuchey_provoloki_do_bespilotnikov_5_primerov_oborony_granitsy.htm

От колючей проволоки до беспилотников. 5 примеров обороны границы

)))

согласен на любой из пяти вариантов...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І ще раз скажу. Для облаштування кордона потрібна угода з Росією, як мінімум про припинення вогню. Щось у мене нема відчуття що панство яке двома руками за стінку це до кінця усвідомлює.  

Link to comment
Share on other sites

??? Заявлено-же!! Раша не сторона конфликта. О чем с ней договариваться?

А границу надо укреплять сейчас.

 

 

Знаєш, є такий популярний мережевий анекдот де на паркані написано "хуй" а за ним дрова лежать.

 

З Росією зараз війна по факту, незалежно від того що там заявлено. По-хорошому бойовиків взагалі треба знищувати ще на території Росії.

Link to comment
Share on other sites

От що б мало сенс так це таки ввести візовий режим. Що б знати хто знаходиться в країні і що б можна було затримувати принаймі за порушення візового режима, якщо нема чого більше пред`явити.

Link to comment
Share on other sites

как бы там ни было, а границу нужно создавать

то ли стена, то ли классическая КПП.

в одностороннем порядке провести демаркацию

и начинать охранять границу

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Про стіну як символ - згоден.

Стільки  сил,  затрат  і  ризику,  а  стіна  як  бутафорія?  Москалі  в  секунді  підкоп  зроблять.  І  що  з  тої  стіни?  Лише  символ?

 

А  як  будувати  в   селах,  де  кордон  проходить  посередині   села?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Стільки  сил,  затрат  і  ризику,  а  стіна  як  бутафорія?  Москалі  в  секунді  підкоп  зроблять.  І  що  з  тої  стіни?  Лише  символ?

 

 

MG42 тут пару разів вже толково пояснив. Стіна ефективна як спосіб затримки терористів-aматорів, а для стримування військової агресії - безглузда.

 

Тому я і кажу що ті хто ставить питання про "зміцення кордону" і одночасно наполягають на проведенні активних бойових дій лукавлять. Передумовою є хоч якась домовленність з РФ. Про перемир`я, чи про демілітаризовану зону чи про припинення вогню.

 

Просто критики хочуть що б це озвучив Порошенко. Тоді його можна буде люто критикувати за здачу інтересів України Путіну.

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

 

 


хоч якась домовленність з РФ

Домовлятися  з Рашкою -  це  лише  тримати  добру  міну перед  заходом.  Московити  протягом  усієї  історії  

довели  сотню  разів,  що  вони  найвіроломніша  нація,  брехлива  та  агресивна.

Їхньому  слову  вже  ніхто  ніколи  не  повірить.  То  навіщо  з  ними  про  щось  гутарити?

Краще  кордон  перекрити  колючим  дротом  (від  наших  недотьоп,  що  шастають  туди-сюди)  і  замінувати.   

Ще  як  варіант:  дати  в  оренду  китайцям  на  50  років  20-кілометрову  зону  вздовж  кордону  в  обмін  на  побудову  справжньої  китайської  стіни  чи  оборону  рубежів.

Link to comment
Share on other sites

Домовлятися  з Рашкою -  це  лише  тримати  добру  міну перед  заходом.  Московити  протягом  усієї  історії  

довели  сотню  разів,  що  вони  найвіроломніша  нація,  брехлива  та  агресивна.

Їхньому  слову  вже  ніхто  ніколи  не  повірить.  То  навіщо  з  ними  про  щось  гутарити?

Краще  кордон  перекрити  колючим  дротом  (від  наших  недотьоп,  що  шастають  туди-сюди)  і  замінувати.   

Ще  як  варіант:  дати  в  оренду  китайцям  на  50  років  20-кілометрову  зону  вздовж  кордону  в  обмін  на  побудову  справжньої  китайської  стіни  чи  оборону  рубежів.

 

 

Думаю що доза реалізма все-таки не завадить,  з війни рано чи пізно доведеться виходити. Альтернатива мирній угоді це взяти Кремль.

Link to comment
Share on other sites

А Ізраїловка і Америка якось побудували.

