Перейти до змісту

Пора нагадати собі про Чорнобиль.


Бартка

Recommended Posts

Ти вбачаєш велику різницю між Чорнобилем, ГУЛАГом, Голодомором, Кримом і Донбасом?

 

Я бачу. Якби Чорнобиль бахнув на усю силу, то Європа монла б стати непридатною для життя УСЯ, Включаючи європейську частину Росії.

А це вже точно у плани Кремлі входити не могло ніяк

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якби Чорнобиль бахнув на усю силу,

 

Це неможливо в силу суто технічних причин. Реактор занадто великий для повноцінного ядерного вибуху. Руйнування його структури (теплове) призведе до зникнення умов ланцюгової реакції.

 

Тобто КДБ витягнув максимум можливого з РБМК  (P)

Link to comment
Share on other sites

Я бачу. Якби Чорнобиль бахнув на усю силу, то Європа монла б стати непридатною для життя УСЯ, Включаючи європейську частину Росії.

А це вже точно у плани Кремлі входити не могло ніяк

А як на повному серйозі збиралися перекинути сибірські ріки на південь? 

Катастрофа була б ще більша. 

Був фільм, де говорилося, що ядерні заряди для промислових вибухів 

до цього часу лежать в шахтах. Їх просто не можуть звідти дістати.

Link to comment
Share on other sites

очередное натягивание шкурки на залупу... эта совецкая привычка читать между строк и додумывать - к добру не доведёт...

Ну ти ж не можеш запідозрити рідне у чомусь поганому.

(Крим і Донбас нє щітаєцца)

Link to comment
Share on other sites

 

 


А як на повному серйозі збиралися перекинути сибірські ріки на південь?  Катастрофа була б ще більша. 

 

Це не факти, а домисли та припущення.

Перекидання частини стоку сибірських рік навпаки було би великим благом. Просто тупі "дєрьмократи" знайшли зручну тему для "повийобуватись" і заглушили справжніх вчених.

Аналогічний проект, який встигли реалізувати при совку і який я на власні очі бачив, це канал Іртиш-Караганда. 

Завдяки йому казахський степ розквітнув.

 

А міг би і Арал зберегтися повноцінним морем.

Link to comment
Share on other sites

Перекидання частини стоку сибірських рік навпаки було би великим благом. Просто тупі "дєрьмократи" знайшли зручну тему для "повийобуватись" і заглушили справжніх вчених.

Перекидання спинили через можливість глобальної екологічної катастрофи в Росії.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Сумгаїт, Тбілісі, Баку, Душанбе, Ош, Вільнюс...

Другой бы на его месте залил бы националистов кровью, он лишь пытался удержать Союз и очень быстро капитулировал, даже Ельцина и импотентов из ГКЧП просрал, не будь Горбачева на кресле, все было бы гораздо хуже, и свободной Украины могло вообще бы не быть.

Link to comment
Share on other sites

Горбачов нічого не вирішував. Як зварганили проект СССР, так і закрили його, добре заробивши.

Просто совок вже не міг існувати ні фізично, ні морально. А Чорнобиль просто поставив на ньому крапку.

Всі питання вирішувались за межами совка. Так само як і розворот річок. Цей безглуздий проект зупинили письменники РОсії. Вже не пригадаю фамілії.

СССР це остаточне віджимання Московської імперії. Імперії родяться і помирають, розпадаються. Час існування імперії вісімсот років. Гнилу Московію на стадії розпаду завдяки революції перетворили в закрите гето по віджиму бабла. Рівно сімдесят років пішло на цей проект. СССР зник і спитать ні з кого. А фамілії, забуваються, зникають, міняються....

Link to comment
Share on other sites

Хе-хе, десантура щиро вірить у людяність, чесність і порядність КДБ. 

 

как я люблю человеков, которые мне рассказывают, во что я верю и о чём думаю))))))

Link to comment
Share on other sites

как я люблю человеков, которые мне рассказывают, во что я верю и о чём думаю))))))

Добре, тоді так:

Десантура щиро вірить у людяність, чесність і порядність КДБ?????????

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...