Перейти до змісту

У Львові Ляшко був облитий зеленкою


Potato

Recommended Posts

 

 


а ты зеленку пробовал отмывать?)))

нашатырным спиртом хорошо смывается.

только с глазами осторожнее! можно получить ожег

 

 

 


А чо, умыться негде? Чи так - экстравагантнее?

так его более жалко должно быть :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

 Що він міг встигти зробити, якщо його постійно в ящику показують?

а ти скунс

 

 

цей піарас до твого відома не раз зранку засідав у раді а надвечір івже був у лаганську або  маріуполі

  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

О 21-40, біля Львівського обласного телебачення (Високий Замок), Олег Ляшко був облитий зеленкою. Як він вважає, це провокація ВО Свободи

 

мля, а яка разница миж ляшком и свободою?  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

а ти скунс

 

 

цей піарас до твого відома не раз зранку засідав у раді а надвечір івже був у лаганську або  маріуполі

 

 І шо? Шо може зробити депутат в зоні бойових дій? Він вміє стріляти? Чи він надзвичайно крутий  командир? Чи може його там прикривало тридцять охоронців, а самі террористи мають наказ його не чіпати? Ні, спочатку це все виглядало файно, але чим далі, тім вся його показуха видається тупішою.

 

 Сам ти скунс.

Link to comment
Share on other sites

Що він міг встигти зробити, якщо його постійно в ящику показують?

Імітує/ та проводить певні радикальні діі на сході. Чим забирає голоси в тіпа "радикальноі" свободи на заході. От вони і сказились

Link to comment
Share on other sites

Боюсь, шо це єдине, що він робить.

Як і всі, без виключення, дєпутани-піараси. Але де що і робить. І це людям подобається. А обісрана після майдану свобода не хоче терпіти конкурента на тіпа "іх" електоральному полі. Все просто.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Олег Ляшко


Зі мною все гаразд. Не хвилюйтесь, друзі. Є важливіші для держави питання, ніж жалюгідна провокація проти мене. Дрібні шавки вчинили напад, обливши мене та моїх помічників зеленкою. І що?.. Клінічні ідіоти. Вони що, всерйоз думають налякати мене після всього пережитого, особливо за останні місяці, такою хернею? Навпаки - розсмішили мене. Ці придурки зробили провокацію на замовлення тих, хто мене боїться.

Бачите, які "сміливці"! У спокійному і безпечному Львові напали на народного депутата. Це замість того, щоб, як я, їхати на Схід і Південь боротися із диверсантами.

До речі, зверніть увагу, напад вчинено на Високому Замку - місці малолюдному. А якби ці дебіли кинулись на мене у місці, де людей багато - певен, львів'яни розірвали б їх на шматки.

Хто замовник - мені, кажучи відверто, наплювати, ворогів багато. Правда, що з ними зроблять невідомі прихильники Радикальної партії, я не знаю. Я їм не заздрю... :shuffle::weep:

Link to comment
Share on other sites

Ляшко вже підзаїбав своєю показухою. 

 

Ну хоче свою ..кальну партію в наступну раду пропхати, але ж не на війні піаритись. Невже хтось дійсно думає, що він десь там круто воює ? Більше, мабуть, заважає людям.

 

Ганяв би собі Мартинюка та інших комуняк по раді, більше толку буде. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Ляшко вже підзаїбав своєю показухою. 

 

Ну хоче свою ..кальну партію в наступну раду пропхати, але ж не на війні піаритись. Невже хтось дійсно думає, що він десь там круто воює ? Більше, мабуть, заважає людям.

 

Ганяв би собі Мартинюка та інших комуняк по раді, більше толку буде. :weep:

 

 Як бачте навіть в цій темі люди впевнені шо ляшко - герой. У тому вся проблема українців шо східняків що західняків, вірять тупій показухі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...