Перейти до змісту

С 1 мая 2014 года Канада опять принимает IT-ов по Federal Skilled Worker программе.


Dilbert

Recommended Posts

.. высшее образование в канаде - платное (ок. 20 штук в год), страховка на автивку - жах (ок. несколько сотен баксов / месяц) - коллега в мае приезжал, ИТ-шник, 10+ лет там живет - скулил (: 

 

Наша людина скулить скрізь. Культура така. Хто хоче освіту одержує. Можна взяти кредити на освіту.  

Даю графік витрат.  Зарплата показана "чистими", включаючи частку пенсії (всю не платять, бо чоловік ще працює).  В цьому році одержали десь 3 тисячі повернення переплачених податків.

 

 

 

Машину вже виплатили. Машина Фольсваген джетта, дизель.

 

Прошу пробачення, виставила, а вам не потрібно. Знімаю.

Змінено користувачем matav
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

КАК ? разве что в англоязычной среде

Ну як, репетитор, сам займався і вуаля. IELTS це просто екзамен, якщо його здати це не означає що вже англійська супер. Є спецові книжки які натягують саме на цей екзамен.

Link to comment
Share on other sites

ITшник, маю більше 2 кілобаксів (відчутно більше-). І нафіга мені та Канада? І в Україні добре.

Не про Канаду, але. Друг, в Нью-Йорку з 2003го. Отримує відчутно більше, але коли сіли і порахували витрати на житло/життя тощо, то виявилось, що маємо плюс-мінус ті ж самі гроші у кінці місяця.

Змінено користувачем Chorn
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наша людина скулить скрізь. Культура така. Хто хоче освіту одержує. Можна взяти кредити на освіту.  

Даю графік витрат.  Зарплата показана "чистими", включаючи частку пенсії (всю не платять, бо чоловік ще працює).  В цьому році одержали десь 3 тисячі повернення переплачених податків.

 

 

 

Машину вже виплатили. Машина Фольсваген джетта, дизель.

 

Прошу пробачення, виставила, а вам не потрібно. Знімаю.

 

.. красивый график - наглядный, зря сняли, я ж не один, тут, т.е. мне оно точно не надо, я не собираюсь у канаду, но другим может интересно .. 

 

.. кстати, давно заметил, что в развитых странах все просчитано - если ты наемный работник, то платить тебе будут (в среднем) ровно столько чтобы тебе на все хватало - кредиты, страховки, продукты, шмотье, отдых, но при этом жировать не будешь - причем это практически во всех странах так ... в аккурат к пенсии ты со всем как бы рассчитался и наконец свободен чтобы жить без обязательств перед гос-вом (: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ITшник, маю більше 2 кілобаксів (відчутно більше-). І нафіга мені та Канада питається?

Для якісного нейборхуду, впевненості у завтрашньому дні, можливості вести бізнес.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ITшник, маю більше 2 кілобаксів (відчутно більше-). І нафіга мені та Канада? І в Україні добре.

.. во, и я об том же, сейчас время уже сменилось - в Украине технарю с головой можно тоже хорошо зарабатывать и для этого не надо быть барыгой, казнокрадом или ментом 

Link to comment
Share on other sites

Для якісного нейборхуду, впевненості у завтрашньому дні, можливості вести бізнес.

 

1-2.

Бо де ще є людям так файно, як ту,

Тільку ві Львові.

Бо де ще зубачиш таку красоту,

Тільку ві Львові.

 

Ховаймо на спід тягар наших бід,

І в Штати нема чо тікати.

Таж пиво у нас холодне, як лід,

Дівчата солодкі, як мід.

 

3. Мабуть мені просто той бізнес абсолютно не потрібен. Грошей вистачає, щоб цікаво жити і займатись улюбленими справами... А sine qua non - це певно на любителя.

 

Ок, мабуть це вже трохи в офтоп котиться...

Змінено користувачем Chorn
Link to comment
Share on other sites

.. красивый график - наглядный, зря сняли, я ж не один, тут, т.е. мне оно точно не надо, я не собираюсь у канаду, но другим может интересно .. 

