Перейти до змісту

Слідкуємо за АТО у Twitter i Facebook


ladzio

Recommended Posts

Іще не так давно, саме форуми були найоперативнішою формою отримання інформації в інтернет, але після Твітера уже навіть форуми виглядають надто повільними, не говорячи уже про телебачення чи онлайн- видання. Чого далеко ходити, багато гілок - це просто перепост твітерських повідомлень, я пропоную наступне: зібрати в цій гілці ті аккаунти в твітері і фейсбук які ви використовуєте для відслідкування інформації по АТО. Будь-ласка, якщо можна, давайте коротеньку характеристику кожному аккаунту ( обєктивність, оперативність, наші, вата, ну і так далі). Я ж зі своєї сторони обіцяю помаленьку додавати всі аккаунти в корінь цієї теми для зручності.

Link to comment
Share on other sites

Все это уже давно есть и структурировано (АТО Донецк, Луганск и т.д.)

 Це теми,але ж більшість з смартфонами, хто хоче може встановити свій твітер- клієнт і додати свої джерела інформації, не чекаючи поки її передрукують на форумі.

Link to comment
Share on other sites

 Це теми,але ж більшість з смартфонами, хто хоче може встановити свій твітер- клієнт і додати свої джерела інформації, не чекаючи поки її передрукують на форумі.

 

В тематических ветках можно кликать на сообщения из Твиттера и попадать куда надо.

Link to comment
Share on other sites

плять...

всегда был против.

но теперь я  - ЗА ограничение количества созданных тем в день. пары достаточно.

ladzio - заипал.

Змінено користувачем Азазелло
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

а как в фейсбуке найти про АТО?

очень просто.

Ищи Бутусова, Ляшко, Арестовича, Иванова Сергея, Крылья Фенкиса, офиц. аккаунты РНБО и АТО етс - и дальше по комментам, по подписчикам.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...