Перейти до змісту

Далекозорість. ПУПФ знає все


Potato

  

20 проголосували

  1. 1. Що робити?

    • Боротись? Напишіть як
      1
    • Забити... бо старість не переможеш. Окуляри як крайній захід
      7
    • Забити... бо старість не переможеш. Окуляри негайно.
      12
    • Інше. Що?
      0


Recommended Posts

проблемы со зрением - это симптом, болезнь - внутри

45+ это еще не возраст для дальнозоркости

поэтому нужно поддержать свой организм, чтобы не полезли болячки посерьезнее

кровь и почки - это то, что нуждается в помощи в данном случае (питанием, режимом, возможно медикаментами) у автора опытування

Link to comment
Share on other sites

Відчуваю з зим фупоголіком зір погіршується не по днях а по годинах.

Далекозорість прогресує. Поки без окулярів, але щоб прочитати щось віддаляти текст вимушений все дальше.

Нелегко звикнути коли звик до 100% ідеального зору по життю. Що робити?

Автор неправильно трактует свою проблему..... Это не дальнозоркость, абсолютно нет... В данном случае - это банальное, физиологическое старение организма......  Старость стучится к автору в дом, а он ищет медицинские нарушения.

Link to comment
Share on other sites

Автор неправильно трактует свою проблему..... Это не дальнозоркость, абсолютно нет... В данном случае - это банальное, физиологическое старение организма......  Старость стучится к автору в дом, а он ищет медицинские нарушения.

 

Автор прекрасно це розуміє. Питання в тому чи можна цей процес якимось чином розтягнути у часі.

Наприклад, не використовуючи окуляри

Link to comment
Share on other sites

Очки и вперед.... Начинай с 0.5

 

Краще всеж, сходити до офтальмолога.

Зараз вже не потрібно витріщатися на таблицю, та розглядати літери. Сідаєш за апарат, кладеш бороду на підставку, тобі в око світять промінцем та принтер вжик-вжик - друкує геометрію ока та усi діоптрії для корекції.

Змінено користувачем Газда
Link to comment
Share on other sites

Ветка оказалась очень полезной для меня. я поняла, что у меня дальнозоркость уже пару лет развивается. Никогда не интересовалась этой темой, все родственники отличались прекрасным зрением всегда. поняла что это старение. аааа..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...