Перейти до змісту

Петербуржець про те, що вбив Путін: А як пафосно все починалося


partout

Recommended Posts

я знаю багато таких росіян.

може все ще владнається. після Путіна.

Фіг там. 99% узькіх без царя в голові гублять координати. А про якусь демократію там мріє 1%.

Так що вони як були нам ворогами, так і залишаться, і напевно назавжди. І чим швидше украінці це усвідомлять, тим легше буде нам у майбутьному.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

доречі прикро що українці, яких повно в нафто-газовій індустрії Росії і які там займають реально серйозні ніші, мовчать на фоні агресії Хуйла... 

Змінено користувачем partout
Link to comment
Share on other sites

доречі прикро що українці, яких повно в нафто-газовій індустрії Росії і які там займають реально серйозні ніші, позапихали язики в дупи на фоні агресії Хуйла... 

 

совершенно дурацкий наезд, имхо

Link to comment
Share on other sites

совершенно дурацкий наезд, имхо

 

вони б могли чинити серйозний тиск на владу Росії, якби в українців у світі було таке почуття солідарності як наприклад у євреїв.

Link to comment
Share on other sites

осадок останется.

и стена на кордоне нужна полюбому.

тут не сперечаюсь. стіна потрібна. осадок буде.

 

просто мені хочеться, щоб колись вони вирвались з цього моторошного кола. і зажили спокійно. й достойно.

красиво. :tu:

так.

чесно.

Link to comment
Share on other sites

Ну че, уже прощаете ?

Прастите нам ми больше не будем?

 

Этот эпический высер стоит не больше паюзаной бумажки в туалете киевского вокзала.

В лучшем случае афтар получит Украинское убежище если че, и право на поиск работы.

Змінено користувачем Reader
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

осадок останется.

и стена на кордоне нужна полюбому.

Какой осадок ?

Стена, минные поля, пулеметныеигнезда, полный игнор везде, поймите, кацапы это зло, оно у них в крови.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

вони б могли чинити серйозний тиск на владу Росії, якби в українців у світі було таке почуття солідарності як наприклад у євреїв.

 

какой блядь нахуй "серйозний тиск"???!!!!

 

Украинцев в Раше - 2%... Размазанных от Калининграда до Владивостока

 

При нынешней поддержке Путина в 85% это означает тотальное враждебное окружение. Даже если посчитать, что ВСЕ украинцы против Путина - выйдет по 1 украинцу против 42 гоблинов!

 

Это ебанное самоубийство и придумать подобное может только дебил, и выставлять претензии по этому поводу он же!  :X

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

В интересах России не воевать с Украиной, а оберегать ее, помогать ей, защищать ее от любой внешней агрессии.

 

 

А от цього і не треба. У них в головах залишаться назавжди імперські замашки.

 

я знаю багато таких росіян.

може все ще владнається. після Путіна.

спочатку велика і широка стіна з глибоким ровом, візовий режим і все таке.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тут не сперечаюсь. стіна потрібна. осадок буде.

 

просто мені хочеться, щоб колись вони вирвались з цього моторошного кола. і зажили спокійно. й достойно.

так.

чесно.

о каком осадке вы говорите?

разве всё это долгое время не было благодушно-бариновского снисхождения к "хохлам" -пусть, тоже полезныелюди ?

сколько себя помню, с советского октебрятства, ну ничё-ничё, пообтирётись, пообвыкнете, гэкать перестанете, село.  великодушные под настроение послеобеда, послушав хор крепостных...от прибалты их троллили с самого начала. а мы все - братья, сестры...

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

не впізнаю Вас, Reader...

хтось взяв чуже ім’я?

Та нет, похоже просто раскрывается мой «талант».

Я не вижу в этом кгаме ничего значительного и считаю что это начало, первые звоночки, прастите нас и все такое.   

о каком осадке вы говорите?

разве всё это долгое время не было благодушно-бариновского снисхождения к "хохлам" -пусть, тоже полезныелюди ?

сколько себя помню, с советского октебрятства, ну ничё-ничё, пообтирётись, пообвыкнете, гэкать перестанете, село.  великодушные под настроение послеобеда, послушав хор крепостных...от прибалты их троллили с самого начала. а мы все - братья, сестры...

