Перейти до змісту

Травка зеленеет, солнышко блестит...


Прол

Recommended Posts

Чому ви радуєтесь? Пацану десь 9-10 років а він вже повністю оволодів рускім матєрним і вміло його використовує. Не знаю як кому, але мені це здається дико.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Чому ви радуєтесь? Пацану десь 9-10 років а він вже повністю оволодів рускім матєрним і вміло його використовує. Не знаю як кому, але мені це здається дико.

Посмотрите на интерьер жилья, типичная русская глубинка, это роиссиия плять, а не какая то гламурная москва 

Link to comment
Share on other sites

Чому ви радуєтесь? Пацану десь 9-10 років а він вже повністю оволодів рускім матєрним і вміло його використовує. Не знаю як кому, але мені це здається дико.

Мої випали в осад не від тупості хлопця. а від тупості його батьків і від рівня культури в сім"ї.ПАЛИТИ НАПАЛМОМ.бо з того не буде нічого (не залежно де такі сім"ї існують). :X

Link to comment
Share on other sites

і  жодного зауваження за мати

та ты гонишь!! ты не был в гостях у кацапов из глубинки? мне пришлось - там абслютно нормально, когда десятилетняя девочка говорит матери - "пошла нахуй".. у меня чуть глаза не вывалились от охуения..

Link to comment
Share on other sites

та ты гонишь!! ты не был в гостях у кацапов из глубинки? мне пришлось - там абслютно нормально, когда десятилетняя девочка говорит матери - "пошла нахуй".. у меня чуть глаза не вывалились от охуения..

:gigi:  :tu:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...