Перейти до змісту

спеціальне маркування російських товарів


Witt

Recommended Posts

:tu:   

Львівська міськрада в четвер вирішила ввести спеціальне маркування для російських товарів.

Про це пише УНІАН з посиланням на лідера фракції "Свобода" у міськраді Любомира Мельничука.

 

"Ця постанова передбачає обов'язковість для суб'єктів господарювання на території міста Львова вживання заходів для спеціального помітного маркування товарів російського походження позначкою "Товари з Російської Федерації"

з нанесенням зображення прапора РФ на товари та цінники на таких товарах,

розміщення цих товарів на окремих полицях,

проведення в торгових мережах міста кампанії підтримки українських товарів "Купуй українське" для збільшення попиту на вітчизняні товари", - розповів депутат.

 

Цією постановою передбачено підтримку громадських ініціатив з протидії гастрольній діяльності музикантів, акторів та інших діячів шоу-бізнесу, які публічно схвалюють агресію проти України.

Нагадаємо, в Європейській бізнес-асоціації раніше заявили, що торговий бойкот російських товарів, який негласно оголосили в Україні багато громадян після вторгнення військ РФ до Криму, дійсно працює.

 

http://ukr.lb.ua/news/2014/07/10/272476_lvove_vveli_spetsialnuyu.html

 

 

 

Треба пошірювати цю ініціативу.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

розміщення цих товарів на окремих полицях

 

 

 

это перегиб

 

Нет, нормально. Выделить в отдельное гетто. И аквафреш лепить побольше, побольше.

 

А  то заманали этими наебками

 

Все стоит  вперемешку, штрих код какие угодно цифры, только не 046

 

И тока где-нить в уголочке микроскопическими буквами  "Виготовлено в Россії"

 

Сцуко глаза сломаешь, пока найдешь нормальное.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Ash, чо ревешь, кацапнутое? Стыдно, что ваше говно нигде не хотят покупать? Жрите сами.

а я и не обратил внимания, что это кацап

теперь понятно чего он за Слава, ватника, вписывался 

Link to comment
Share on other sites

а я и не обратил внимания, что это кацап

теперь понятно чего он за Слава, ватника, вписывался 

Я не кацап, а вiнничанин в вимушенiй житейськими обставинами емiграцiї.

А Слав не ватник, а тернопольчанин - майже земляк (через мiсто-герой Проскурiв рукою подати). 

Я за земляка заступаюсь. Тому, що наїзди на нього явно несправедливi. Тут деякi люди (не будемо вказувати пальцями) їм тiльки фас команду дати i собак не треба.

Починають обгавкувати, наклепи зводити. Я проти такої методи на форумi. Збереться кодло обгавкають, а толку?

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

@Ash, чо ревешь, кацапнутое? Стыдно, что ваше говно нигде не хотят покупать? Жрите сами.

Я вiд дурощiв людей реву, що купляються на цей фуфловий пiар свободовцiв засiвших в мiськрадi.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Та невже від дурощів?

Та вважайте що мудрощi вiд свободовцiв. А що? Дуже мудро. Використати энергiю хвилi народного гнiву на свою користь. Навiть курка пiд себе гребе, а полiтики...

Link to comment
Share on other sites

так я уже давно разобрался в этих маркировках и раиськое не покупаю... в принципе, кроме икры я и не покупал ничего...

сейас подсел на кетчуп хайнц... сразу просёк, что его делают в раисе... покупаю на базаре в киоске с итальянскими продуктами... сделано не в раисе, цена дешевле...

любым продуктам можно найти замену...

Link to comment
Share on other sites

розміщення цих товарів на окремих полицях

 

это перегиб

 

Це не перегин. це допомога тим. хто хоче долучитися до бойкоту товарів агресора 

 

бо не всі добре орієнтуються у шрихкодах

 

крім того. там теж є свої складнощі

 

http://www.wz.lviv.ua/ukraine/126699

«Замінити товари російського виробництва — не проблема. Найбільша проблема — ідентифікувати їх, – каже заступник генерального директора ТВК «Львівхолод» (мережа “Рукавичка”) Михайло Гонський. – Справа в тому, що штрих-код не є обов’язковим при маркуванні. Його видає спеціальна асоціація. Наприклад, компанія Procter & Gamble спочатку відкрила завод у Чехії і отримала чеський штрих-код. Потім відкрили виробництво в Росії, а штрих-код на багатьох товарах лишився чеський. Чіпси виробляли в Росії, відповідно мали код російський. Потім відкрили виробництво в Україні, а код лишився. Треба орієнтуватись не лише на перші цифри штрих-коду, а дивитись адресу виробника.

 

Link to comment
Share on other sites

Та вважайте що мудрощi вiд свободовцiв. А що? Дуже мудро. Використати энергiю хвилi народного гнiву на свою користь. Навiть курка пiд себе гребе, а полiтики...