+100500

Link to comment
Share on other sites

какой блядь нахуй "серйозний тиск"???!!!!

 

Украинцев в Раше - 2%... Размазанных от Калининграда до Владивостока

 

При нынешней поддержке Путина в 85% это означает тотальное враждебное окружение. Даже если посчитать, что ВСЕ украинцы против Путина - выйдет по 1 украинцу против 42 гоблинов!

 

Это ебанное самоубийство и придумать подобное может только дебил, и выставлять претензии по этому поводу он же!  :X

 

спокійніше. Мабуть я загрубо виразився. Я погоджуюся, що в  умовах режиму Роїссі вони нічого б не могли зробити. Але сподіваюся, що вони принаймі не належать до тих 85%. 

Link to comment
Share on other sites

о каком осадке вы говорите?

разве всё это долгое время не было благодушно-бариновского снисхождения к "хохлам" -пусть, тоже полезныелюди ?

сколько себя помню, с советского октебрятства, ну ничё-ничё, пообтирётись, пообвыкнете, гэкать перестанете, село.  великодушные под настроение послеобеда, послушав хор крепостных...от прибалты их троллили с самого начала. а мы все - братья, сестры...

я просто в іншому колі жила. не було там такого.

а може просто дитинство. тільки світлі спогади... 

Link to comment
Share on other sites

 

Я не вижу в этом кгаме ничего значительного и считаю что это начало, первые звоночки, прастите нас и все такое.   

 

можна не вибачати. але не вітати покаяння не можна.

а це саме покаяння.

і текст цей для росіян.

Link to comment
Share on other sites

 

 


вони принаймі не належать до тих 85%.

 

Якийсь час у дитинстві довелося прожити у Кацапстані. Повірте, етнічні українці - це найгидотніші радетелі "за рузьке мір", особливо ті, які туда переїхали нещодавно. Вони, маючи українські призвіща, люблять кидатися словами "хахли", "салоеди" і т.д. Асимілюються надзвичайно швидко, переймають акцент, жорстокість, зверхність до інших народів і т.д. Коротше, є гарний термін "окацаплені", це про них. :X

Можливо потомки тих, кого вивозили силою, інші.

Link to comment
Share on other sites

Якийсь час у дитинстві довелося прожити у Кацапстані. Повірте, етнічні українці - це найгидотніші радетелі "за рузьке мір", особливо ті, які туда переїхали нещодавно. Вони, маючи українські призвіща, люблять кидатися словами "хахли", "салоеди" і т.д. Асимілюються надзвичайно швидко, переймають акцент, жорстокість, зверхність до інших народів і т.д. Коротше, є гарний термін "окацаплені", це про них. :X

Можливо потомки тих, кого вивозили силою, інші.

 

я власне так і підозрював, хоча на роїссі не жив і не міг підтвердити з власного досвіду...

Link to comment
Share on other sites

С детства удивляло большое количество разной степени пренебрежительности анекдотов об украинцах-молдаванах-и пр.народов ссср (родился и до 94 в рсфср/россии). На бытовом уровне шовинизм присутствовал у них всегда. Интересно, что столкнулся с дремучим и до сих пор живущем пренебрежении к белорусскому языку в прошлом году в минске (поделился рабочий с периферии) - отношение как к "селюку", если слышат слова на белорусском. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

.. ну и где бляха митинги ? - хотя бы один, согласованно-разрешенный, даже через рамку-металлодетектор и ментами по периметру ? .. да, после майдана они сподобились на один, и все - выдохлись ? ведь теперь куда актуальней, когда хуйло - мировой террорист калибра бен-ладена-каддафи и ведет войну подазать миру что вы - не хуйло ... период отпусков ? - ну ну .. 

Link to comment
Share on other sites

вони б могли чинити серйозний тиск на владу Росії, якби в українців у світі було таке почуття солідарності як наприклад у євреїв.

Для цього треба, щоб українців було удесятеро менше. Крайній патріотизм і солідарність характерні для малих народів на межі зникненя.

Link to comment
Share on other sites

доречі прикро що українці, яких повно в нафто-газовій індустрії Росії і які там займають реально серйозні ніші, мовчать на фоні агресії Хуйла... 

Однокласник, я ему говорю,что з хня у вас творится, а он мне "смотри какой трамплин нам построили за счет федерального бюджета"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...