 

.. кстати, давно заметил, что в развитых странах все просчитано - если ты наемный работник, то платить тебе будут (в среднем) ровно столько чтобы тебе на все хватало - кредиты, страховки, продукты, шмотье, отдых, но при этом жировать не будешь - причем это практически во всех странах так ... в аккурат к пенсии ты со всем как бы рассчитался и наконец свободен чтобы жить без обязательств перед гос-вом (: 

 

Все правильно. Для мене особисто важливо, що дихаєш вільно і знаєш, що при будь-яких умовах голодним та без даху над головою не залишишся. Сподіваюсь, що і при фізичній немічністі переобтяжувати дітей не прийдеться.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Chorn, у мене он колега зі Львова, втік від краси :(

 

Що кому... я 1,5 року прожив-пропрацював у Франції і теж втік додому. Просто люди там чужі, і через це некомфортно.

Змінено користувачем Chorn
Link to comment
Share on other sites

Для якісного нейборхуду, впевненості у завтрашньому дні, можливості вести бізнес.

.. якисний нейборхуд зависит от твоих доходов - если ты на социале, то и нейборхуд будет соответствующий .. уверенность в завтрашенем дне ? - вот взял кредитов (без них никак), купил дом/машину, а потом кризис и ты без работы и на тебе долг в несколько сотен штук и негативний иквити, и арестованное имущество - от банкротства никто не застрахован ... вести бизнес - ну так это жилка нужна + работоспособность менерянная, организаторский талант - это географией не определяется .. 

Link to comment
Share on other sites

Все правильно. Для мене особисто важливо, що дихаєш вільно і знаєш, що при будь-яких умовах голодним та без даху над головою не залишишся. Сподіваюсь, що і при фізичній немічністі переобтяжувати дітей не прийдеться.

.. у них это называтеся хоспис и общество помощи бездомным, а у нас это называется сэло и дача .. физична немичнисть - тут согласен, но у нас доглядают родичи, а у них таки хоспис 

Link to comment
Share on other sites

.. якисний нейборхуд зависит от твоих доходов - если ты на социале, то и нейборхуд будет соответствующий .. уверенность в завтрашенем дне ? - вот взял кредитов (без них никак), купил дом/машину, а потом кризис и ты без работы и на тебе долг в несколько сотен штук и негативний иквити, и арестованное имущество - от банкротства никто не застрахован ... вести бизнес - ну так это жилка нужна + работоспособность менерянная, организаторский талант - это географией не определяется ..

 

Криза у айтішника - це міф. Крім того, я можу продати свою кредитну хату і купити трьошку в столиці, якщо припече.

Link to comment
Share on other sites

Криза у айтішника - це міф. Крім того, я можу продати свою кредитну хату і купити трьошку в столиці, якщо припече.

.. негативное иквити одинаково бьет по всем - среди знакомых есть и ит-шники что попали в эту пастку, когда даже продав свой кредитный дом ты все-одно остаешься в большом минусе и долгу перед банком .. причем один таки так - продал свою 3-шку в столице чтоб покрыть образовавшийвся в результате минус по кредиту .. так что скорее стабильность это миф .. жить на западе (америка/канада/австралия) без кредита невозможно (если ты не заробитчанин живущий в общаге на окраине, скирдующий кеш чтоб побыстрее накопичить, свалить домой и купить там хату) .. а имея кредиты ты подвержен рискам без разницы ит / не-ит .. 

Змінено користувачем ronin
Link to comment
Share on other sites

.. у них это называтеся хоспис и общество помощи бездомным, а у нас это называется сэло и дача .. физична немичнисть - тут согласен, но у нас доглядают родичи, а у них таки хоспис 

 

Село і дача - не у всіх є.

Не хочу, щоб сини та невістки доглядали. Вони мені нічого поганого не зробили, щоб їх впрягати у боротьбу з моїм маразмом...

Link to comment
Share on other sites

.. для IT зарплату от $1000+ и в Украине (не Киев!) найти можно, а с учетом низких налогов, коммуналки, дешевой потребительской корзины, вкусной еды и файного климата и гарних дивчат та Канада нах не потрибна  :pooh_lol:

Честно говоря не понял что за $1000 в месяц?

Хороший специалист через 3-4 года будет 7-8 штук в месяц получать.

Грязными конечно, чистыми думаю 4-5 в месяц будет

Вот отсюда и нужно начинать сравнение :)

 

.. высшее образование в канаде - платное (ок. 20 штук в год), страховка на автивку - жах (ок. несколько сотен баксов / месяц) - коллега в мае приезжал, ИТ-шник, 10+ лет там живет - скулил (:

 

Мы платили меньше $20 штук в год за нашу дочь

Это включало в себя учебу, проживание и питание плюс всякие другие ее расходы.

