Перейти до змісту

снова утрата.....


микроба

Recommended Posts

На заседании вр тлькочто депутут сех сказала, что погибли 20 слишним бойцов, все во львовщины, город яворив. На майдане основная часть погибших, и сейчас в ато, это представители западной части страны. И призывают более активно на западе, мне даже страшно подумать, но может действительно провоцируют отделение западных областей?

 

Писала с планшета, не знаю как делать заглавные буквы. Кому проблемно, простите.

 

 

Слава украине,,,герои не умирают.....скорблю вместе с народом........и сил больше нет.......

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Як шкода кожного загиблого. Які подробиці загибелі? Може знов підстава? Путін сконцентрував надзвичайно велику кількість збройних сил і зброї біля нашого кордону. Захід призиває його одцматись бо слідуюче коло санкцій на підході. Але видно йому однаково щодо санкцій. :(

Link to comment
Share on other sites

 

 


Слава украине,,,герои не умирают.....скорблю вместе с народом........и сил больше нет.......

 

Горе велике. Це гинуть кращі з кращих. Пом'янімо Героїв.

 

 

Герої не вмирають.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

людей дуже шкода, я і сам з західної україни,але якщо ви вважаєте,що 6 млн регіон визволять без жертв... Буде дуже добре,якщо вкладемось в 4000-5000.

А я от з Донбасу (родом), але думаю, що треба не втрачати, а вбивати першим.

Щоб зменшити втрати, треба гасити підарів з усього, чого можно - особливо живі щити.

Не люблю ідіотів.

Link to comment
Share on other sites

В новостях пока не подтвердили. Может сех наврала, было бы самое лучшее, что бы это не подтвердилось....

 

Главный вопрос - откуда она это знает?

Официальна цифра: 4 человека (вечная пам'ять).

 

Но цифра классно совпадает с офиц. кол-вом раненых.

Дура-баба чула дзвін?

Link to comment
Share on other sites

Як шкода кожного загиблого. Які подробиці загибелі? Може знов підстава? Путін сконцентрував надзвичайно велику кількість збройних сил і зброї біля нашого кордону. Захід призиває його одцматись бо слідуюче коло санкцій на підході. Але видно йому однаково щодо санкцій. :(

Нас вчили що полк мотопіхоти (до 1500 бійців) - це на 30 хвилин бою, а танковий полк (до 120 танків) - на 45 хвилин.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...