Це таке дитяче  намагання маніпулівати. - начепити ярлика підтримки піару Свободи. розрахунок на те. що  не кожний схоче ... ви б ще мудрощі Правого сектору згадали ... 

 

Якщо ви гадаєте. що маніпуляція не помітна. то помиляєтесь.

 

Питаннячко одне: кому на користь ваші хитрощі?

А на користь  - російкому виробникові.

Висновок: ваша маніпуляція спрямована на протидію акціїї. А Свобода та її мудрощі тут ні до чого.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Треба орієнтуватись не лише на перші цифри штрих-коду, а дивитись адресу виробника.

 

Так отож. Штрихкод стоїть не російський.

А адресу виробника на товарі треба ще знайти, ліплять десь у куточку дрібнюсенькими буквами.

Старшим людям роздивитись буває складно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А ось з тієї ж практики. але навкпаки. приклад підтримки українських товарів в наших друзів:

 

http://espreso.tv/uploads/article/40619/images/im578x383-565806_3_w_1000.jpg

 

 

Це так у  польських магазинах підтримують українську продукцію

Останнім часом в супермаркетах деяких країн Євросоюзу можна побачити українські товари, які спеціально позначені синьо-жовтими прапорцями та стрічками

Зокрема, у такий спосіб допомогти українцям у протистоянні з Росією вирішили окремі супермаркети Польщі, повідомляє Вголос.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в естонських супермаркетах виділяють товари, вироблені в Україні синьо-жовтими цінниками.

 

Варто відзначити, що під час Євромайдану країни Балтії, Польща та Ізраїль постійно надавали підтримку протестуючим українцям - збирали гроші і речі, безкоштовно приймали на лікування поранених, записували кліпи і відеозвернення зі словами солідарності

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Висновок: ваша маніпуляція спрямована на протидію акціїї. А Свобода та її мудрощі тут ні до чого.

Акцiя вже давно була об'явлена. Навiть программи для телефонiв, що штрих код пiдказують чий. Толку зараз на окрему полицю це переносити? Хто хотiв долучитися до руху проти росiйських товарiв - зробив це. А як буде симетрична вiдповiдь росiян? Як будете на це реагувати?

Link to comment
Share on other sites

Складывается ощущение, что кто-то поспорил, что сделает так, чтобы триколоров во Львове стало больше, чем жовто-блакитных флагов.

 

 

П.С. А в России ведут экономическую войну другими методами. Просто разворачивают фуры с украинской продукцией на границе.

        Говорят, что даже перестали пропускать украинские товары, которые стали везти через Белоруссию на авто с белорусскими номерами.

        И чьи методы эффективней?!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Складывается ощущение, что кто-то поспорил, что сделает так, чтобы триколоров во Львове стало больше, чем жовто-блакитных флагов.

 

 

П.С. А в России ведут экономическую войну другими методами. Просто разворачивают фуры с украинской продукцией на границе.

        Говорят, что даже перестали пропускать украинские товары, которые стали везти через Белоруссию на авто с белорусскими номерами.

        И чьи методы эффективней?!

Вам повезло - я по ошибке кликнул на плюс вместо цитаты. ну да ладно

 

Что касается триколоров. то пой. ласточка. пой (с)

 

http://www.wz.lviv.ua/ukraine/126699

 

Від товарів “Мейд ін Раша” відмовляються не лише покупці, дрібні магазини, а й навіть деякі торговельні мережі. Частина супермаркетів продовжують торгувати товарами окупантів, однак мають проблеми зі збутом російського краму. Про це свідчать численні акції та знижки на товари, вироблені в Росії, і переклеєні штрих-коди. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Просто разворачивают фуры с украинской продукцией на границе. Говорят, что даже перестали пропускать украинские товары, которые стали везти через Белоруссию на авто с белорусскими номерами. И чьи методы эффективней?!

 

Та хай разворачивают и жрут свое несъедобное говно.

 

Тоже мне, назло маме отморожу уши.

 

Мы свое найдем куда сбыть, да сами съедим, хоспаде.

Link to comment
Share on other sites

так что можно ржать, но бойкот таки работает... и свобода тут ни при чём... уж в киеве так точно... :pleasant:

 

Судя по тому, как корчит местных кацапидоров, таки работает.

Link to comment
Share on other sites

То по росiйськi сказано. :nose3:

 

Наприклад - не переводять же напряму росiйське "я считаю" на "я рахую". Говорять - "я вважаю".

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

так что можно ржать, но бойкот таки работает... и свобода тут ни при чём... уж в киеве так точно... :pleasant:

Отож. Тому й схоже, що Львівська міськрада в четвер вирішила заскочити в поїзд на повному ходу. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

дело в том, что маркирование ватных продуктов в киеве не производится... люди сами ищут и запоминают...

я был бы не против, если бы в киеве маркеты сами делали эту маркировку... у нас страну происхождения только билла указывает...

зы а чего это вас так волнует? вот меня совсем не волнует, будут ли украинские продукты продаваться в раисе... и если будут, то обяжут ли продавцов их маркировать...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...