Сама учеба намного дешевле

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Село і дача - не у всіх є.

Не хочу, щоб сини та невістки доглядали. Вони мені нічого поганого не зробили, щоб їх впрягати у боротьбу з моїм маразмом...

.. не знаю, с трудом представляю пенсию в европе (или канаде) - эмиг все начинает с нуля и все что наработает уйдет как стартовый капитал его детям, а самому куда ? - в хоспис ? - нe, як на мене то краще в село де-небудь у закарпатті - завести курей, собаку, козу, бджолу і дивитися в ночі у небо 

Link to comment
Share on other sites

Честно говоря не понял что за $1000 в месяц?

 

Мы платили меньше $20 штук в год за нашу дочь

 

.. $1000+/месяц - речь за украину, не киев, с опытом работы ок. 5 лет - зарплата, чистыми + премии

.. 20штук учеба/канада - понятно, так где-то значит и есть  

Link to comment
Share on other sites

.. не знаю, с трудом представляю пенсию в европе (или канаде) - эмиг все начинает с нуля и все что наработает уйдет как стартовый капитал его детям, а самому куда ? - в хоспис ? - нe, як на мене то краще в село де-небудь у закарпатті - завести курей, собаку, козу, бджолу і дивитися в ночі у небо 

 

Кожний йде своїм шляхом. І для кожного - його шлях найкращий. :)  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кожний йде своїм шляхом. І для кожного - його шлях найкращий. :)

.. абсолютно ! .. пути господни неисповедими .. как там оно будет - пожвем - увидим .. главное чтоб здоровья хватило  :smiley15:

Link to comment
Share on other sites

 

 


а имея кредиты ты подвержен рискам без разницы ит / не-ит .. 

Ви знаєте які в мене кредити?   :weep:  От в Україні кашер, взяв баксовий кредит під 15%, бакс був по 4-60, а зараз по 12!

Link to comment
Share on other sites

.. $1000+/месяц - речь за украину, не киев, с опытом работы ок. 5 лет - зарплата, чистыми + премии

.. 20штук учеба/канада - понятно, так где-то значит и есть

 

Ну так и сравни $1000 в Украинп с $5000 чистыми а Канаде

И еще, ты читать умеешь? $20 тысяч это не учеба только

Link to comment
Share on other sites

як можна порівнювати непорівнюваі речі?!!!

 

Канаду з безкоштовною медициною!!

хрін з ним Америку з страховками!! з розвиненою інфраструктурою, внятними майновими правами, відкритими реєстрами кадастрами

 

і краіну з культом карго, де переможець прийшов і віджав бізнес,

де податкова клянчить папір,

де міліція, краще промовчати

Link to comment
Share on other sites

Медицина, мабуть, у Канаді туфта. У Британії безкоштовна точно туфта.

.. безкоштовна всюду туфта .. может в норвегии/швеции не туфта, но там пыво 10 евро пинта - нуивонах  :td:

Link to comment
Share on other sites

якщо туфта , канадці ідуть в сша і за бабло знаходять найкращих спеців

 

а у нас з онкохворих приречених скачають бабло і толку?

 

в сша з раком знайомі по 20 років живуть

Link to comment
Share on other sites

.. так и у нашего если есть бабло то едет в шарите или израиль и все пучком .. у них разве что чарити та благидийни фонды лучше зафинансированы + компенсации если врачи накосячили 

Link to comment
Share on other sites

якщо туфта , канадці ідуть в сша і за бабло знаходять найкращих спеців

а у нас з онкохворих приречених скачають бабло і толку?

в сша з раком знайомі по 20 років живуть

Про серьйозні випадки - нема питань. А от зайти до лікаря, не чекаючи пару місяців коштує десь 500 баксів.
Link to comment
Share on other sites

Про серьйозні випадки - нема питань. А от зайти до лікаря, не чекаючи пару місяців коштує десь 500 баксів.

.. так, даже при страховке, хотя понятно она разная бывает, но норм. страховке запись к специалисту и очередь на пару месяцев есть норма, бо хворих много, спецов мало, а не хочешь ждать - плати чеком, драфтом из кармана сам .. ну если скрутит в емерженси, то откачают, но то таке .. короче есть ньюансы, как всегда и везде, независимо от географического положения и при наличии чемоданчика кеша оно все решается эксклюзивно алл-инклузив, опять же, независимо от географического положения .. глобализация (: 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...