Перейти до змісту

ladzio - ответь


Recommended Posts

Ні,давайте зведемо форум до "порошенко - молодець", тільки  чим ми будемо відрізнятись від пропагандистів кисельових? Нехай кожен пише що і як хоче. Я не написав нічого такого, що не передрукувала іще до мене та ж українська правда, вони також на Кремль працюють?

Змінено користувачем ladzio
Link to comment
Share on other sites

Ні,давайте зведемо форум до "порошенко - молодець", тільки  чим ми будемо відрізнятись від пропагандистів кисельових? Нехай кожен пише що і як хоче. Я не написав нічого такого, що не передрукувала іще до мене та ж українська правда, вони також на Кремль працюють?

Є тут тема "паніка" всьо прапало і так далі. Пишіть істерію там будь ласка.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та немає ніякої паніки. Я скажу більше, я глибоко переконаний, що ми переможемо, народ ми талановитий у цьому відношенні, але це не означає, що Росія  не може напасти на нас, це не означає, що  не буде провалів в АТО і тому подібне. Ну передрукував я, що ЛЯЖКО, а не я написав, що розбомбили 72 бригаду? Це паніка? Ну написав, що загинула людина з російської сторони кордону і це може бути ідеальним казус беллі ( перший раз чи що). Це паніка? Ну не написав би я - написав би хтось інший.

Link to comment
Share on other sites

Але я вас розумію,подібна інформація хорошого настрою не додає. але ж бляха-муха, я уже казав: тут не кабінет психотерапевта, щоб зайти, почитати обнадійливі новини і з легких серцем піди далі. Хто це шукає - нехай сидить виключно в "АТО.Приємне".

Link to comment
Share on other sites

Инфу можно подать по разному. Вот это зачем?

 

Починається або скільки годин до оголошення загальної мобілізації.

 

Если не будет мобилизации что сделаете?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Инфу можно подать по разному. Вот это зачем?

 

Починається або скільки годин до оголошення загальної мобілізації.

 

Если не будет мобилизации что сделаете?

 

А, ну це уже інше, "сєрцє поета" не витримало. "Пугачєва жєнілась на слонє". Тут - да. Є тяга до жовтизни.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А, ну це уже інше, "сєрцє поета" не витримало. "Пугачєва жєнілась на слонє". Тут - да. Є тяга до жовтизни.

так я изначально об этом. Это и называется паника и истерика

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

так я изначально об этом. Это и называется паника и истерика

 
Ну так хоцца шоб прочитали. Значить треба заголовок- замануху.  Хто ж думав, шо усі такі нєрвні стали.

 

ну как бы ситуация сами знаете какая. Вот это что вы сделали, называется "вброс". Такое делают провокаторы. Я надеюсь что это не так и все дело лишь в вашей истерике

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А, ну це уже інше, "сєрцє поета" не витримало. "Пугачєва жєнілась на слонє". Тут - да. Є тяга до жовтизни.

На тебе валерьянки чуток :)))

 

Авиация с самого утра дает звездюлин рашенагрессору и местным тварям в Луганской области.

 

Это с твита охуительный Луганск

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да кто туда заглядывает? Никто и не заглядывает. А новая тема притягивает взоры. 

вата, ты к нам надолго? :shuffle:

На тебе валерьянки чуток :)))

 

Авиация с самого утра дает звездюлин рашенагрессору и местным тварям в Луганской области.

 

Это с твита охуительный Луганск

дай то Бог. А этому охуенному Луганску можно доверять?

Link to comment
Share on other sites

Дядьку Сем - браво!

Спокійно, вдумливо, без наїздів і матюків заспокоїли "слішком нєрвних". Продовжуйте так і надалі, а то від їхніх "всьопропало" точно серце не витримає.

Link to comment
Share on other sites

Дядьку Сем - браво!

Спокійно, вдумливо, без наїздів і матюків заспокоїли "слішком нєрвних". Продовжуйте так і надалі, а то від їхніх "всьопропало" точно серце не витримає.

так какие матюки могут быть, он же не ватник, а свой. Я больше чем уверен что это не провокации от него, а паника. Но все-таки нужно себя контролировать

Link to comment
Share on other sites

ну как бы ситуация сами знаете какая. Вот это что вы сделали, называется "вброс". Такое делают провокаторы. Я надеюсь что это не так и все дело лишь в вашей истерике

 

Ну, десь так. Посіяти паніку... Буду обережнішим в своєму "журналістському запалі". І немає ніякої істерики. А за заголовки вибачаюсь.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, десь так. Посіяти паніку... Буду обережнішим в своєму "журналістському запалі". І немає ніякої істерики. А за заголовки вибачаюсь.

Ну тогда все ок. Прошу модератора закрыть тему

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites



.ЛЮДИ НИКАКОЙ ПАНИКИ! СЕГОДНЯ СНОВА ИДЕТ ПЛАНОМЕРНОЕ НАГНЕТАНИЕ ОБСТАНОВКИ! У ТЕРРОВ ВСЕ НАСТОЛЬКО ПЛОХО, ЧТО КТО ТО ХОЧЕТ ПЕРЕГОВОРЫ С РАШЕЙ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...