Фома-Ізраїль не приклад.не ті масштаби.А США просто "застряла" на тих "стінах".Бо ніхто ,і тут теж,не враховує,що основні видатки підуть не на будову,а на обслуговування тої перегороди.Причому ніяка стіна не зупинить.якщо є бажаючі по оба боки кордону "заробити".А .повір,у нас то буде і з надлишком.

Link to comment
Share on other sites

КСП і колючка на кордоні мусить бути - це дозволить затримувати диверсантів і всяких нелегалів. Звісно, як і мобільні групи та розгорнута мережа РЛС.

Стіна - то глупо, неодноразово писалось на цю тему. Дорого і неефективно при масштабних діях. До речі, камери з вай-фай теж до баняка, вай-фай глушиться генератором перешкод аж бігом.

Link to comment
Share on other sites

КСП і колючка на кордоні мусить бути - це дозволить затримувати диверсантів і всяких нелегалів. Звісно, як і мобільні групи та розгорнута мережа РЛС.

Стіна - то глупо, неодноразово писалось на цю тему. Дорого і неефективно при масштабних діях. До речі, камери з вай-фай теж до баняка, вай-фай глушиться генератором перешкод аж бігом.

Без мощной армии, ни какая самая крутая граница не поможет. А стена - да, стену с рашей строить надо, но не 3 метра высотой и 2000км длиной, а в мозгах, словом и делом.

Link to comment
Share on other sites

http://news.liga.net/upload/medialibrary/667/667322b66944c9afc6153af28b5a66b5.jpg

 

я согласен и на такую. самую простенькую + мины. это остановит аматоров. А от профессионалов нужно плотное наблюдение (технологии сейчас это позволяют недорого сделать) и службы быстрого реагирования. Начать можно чисто с колючки. постепенно создавая остальное. но сделать это - НЕОБХОДИМО.

Link to comment
Share on other sites

я тут подумал. Если правы некоторые так называемые эксперты...и рашка таки развалится. после чего будут толпы желающих из нее свалить. этот заборчик может сыграть очень хорошую службу. 

Link to comment
Share on other sites

я тут подумал. Если правы некоторые так называемые эксперты...и рашка таки развалится. после чего будут толпы желающих из нее свалить. этот заборчик может сыграть очень хорошую службу. 

Ага, границу по любому надо строить "железобетонную", щас от раши, а  когда рванет раша - нам мало не покажется. Может еще придется за хуйло вписаться ;o . Ненька - дороже.

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

http://news.liga.net/upload/medialibrary/667/667322b66944c9afc6153af28b5a66b5.jpg

 

я согласен и на такую. самую простенькую + мины. это остановит аматоров. А от профессионалов нужно плотное наблюдение (технологии сейчас это позволяют недорого сделать) и службы быстрого реагирования. Начать можно чисто с колючки. постепенно создавая остальное. но сделать это - НЕОБХОДИМО.

 

От про таке я і кажу!

Link to comment
Share on other sites

я тут подумал. Если правы некоторые так называемые эксперты...и рашка таки развалится. после чего будут толпы желающих из нее свалить. этот заборчик может сыграть очень хорошую службу. 

 

Так отож.

І починати треба ВЖЕ, негайно.

Link to comment
Share on other sites

http://news.liga.net/upload/medialibrary/667/667322b66944c9afc6153af28b5a66b5.jpg

 

я согласен и на такую. самую простенькую + мины. это остановит аматоров. А от профессионалов нужно плотное наблюдение (технологии сейчас это позволяют недорого сделать) и службы быстрого реагирования. Начать можно чисто с колючки. постепенно создавая остальное. но сделать это - НЕОБХОДИМО.

Враховуючи досвід - замало. Треба вздовж окопчик хоча б ....

Link to comment
Share on other sites

Враховуючи досвід - замало. Треба вздовж окопчик хоча б ....

 

Начать нужно с обозначения границы и заборчика с колючкой и КПП с серьезным шмоном на них. Потом усилить колючку минными полями, видеонаблюдением.

нет проблемы по всей длине и траншею выкопать. Благо машины делают это легко и непринужденно.

http://08.img.avito.st/1280x960/755908308.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...